Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Mam mały dylemat, ponieważ byłem dzisiaj po oferty potrzebne na młodego rolnika i w jednej firmie dali mi ofertę na opryskiwacz Stanimpex, a w drugiej na opryskiwacz Krukowiak. Obydwa mają 2.000 l, mają również skrętne dyszle (tzw. bawole rogi), lecz Stanimpex w tej samej cenie ma rozwadniacz na dole z funkcją mycia butelek oraz belkę rozkładaną hydraulicznie a Krukowiak nie ma tego wyposażenia. Doradźcie mi co mam zrobić bo Stanimpex kusi mnie wyposażeniem, lecz jest obawa że jako nieznana firma może być awaryjny, Krukowiak natomiast jest firmą sprawdzoną. Czekam na opinie i pomoc. :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Krukowiak dobra firma sam mam we wniosku Herosa. rozwadniacz boczny z polmacu to ponad 3 tys doplaty.

jan23    1

Witam, po pierwsze nie wiem czy firma Stanimpex jest firmą nie znaną jeżeli wystawiają się na większości wystaw rolniczych, po drugie z tego co się orientuje to zamawiając opryskiwacz bezpośrednio w firmie to musisz czekać ok. 3-4 miesięcy na sprzęt tyle mają zamówień a po trzecie weź pod uwagę na jakich podzespołach jest złożony dany opryskiwacz.

Wiadomość z agroFakt.pl

maniek83    5

porównujesz firmy oferujące bardzo różne produkty, nie twierdzę, że stanimpex jest złą firmą ani że krukowiak robi super opryskiwacze ale nie jestem przekonany, czy można między nimi robić porównanie. W przypadku maszyn dość często cena przekłada się na jakość. A co do podzespołów, to np. i krukowiak i stanimpex zakładają filtry Araga, ale popatrz na wielkość filtra samoczyszczącego w jednym i drugim. Diabeł tkwi w szczegółach.

leman    0

Opryskiwacze Stanimpex nie do końca bym polecał u mnie rurki te białe z PCV pękają 1-2 na sezon już prawie wszystkie wymieniłem do tego przecieki w instalacji co roku uszczelnianie, w tym roku tj. 5 rok użytkowania tego opryskiwacza na siłowniku od podnoszenie belki leje się olej. Cena przystępna ale drugi raz bym go nie kupił tylko dołożył i kupił jakiś firmowy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Robert695
      Witam wszystkich forumowiczów.
      zacząłem przygodę z malinami a konkretnie z glen ample 10arów.
      ze względu iż nie wiem jakie opryski i do czego i kiedy stosować proszę o pomoc.
      Gdyz nie wiem od czego opryskac a widzę że inni pryskają.
      Chciałbym aby w tym temacie były tylko informacje o szkodnikach i sposobie ich zwalczania oraz o terminie wykonania oprysku,nazwa oprysku i dawkowanie (ile środka na ile l wody) .Proszę o napisanie od jakiego szkodnika pryskacie, nazwę środka, oraz termin,oraz temperature pryskania, dawkowanie,porę dnia i inne ważne informacje jakie przyjdą Wam do głowy.
      Serdecznie proszę o nie zaśmiecanie tego tematu gdyż myślę ze wiele ludzi z niego skorzysta.
      A wiadomo jak czytamy jakieś fora to chcemy żeby było w miarę krótko o na temat.
      Pozdrawiam.

• Przez KlaQ24
      Witam, po przeszukaniu forum nie znalazłem podobnego problemu dlatego piszę nowy temat. Mam problem ze swoim opryskiwaczem, mimo regulacji przepływu na rozdzielaczu ciśnienie na manometrze cały czas wskazuje 2,5 bara. Przy kręcaniu rozdzielaczem ilość wody wizualnie ulega zmianie i przy większym dokręceniu pompa zaczyna klekotać. Co może być przyczyną? 
    • Przez szop01
      witam wszystkich, mam problem ze z identyfikowaniem choroby która wystąpiła w łubinie wąskolistnym.

• Przez suchy1984
      Witam poszukuje osoby która ma lub miala taki kompuer do opryskiwacza  . Chodzi mi o instrukcje kody do niego .komputer to spreymatik s+

• Przez Damian24424
      Witam kupię Belkę herbicydowa jednostronna wraz z uchwytem mocującym

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.