Skocz do zawartości
rzeznik13

Nowa seria Fendt Vario 300 S4

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

rzeznik13    282

Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?

Zapraszam do dyskusji.

Kristianos    0

Witam serdecznie. Chciałbym się coś dowiedzieć na temat nowej serii 300 Vario S4. Czy ktoś już posiada takowy ciągnik ? Jak cenowo klasują się te modele ?

Zapraszam do dyskusji.

Weź na testy i spytaj dealera lub weź coś z mfa tańszy niż fendt.fendt ma być z turem.  ^^

Edytowano przez Kristianos

10fanta    1

Ceny Fendta s4 310 Profi to na teraz cennikowo ok 102 000 euro netto ! A więc zachęcająco :)

Wiadomość z agroFakt.pl

lmarek    0

Żartujesz @10fanta?!!!

Trochę go zmienili i ponad 400 tys netto???

Stary fendt 312 vario dobrze wyposażony to 300-330 tys zł netto.

Jeżeli to prawda to jeżeli brać fendta to starsza rocznikiem seria 400 będzia może nawet tańsza.

Napiszcie koledzy jeżeli ktoś jest dobrze zorientowany - cena nowej 300 tak poszła w górę???

HANK    2

jesienią nowa 312 była około 420, a nowa 512 460tys netto

lmarek    0

tzn. na jesieni 312 za ok 420 tys zł netto ale stara seria tyle że z SCR???

Czy chodziło o nową 312 z silnikiem sisu ?

Zresztą jak by nie patrzeć to cena popularnego modelu vario poszybowała ostro w górę. 

Rozumiem nowa seria 500 jest bardziej rozbudowana jeszcze bardziej jak 400, dobrze wyposażona, można ją dobrze dociążyć, jest uniwersalna i poprostu rozumiem tak wyskoką cenę.

Ale 300 to kompaktowy, stosunkowo lekki ciągnik - czy tylko mi się wydaje że cena 0,5mln zł jest astronomiczna jak na tą klasę ciągnika???

Miałem w planach brać nową 312 vario, ale jeżeli jest tak droga to kupując wypasioną JD6105R-6125R (z jakąkolwiek skrzynią) będzie tak duża różnica cenowa, że niższe spalanie fendta praktycznie się nie zamortyzuje

10fanta    1

@Imarek

To najpewniejsza z pewnych informacji :) Wiem że na chwilę obecną 312 da się upolować za 320 netto i jest to również bardzo pewna informacja, zalecam szybkie podejmowanie dezycji jeżeli ktoś zamierza kupić fendta bo nie długo starsze roczniki się wyczerpią.

Edytowano przez 10fanta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tadeusz1212
      Co może być przyczyna zakleszczania sie w C-360 na wsteczym biegu ??? Na innych sie nie zakleszcza ( raz w roku na 2 ). Kilka razy tak sie zakleszczył ze było trzeba cały lewarek rozbierać. Problem z tym zalkeszczaniem na wsteczym jest od nowości, jak tylko wyjechał z fabryki
    • Przez KrystianPodgrski
      Witam, Posiadam ciągnik fendt 311 lsa w którym remontowałem skrzynie biegów (wymiana synchronizatora 2 biegu). Po złożeniu nie działa sterowanie podnośnika z ciągnika. Działa z błotników oraz sterowanie ręczne. Wtyczki posprawdzane, nie ma możliwości zamiany czy złego podłączenia. Miał ktoś taki przypadek ? Pozdrawiam serdecznie ! 

• Przez Fendt270
      Witam.W moim ciągniku sadowniczym Fendt 270v gdy silnik się nagrzeje wspomaganie ciężko pracuje.Została wymieniona pompa hydrauliczna i nic to nie pomogło.Proszę o pomoc.Z góry dzięki 
    • Przez zetorr7245
      Witam,
      Gdzie znajdują się tabliczki znamionowe w maszynie Belarus 925 ? Chce go kupić i mieć pewność, że z dokumentacją wszystko ok.

W oglądanym pare dni temu traktorze jedna z tabliczek znajduje się z prawej strony na ramie, druga w kabinie z prawej strony, a z tyłu na zewnątrz kabiny są nity i nie wiem czy tam była tabliczka i została zdarta.

• Przez krychan144
      Witam, 
      Posiadam ciągnik fendt 311 Lsa od roku i doprowadzam go do porządku. Po naprawie skrzyni, przedniego napędu czas na założenie układu pneumatycznego. Zwracam się z uprzejmą prośbą o podesłanie mi kilku zdjęć mocowań, ułożenia sprężarki abym mógł to odwzorować.
      Pozdrawiam