Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#361 Share slawek82

slawek82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 01 maj 2008 - 20:37

Żużel Ehhh z Zieloną w plecy;// Ale gdyby wszyscy pojechali na swoim poziomie to myśle że wynik byłby inny..Zawiódł szczególnie Watt i Bjerre ale mam nadzieje że podczas rewanżu u nas w Rzeszowie nie będzie już żadnych niemiłych niespodzianek :) A jak sytuacja na innych torach ekstraligi??:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 09:49
  •  

#362 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 01 maj 2008 - 21:06

Żużel Dzisiaj Unibax górą w Cz-wie, ale trzeba zaznaczyć, że mieliśmy ułatwione zadanie po karambolu w 2 biegu w wyniku czego nie jechali Richardson i Szczepaniak... Ale ważne, że 2 punkty zdobyte, gratulacje dla Unii Leszno, za wygranie meczu 1 punktem, ale co ważne na torze przygotowywanym przez "narodowego polewaczkowego" czyli trenera Atlasa M. Cieślaka (respect macie u mnie). Gratulacje również dla Falubazu i Gorzowa (co ciekawe też 1 punktem) za wygrane mecze. Pozdrawiam :)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#363 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 maj 2008 - 21:12

Żużel Zlomrex Częstochowa -Unibax Toruń 41:50
Atlas Wrocław - Unia Leszno 46:47
Unia Tarnów - Caelum Gorzów 46:47
ZKŻ Zielona Góra - Marma Rzeszów 52:39

Co do naszej drużyny czyli Falubazu mam zastrzeżenia. Do Iversena - nie postarał sie. Brakowało mu powera, a miał sytuacje gdzie mógł wyjść na prowadzenie. Fredka już troche się poprawił, całkiem nieźle pojechał.Pogrzebał z przełożeniami i jakoś jechał. Dobruś, Walas - super. Protas miał chyba gorszy dzień.Mam wrażenie, że to nie był jego tor i nie mógł się odnaleźć. Zengi - wahania formy. Zastrzeżenia mam również do przygotowania toru, taki nijaki. Tasowali się na dużej, na małej było betonowato. Przed startem chłopakami troche zarzucało. Mogłoby być lepiej, ale wynik cieszy :) A w niedziele ze Spartą - pokojowy mecz :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#364 Share lukasz912

lukasz912

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 02 maj 2008 - 21:34

Żużel Nie wiecie może na ktorym miejscu w tabeli jesr start gniezno ?

#365 Share maciej9998

maciej9998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 maj 2008 - 22:06

Żużel nie daleko mnie jeździ INTAR RAZUR OSTRÓW

#366 Share JARAS

JARAS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 03 maj 2008 - 19:58

Żużel No ja kibicuje UNI LESZNO.

#367 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 04 maj 2008 - 10:36

Żużel No i moja wejściówka na Falubaz- Rzeszów przepadła >.> heheheh szkoda, że rempała w 15 biegu dał się objechać golopowi i holcie, to by unia wygrała :) Dzisiaj Toruń ma spacerek, ciekawie będzie w gorzowie, mam nadzieję, że leszno to wygra i uciszy gorzowiaków :) 360p to już nie jest pokojowy mecz ;x nie mamy już przymierza ze spartą, ani z wybrzeżem..

Potypuję sobie :
Rzeszów -cz-wa 43:47
Wrocław - Falubaz (rozum mówi za wygraną wrocka, a serce za falubazu) ale dam 44:46
Gorzów - Leszno 41:49
Toruń : Tarnów 63:27

KS Falubaz

#368 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 04 maj 2008 - 10:59

Żużel Dzisiaj 5 kolejka Speedway Ekstraligi, więc typuje

Toruń - Tarnów 60:30 (skromna wygrana) :)
Rzeszów - Częstochowa 45:45
Wrocław - Zielona Góra 45:45
Gorzów - Leszno 45:45

Tak mi jakoś świta, że 3 remisy są bardzo możliwe. Pozdrawiam :)

#369 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 04 maj 2008 - 17:41

Żużel No i za***iście :)

KS Falubaz

#370 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 04 maj 2008 - 19:24

Żużel Przekichalim ze Spartą :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 04 maj 2008 - 19:35

Żużel Weźcie tych skandynawów daleko bo mnie szlag trafia -.-. Taki Iversen ma gdzieś lige polską, testuje sobie tylko silniki, a w anglii, szwecji jedzie super i w GP dobrze. Blokuje tylko miejsce w składzie dla innego zawodnika z GP, głosno bylo, że Holta mialby nas zasilisc, ale wierze w to, że w nastepnym sezonie tak będzie. Fredki bym nie przekreślał, bo sie stara chłopak, ale z iversenem wypad... Zdobyli oni chociaż razem we wszystkich meczach 20 punktów ? Lol.. Szkoda leszna, byłem za lesznem w tym meczu, jak dla mnie super Pavlic, rewelka. Bandyta chlip swoje zrobił... Szkoda Kasprzaka, bo gdyby nie jego upadek i kasacja maszyny, to nawet Golop by nic nie zrobił.. Ale dacie rade, Toruń też musi gdzieś punkty stracić, żeby nie było tak łatwo, a to co Falubaz zrobił dziś we Wrocku to kompromitacja skandynawów. Brawa dla Walasa, Zengoty i Dobruckiego, bo reszty chwalic nie mozna, z trenerem janasem włącznie wraz z jego trafynymi decyzjami. Wszystko zniose, tylko nie wygraną gorzowa -.- Teraz się będa napinać do nastepnej kolejki ze jak wygrali z dmp 2007 to oni beda dmp 2008 hehehe śmiech

KS Falubaz

#372 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 04 maj 2008 - 20:07

Żużel Unibax dzisiaj spacerek, łatwa wygrana, szkoda Falubazu, że przegrał z ekipą "narodowego polewaczkowego", totalna porażka w osobach skandynawów (wiadomo o kogo chodzi), gratki dla "Lelum polelum" Gorzów, za wygraną z DMP, ale swój tor pomógł no i bijaczyk Hlib powrócił i bodaj nawet 4 pkt czy tam ileś zdobył co w pewnej mierze pomogło "stalowcom" wygrać mecz... :)

#373 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 09 maj 2008 - 19:14

Żużel No no, jutro GP w Lesznie ;) Wybiera się ktoś z Was? Ja będe w TV oglądać :) Zobaczymy co Gollob pokaże, osobiście nie mam faworyta. Wygra ten, który zasłuży i będzie najlepszy. Leigh Adams na pewno pojedzie bo zna tor jak własną kieszeń. Nicki Pedersen też powalczy. I ponadto nasze Falubazy pojadą, ciekawe jak się spiszą. Jutro się wszystko rozstrzygnie :) Pozdrowionka

#374 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 09 maj 2008 - 22:53

Żużel Adams, adams, może drugi crump, a trzeci nickuś ;p

no i zwycięzce trafiłem ;)

KS Falubaz

#375 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 15 maj 2008 - 21:57

Żużel jutro kolejna runda ligi :)
Leszno- Toruń -> mecz sezonu :) kibicuje jak tylko sie da Unii ale cos czuje ze Torun może czasem wygrac bo Kasprzak nie ma formy. chyba ze sie przebudzi. ale mam nadzieje ze unia wygra ( 48-42)
Częstochowa- Zielona- no to to raczej lwy wygrają wysoko bo lindgren i iversen zawodzą. (55-35)
Tarnów-Wrocław- mysle ze wrocław wysoko wygra. ( 58-34)

:)

#376 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 16 maj 2008 - 15:31

Żużel Dzisiaj 6 kolejka Speedway Ekstraligi, więc typuje:

MECZ SEZONU
Leszno - Toruń - 45:45

Częstochowa - Zielona G. - 52-38
Tarnów - Wrocław - 35-55

Pozdrawiam :)

#377 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 16 maj 2008 - 17:29

Żużel Typowanie jakoś mi nie wychodzi więc powstrzymam się do tej czynności. Jedno jest pewne - lwy drapną w tylną część ciała mysz. Chyba, że sie przebudzą Skandynawy, ale nikłe szanse. Jakoś budziet :)

#378 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 16 maj 2008 - 20:37

Żużel Piękny dzień, piękne zawody Unibax Toruń górą 43:47 oleeee :) Wiesław Jaguś dosłownie rozniósł w pył przeciwników - 17pkt, ale trzaba podziękować również Holderowi, Hansowi, i Kostkowi :) Brawo chłopaki!!! Sullivan dziś fatalny dzień zaledwie 1pkt, ale myślę, że to po prostu był to bardzo zły dzień dla niego... A teraz inne mecze, więc gratki dla Unii Tarnów :) za wysoką wygraną z Wrockiem, i również gratki dla "Lwów" z Cz-wy za wygraną z Falubazem, szkoda mi Zielonki bo oprócz mojego macierzystego klubu kibicuję również im, a przegrana nie wysoka bo 49:41...

#379 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 17 maj 2008 - 17:11

Żużel

Piękny dzień, piękne zawody Unibax Toruń górą 43:47 oleeee :) Wiesław Jaguś dosłownie rozniósł w pył przeciwników - 17pkt, ale trzaba podziękować również Holderowi, Hansowi, i Kostkowi :) Brawo chłopaki!!! Sullivan dziś fatalny dzień zaledwie 1pkt, ale myślę, że to po prostu był to bardzo zły dzień dla niego... A teraz inne mecze, więc gratki dla Unii Tarnów :) za wysoką wygraną z Wrockiem, i również gratki dla "Lwów" z Cz-wy za wygraną z Falubazem, szkoda mi Zielonki bo oprócz mojego macierzystego klubu kibicuję również im, a przegrana nie wysoka bo 49:41...

Przymij gratulacje mistrza polski :) Gdyby nie nasze "gwiazdeczki " czytaj lindgren i iversen to moglibyśmy to nawet wygrać, bo w czewie tylko jechał hancock i pedersen... Nie wiem co z nimi :/

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 17 maj 2008 - 18:44

Żużel Ja też @Matey nie wiem co te skandynawy odpier**lają na torze Iversen bodaj 1 a Lindgren 2 punkty zobyli... Gdyby chociaż jeden z nich ze 8 pkt zdobył to wygrana pewna, szkoda wielka...
Dzięki za gratki. Pozdrawiam :)