patrystyka

krukowiak apollo

Polecane posty

Gość   
Gość

 Po co tyle takich samych tematów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jak grzyby po deszczu masakra!!!


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam mam pytanie odnośnie opryskiwacza ORZ 600/15/PHX Heros lub ORZ 800/15/PHX Heros na razie miałby współpracować z "60" później z Same roller lub dorado ok 70 KM nie mam dużo ziemi ale sumując wszystkie zabiegi wychodzi rocznie ładny obszar do pryskania boje się ze z 800 litrami 60 nie da rady można wlewać mniej ale myślę już na przyszłość bo taki zgrabny Same chyba nie powinien mieć problemu różnica w cenie za duża pewnie nie będzie także doradźcie mi 600 czy 800 ????
    • Przez DawidRolnik94
      Witam. Mam mały dylemat, ponieważ byłem dzisiaj po oferty potrzebne na młodego rolnika i w jednej firmie dali mi ofertę na opryskiwacz Stanimpex, a w drugiej na opryskiwacz Krukowiak. Obydwa mają 2.000 l, mają również skrętne dyszle (tzw. bawole rogi), lecz Stanimpex w tej samej cenie ma rozwadniacz na dole z funkcją mycia butelek oraz belkę rozkładaną hydraulicznie a Krukowiak nie ma tego wyposażenia. Doradźcie mi co mam zrobić bo Stanimpex kusi mnie wyposażeniem, lecz jest obawa że jako nieznana firma może być awaryjny, Krukowiak natomiast jest firmą sprawdzoną. Czekam na opinie i pomoc.
    • Przez dawwit22
      Witam!
       
      Zastanawiam się nad kupnem opryskiwacza polowego z beczką 2000L do 2500L. Na dotację do 70 tys. brutto lub używany do 38 tys. Lance 21m rozkładane hydrauliczne (prawa lewa storna). Musi mieć dobrą stabilizacje belki bo mam sporo górek na polu. Zastanawiałem sie nad nowymi to firmy Skotarek i Agrofart. Zapewne komputer będzie potrzebny przy takich górkach. Jaki byście polecali w tej cenie czy może dołożyć lepiej z 5 tys zł. Liczę na waszą pomoc, wiadomo chciałbym na lata. Do tej pory miałem jarmeta 800l ale to farba z lanc zlazła po 10 latach. Będzie pracował na 50 ha
    • Przez Kasta
      Witam , zamierzam kupić nowy opryskiwacz . Interesują mnie 3 marki : Berthoud , Krukowiak i Mescomp (Caffini) , 2500 litrów zbiornik i 24 metry belka na ,,trapezie" . Opryskiwacz miałby pracować na 100 ha . Chciałbym poznać opinie użytkowników , i pomoc w wybraniu opryskiwacza
    • Przez zetorteam1516
      http://olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-bomet-2-7-nie-unia-akpil-strumykjak-nowa-CID757-ID9kZnX.html
       
      http://olx.pl/oferta/opryskiwacz-zawieszany-jugoslowianski-nie-jar-met-krukowiak-10-m-CID757-ID9y1S3.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj