tomaszek767

Seria 300 i seria 400 który??

Polecane posty

dawidg2    31

Jakiego ciężaru 24t? To będzie tak do podciągnięcia albo krótkie trasy tak do 20-30km a reszte to duży będzie ciągał. jak nie da rady to nie będe zaczepiał no proste tylko tak pytam ile taki 120 konny traktor pociągnie i nie wykorzystując go przecież 120% mocy U mnie w Wielkopolsce to troszkę górek jest ale nie do przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Moze warto by zwrocic rowniez uwage da dopuszczalne obciazenie ciagnika.

 

3137765912c9cfdbmed.jpg


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

to myśle ze bez wiekszych problemów 312 da rade, tam moze być system TMS a to jest bajka w transporcie i mamy pewnośćze nie zadusimy ciagnika, 412 oczywiście bedzie lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Z pewnością-tyle że co to będzie za ciąganie...do takiego ciężaru moim zdaniem to 412 i 312 są i przysłabe i przymałe (Polska nie składa się z samych Żuław biggrin.gif )

 

hehe, czytajac wczesniejsze posty chcialem odpowiedziec, ze nh ciagnalem 40 T (nawet minimalnie wiecej) i co prawda bujal sie tak do niecalych 40 km/h i wtedy przeczytalem ten post, sam z siebie sie usmialem :blink:

 

jakbym mial tym pod gorke o nachyleniu 5% podjechac to chyba bym sie czolgal 10 km/h, nie wspominajac o wiekszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Napisałem to powyżej @brzozak z powodu tego iż górkę mam co prawda tylko jedną-ale za to konkretną biggrin.gif .80 koni ,6 ton na haku i Vmax to raptem 15 km/h i to tak z ledwą biedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

A jak wygląda sprawa kosztów eksploatacji fendta 300 vario, a 400 vario? Chodzi mi o przeglądy I, II i następne. Ile kosztują oleje, filtry i takie typowe materiały eksploatacyjne zużywające się na co dzień?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fed334
      Witam!
      podczas rozłączenia przedniego napędu, występuje szarpnięcie, rzucenie przednimi kołami w ciągniku.
      Także podczas hamowania, kiedy po zakończeniu hamowania i puszczeniu pedału hamulca(wtedy rozłącza się przedni napęd automatycznie) występuje szarpnięcie.
      załączenie napędu wygląda bez zarzutów.
      Co może być przyczyną?
    • Przez Mycek5120
      Panowie kto mi wyjasni do czego służą te dwa klawisze w załączniku pomarańczowy i niebieski ani jednego jeszcze nie wciskałem


    • Przez rzeznik13
      Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez LukaszBONQ
      witam,
      mam fendta 312 vario 900 mth, tydzień temu po dłuższej przerwie podpięty został do beczki i okzazało się że pod obciążeniem nie ma mocy oraz dymi tak że wczorajsza chmura nad Łodzią to pikuś... Ja nie chcialem sam kopać, wiedzy też zbytnio nie mam i autoryzowanego mechnika zaprosiłem z Lipin. Jako przyczynę awarii zawór recyrkulacji spalin wykluczył, zdemontował turbosprężarkę - oddalem do sprawdzenia i okazalo się że ok. Potem wykręcił wstryski (to jest comon rail), dziś okazało się że też nie są przyczyną awarii. No i widzę że facet już nie wie gdzie szukać, a traktor potrzebny... Spotkał się ktoś kiedyś z takim przypadkiem? Może jakieś sugestie? Z góry dziękuję
    • Przez F1traktors
      Witam.Mam w planach kupienie Fendta 312. Do tego przyjdzie również stoll fz30.Mamy u korbanka napisane za 63 tyś Euro z tuzem i obciążnikiem 870kg. Powiedzieli też że mają również z amortyzowaną ośką.Pytanie czy jak bym nie wziął będe żałował czy wydusić ostatnie grosze i kupić amortyzowaną oś bez załowania??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj