Skocz do zawartości

Zdjęcie

MTZ - opuszczanie, problem???

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kondor

kondor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 18:45

MTZ - opuszczanie, problem??? Witam, problem z MTZ rocznik 97', a mianowicie podnosi bez problemu, ale jest problem z opuszczaniem, pod pługiem opuszcza, ale pod agregatem nie chce, pewnie z tego względu że lżejszy, trza dźwignią "machać" i pomału opuści. Jaka może być przyczyna???? Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MTZ - opuszczanie, problem??? Dzisiaj, 04:04
  •  

#2 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 18:53

MTZ - opuszczanie, problem??? wydaje mi się że to rozdzielacz bo kiedyś wujowi w c-360 nie chciało opuszczać był winny rozdzielacz

#3 Share Piotr24011975

Piotr24011975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo rolne.

Napisany 18 marzec 2009 - 20:55

MTZ - opuszczanie, problem??? Ja miałem podobnie ; odkręć z lewej strony w kabinie blachę i dojdziesz do rozdzielacza. tam od dołu w rozdzielaczu jest taka zaślepka a pod nią sprężynka z kulką u mnie tam właśnie ta kulka ciężko chodziła i wcale prawie nie chciał opuścić. <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 18 marzec 2009 - 21:54

MTZ - opuszczanie, problem??? siemka ja mam podobny problem ale jest tak ze jak dam na plywajace to nie opada ale jak ja stane to pomalutku opada waze niecale 80kg a jak zgasze ciagnik i wtedy stane to leci jak woda na dol czy to tez rozdzielacz ??

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

#5 Share Piotr24011975

Piotr24011975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Gospodarstwo rolne.

Napisany 19 marzec 2009 - 21:41

MTZ - opuszczanie, problem???

siemka ja mam podobny problem ale jest tak ze jak dam na plywajace to nie opada ale jak ja stane to pomalutku opada waze niecale 80kg a jak zgasze ciagnik i wtedy stane to leci jak woda na dol czy to tez rozdzielacz ??

Czyli jak pompa pracuje to nie opuszcza nic? a jak zagasisz traktor to opuści czy tak? Często powodem opuszczania jest sam tłok bo wewnątrz olej sie przeciska przez nieszczelny uszczelniacz , ale u Ciebie z tego co piszesz to mi się nie wydaje że to by było to. POZDRAWIAM!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share pynczor

pynczor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 585 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystko z nim związane a daleko za tym wszystko co w życiu potrzebne ;)

Napisany 19 marzec 2009 - 22:01

MTZ - opuszczanie, problem??? opuszcza ale strasznie pomalu a jak zgasze ciagnik to szybciej niby pod obciazeniem typu plugi ma opadac ale jak bedzie zobaczymy

mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Dodaj odpowiedź