Zaloguj się, aby obserwować  
paktofonikas1987

Rozstaw otworów w feldze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Czy rozstaw jest taki sam jak w dużych Ursusach i Zetorach? Jak np 1634 czy 16245.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

powinien być taki sam bo niektóre zetory szczególnie 7745 i te na zachód miały koła "34" i felgi podobne do cięższych modeli (8xxx itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciekawe czy te felgi byłoy takie same. A czy 7211 ma taki sam rozstaw jak 360?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Paktofonikas 1987 tak ,rozstaw otworów 7211 a cięzkie ursusy ,zetory prawdopodobnie nie jest taki sam.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może pamięta jaki jest rozstaw w 7211 ?

Bo rozstaw 16245 mam gdzieś zapiasany.

Rozstaw mierzony w osiach przeciwległych otworów.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylbym wdzięczny. Ja mam obciążniki założone i niebardzo mam ochotę je zdejmować żeby mierzyć rozstaw.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Rozstaw jest taki sam, bo kolega kiedyś przekładał tylne koła z U 1234 do Zetora 7711 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chłopaki :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jescze powiedzcie mi czy felgaz kołem 18,4/34 wejdzie do 7211?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

sorki że nie w temcie ale czy felga w mf 255 ma taki sam rozstaw śrób jak w zetorze i c 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

@paktofonikas1987 -z takim rozmiarem może być problem pod błotnikiem bo już przy 16,9/34 nie jest to "buda na dwa bernardyny" Swoja drogą odważny jesteś, troszkę mogłyby takie koła przymulić Zetorka :) Ja kiedyś miałem Zetora 7211 na kołach 18,4 ale 28 i powiem że taki zestaw dawał sobie radę całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przymulenie się nie martwię bo ten ciagnik chodzi tylko w transporcie, rozsiewie i z opryskiwaczem.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat. Rozstaw jest zupełnie inny. W 7211 jest ~210mm a w 902 ~270.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mam też pytanie odnośnie felg tylko że przednich mianowicie ciągniczek z turem na łące tonie ... głównie przód bo opony są wąskie a sianokiszonka troszkę waży... Od czego można by zaadoptować szersze opony i felgi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

dorób sobie u ślusarza łącznik kół lub sam wykonaj,

może znajdziesz gdzieś odpowiedniki ale wądpie, sam już mierzyłem i nie znalazłem odpowiednika

dobre by były od przyczepy ale nie nasadzisz na szpilki bo inne rozmiary są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Nie niby a z pewnością :D-sam takie miałem dopóki nie zmieniłem na szersze (na tych Ostrówkowych felgach śmiga teraz C-360 -http://www.agrofoto.pl/forum/Kolejnosc-przypadkowa-image21162.html)-a rozmiar opon to 11,5/80-15,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561
Mam też pytanie odnośnie felg tylko że przednich mianowicie ciągniczek z turem na łące tonie ... głównie przód bo opony są wąskie a sianokiszonka troszkę waży... Od czego można by zaadoptować szersze opony i felgi???

 

http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/10477 ja zbieram teraz na takie do c-360 :) koszt samej felgi to 185 zł. brutto (takie koła ma legat997 w swojej c-360) tylko ja będe kupował felgi i opony używane bo 900 zł. za 2 koła nowe to już przesada :D jak pasują do c-360 to i powinny pasować do zetora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561

Byś musiał odkręcić i sprawdzić :) bo te co podałem to do c-360 bez zadnych przerobek pasują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj