rzeznik13

Nowa seria Fendt Vario 300 S4

Polecane posty

rzeznik13    283

Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?

Zapraszam do dyskusji.

Kristianos    0

Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?

Zapraszam do dyskusji.

Weź na testy i spytaj dealera lub weź coś z mfa tańszy niż fendt.fendt ma być z turem.  ^^

Edytowano przez Kristianos

10fanta    1

Ceny Fendta s4 310 Profi to na teraz cennikowo ok 102 000 euro netto ! A więc zachęcająco :)

Wiadomość z agroFakt.pl

lmarek    0

Żartujesz @10fanta?!!!

Trochę go zmienili i ponad 400 tys netto???

Stary fendt 312 vario dobrze wyposażony to 300-330 tys zł netto.

Jeżeli to prawda to jeżeli brać fendta to starsza rocznikiem seria 400 będzia może nawet tańsza.

Napiszcie koledzy jeżeli ktoś jest dobrze zorientowany - cena nowej 300 tak poszła w górę???

HANK    3

jesienią nowa 312 była około 420, a nowa 512 460tys netto

lmarek    0

tzn. na jesieni 312 za ok 420 tys zł netto ale stara seria tyle że z SCR???

Czy chodziło o nową 312 z silnikiem sisu ?

Zresztą jak by nie patrzeć to cena popularnego modelu vario poszybowała ostro w górę. 

Rozumiem nowa seria 500 jest bardziej rozbudowana jeszcze bardziej jak 400, dobrze wyposażona, można ją dobrze dociążyć, jest uniwersalna i poprostu rozumiem tak wyskoką cenę.

Ale 300 to kompaktowy, stosunkowo lekki ciągnik - czy tylko mi się wydaje że cena 0,5mln zł jest astronomiczna jak na tą klasę ciągnika???

Miałem w planach brać nową 312 vario, ale jeżeli jest tak droga to kupując wypasioną JD6105R-6125R (z jakąkolwiek skrzynią) będzie tak duża różnica cenowa, że niższe spalanie fendta praktycznie się nie zamortyzuje

10fanta    1

@Imarek

To najpewniejsza z pewnych informacji :) Wiem że na chwilę obecną 312 da się upolować za 320 netto i jest to również bardzo pewna informacja, zalecam szybkie podejmowanie dezycji jeżeli ktoś zamierza kupić fendta bo nie długo starsze roczniki się wyczerpią.

Edytowano przez 10fanta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość wojcat
      Przez Gość wojcat
      Sprzedam nowe akcesoria z mojej kolekcji:

Czapka Massey Ferguson 3 sztuki - 45zł/szt

Czapka Bridgestone 2sztuki - 45zł/sztuka

Smycz Claas 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Fendt 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Massey Ferguson 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Fiegl 2 sztuki  - 10zł/sztuka 

Smycz Pichon 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Bridgestone 2sztuki - 10zł/sztuka

Kontakt PW. 
    • Przez MKrajes
      Planuję zakup głównego ciagnika w gospodarstwie. Moc znamionowa 170 km.Ciągnik głównie pracować będzie w transporcie z beczkowozami 19500l i 15700l oraz z zestawem kosiarek 3,20 przód i 3,20 tył.Dodatkowo orka i uprawa.Mam swoje 4 typy 
      Fendt 818 Vario 
      John Deere 7430 Premium
      Massey Ferguson 6490 Dyna 6
      Deutz Fahr M650
      Mam duże wątpliwości dotyczące skrzyni Vario jedni chwalą inni ganią. Może ktoś użytkuje i rzetelnie napisze jak się sprawdza w praktyce. Bardzo ciekawią mnie opinie na temat Mf i Deutza bo przebiegi używanych są dużo niższe niż  Fendta czy JD które ciężko znaleźć z przebiegiem poniżej 8tys mtg. Może ktoś z użytkowników pomoże mi rozwiać wątpliwości 
    • Przez kuba121426
      Witam.Ma problem mój fendt w zimę ciężko pali.Chciałbym założyć do niego świece żarowo tylko nie wiem jak.Może ktoś
      z was zakładał i mógł by mi napisać  lub podesłać schemat.Model: Fendt 105 ls turbomatik  
    • Przez stanrol
      Witam. Panowie potrzebuje pomocy. Fendt 930 Vario TMS 2007 rok silnik Man D0836 LE510. Padła pompa wtryskowa. Zakupiłem drugą po regeneracji. Pytanie Jak po kolei ustawić zapłon. Na kole zamachowym na ile powinno być stopni?
    • Przez marcingrom
      Witam mam problem z ciągnikiem fendt faworit 818 chodzi oto że olej ze skrzyni przelewa się do zbiornika z olejem hydrauliki jaki może być powód?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.