Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

102 odpowiedzi na ten temat

#41 Share ZETORRRRRR

ZETORRRRRR

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 20:24

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) We władziu świetne jest:
- małe spalanie
- szybkośc
- zwrotnosc
- lekko chodzaca kierownica
- mozliwosc tylu opcji : przedni naped w nowszych silnkach turbo w nowszych modelach o tak małej mocy
- wygodne podnoszenie pompy
- mały silnik
- chłodzenie powietrzem nie ciecza( w zimie nie trzeba sie martwic ze blok rozsadzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 11:38
  •  

#42 Share benek

benek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 21:08

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają)

wyślij im na e-mail tommot003@onet.eu

Mi we Władku podoba się:
-mało pali
-mocny silnik
-mocny podnośnik
-bezawaryjny
I Iwan ma Duszę w ogóle jest SUPER :P
....................Jo Władzia miołym mom i mieć bydę.................
.........I jeszcze coś t25a to moc i siła której 30-stka się nie ima............

#43 Share benek

benek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 09 kwiecień 2009 - 21:09

wyślij im na e-mail tommot003@onet.eu

Mi we Władku podoba się:
-mało pali
-mocny silnik
-mocny podnośnik
-bezawaryjny
I Iwan ma Duszę w ogóle jest SUPER :P i nie równa się z 30-tką jest o wiele mocniejszy oczywiście Iwan
....................Jo Władzia miołym mom i mieć bydę.................
.........I jeszcze coś t25a to moc i siła której 30-stka się nie ima............

#44 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 03 maj 2009 - 04:08

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) heh praktycznie wszystkie zalety zostały już wymienione :) mój władek jest z 81 roku stan super(zdjęcie w mojej galerii) skrzynię mam bez rewersu jedna wajcha. I w sumie tylko ona najczęściej przysparza nam kłopotów i się zakleszczają biegi :) ale usterkę szybko sie naprawia i dalej do roboty. To jest na prawdę bardzo mocny ciągnik np chodził do 2007r z rozrzutnikiem 3,5t(zapotrzebowanie na moc wg producenta 55km!!!!!!) ciężko jest go zadusić. I ten charakterystyczny dźwięk silnika...
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#45 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 03 maj 2009 - 11:37

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Zalet ma sporo, większośc już wymieniliście. Ale mnie najbardziej wkurzaja luzy na kierownicy, żeby prosto jechac po asfalcie czasmi naprawdę trzeba się kierownicą nakręcić i cały czas trzeba być czujnym. Denerwuje też umiejscowienie wajchy od podnośnika, które jet woglóle nieergonomiczne, żeby np. podnieśc pług trzeba wyciągac ręke do przodu a nie do boku jak jest to chociaż w C330, jest to dość uciązliwe jeśli sporo się w polu władkiem robi.

#46 Share lukasz20

lukasz20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza, hodowla bydła

Napisany 03 maj 2009 - 13:31

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) @Pawel20 co do umiejscowienia wajchy podnośnika to się z Tobą zgodzę trochę jest to nie praktyczne rękę wyciągasz do przodu a głowę do tyłu na maszynę którą opuszczasz/podnosisz :) ja z układem kierowniczym nie mam problemu. Może już Ci się wszystko wyrobiło i pora na małe wymiany np gałek przy drążku
Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

#47 Share Pawel20

Pawel20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 928 postów

Napisany 10 maj 2009 - 15:16

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Z tego co wiem od taty i dziadka to od nowości tak miał ten luz na kierownicy, lub to co poowoduje że ciężko go utrzymać prosto na asfalcie przy szybszej jeździe. Ten typ chyba juz tak ma.

#48 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 10 maj 2009 - 16:00

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Śruby dokęcić końcówke drążka ja mam tak ze co jakiś czas mi się odkręca.

#49 Share kamil14

kamil14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Mechanika
    Komunikacja samochodowa

Napisany 10 lipiec 2009 - 08:35

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) - chłodzenie powietrzem
- małe spalanie
-bezawaryjny
wszystkie zalety są już chyba wymienione i nie ma co pisać ja dodam jeszcze jako zaletę
- amortyzowane siedzenie wyciągnięte z autobusu ( naprawdę wygodne ) <_<
Pamiętaj iż każda czynność wykonana przez Ciebie winna być wykonana dobrze !!!

#50 Share czesio9993

czesio9993

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 11 lipiec 2009 - 19:03

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) mi najbardziej podobają sie jego hamulce na tasmy i chłodzenie bez zadnych płynów

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Dzisiaj, 11:38
  •  

#51 Share t25aaa

t25aaa

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 09:49

mi najbardziej podobają sie jego hamulce na tasmy i chłodzenie bez zadnych płynów

oj hamulce to mi sie nie bardzo podobaja nie maja porownania z tarczami. z mocno podciagniete łatwo sie pala. mi sie w nim podoba małe spalanie szerego biegow wstecznych i za***iscie ciekawie wykonczona orginalna kabina obicia wentylacja nagrzewnica jest ciekawa jak na tamte czasy czego nie ma w 60 czy 30 tam jest tylko taka prosta nie ciekawa kabina;p aha i najładniejsze moim zdaniem to orginalnie czerwone ciągniki z felgami w kolorze kości słoniowej z czewonymi piastami:) ładne kółka:)

#52 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 25 lipiec 2009 - 11:03

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) We władku podoba mi się Skrzynia z reversem i podnośnik :rolleyes:
a tak nic więcej
A szczególną wadą to jest za lekki, w zime sąsiada ciągałem żeby zapalił to niedało rady sprzęgło puszczał a koła stały

Jestem zainteresowany przednim napędem do władka, mam już zamontowane wspomaganie i chwytak hydrauliczny do bel, teraz pokombinował bym z napędem. Wyślesz mi fotkę na soszen@wp.pl

Ciekawe jak z tym chwytakiem będzie chodził, czy w ogóle przód będzie wytrzymywał ?
Zamiast przedniego napędu to sprzedaj władka i kup c-360 z turem. C-360 bez napędu z turem zrobisz tyle co władkiem z napędem, może nawet i więcej :huh:

#53 Share ponczek

ponczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 lipiec 2009 - 17:06

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mi podoba się:
- rewers
- wygodna przytulna i wyciszona kabina
- podnośnik
- wygląd
- ekonomiczny silnik

#54 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 lipiec 2009 - 21:54

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mi się podoba własnie wajcho od podnośnika. 100 razy lepiej mi się podoba tak niż w C-360, tak C-360 u mnei powinna być, no i cicha kabina, łatwo można uniesc dach żeby wyprowadzić instalacje do halogenów przez słupki w kabinie. :D Skrzynia biegów. Przez tyle lat ani razu się nie zblokowała. Jego masa z obciążnikami od c-328 :) Na polu z moim sanokiem na 3 bez problemu a na drodze z 5 ruszałem, fulll jęczmienia, fakt zmuliło go ale szedł. Hamulce też są super, bynajmniej u mnie, trzeba uważać żeby za mocno nie duciś bo koła stana i z dużym ładunkiem to niebezpieczne jak nie masz w przyczepie hamulcow. i takie tam różne bajery.
@ Ursusc385. Po co sprzedawać, to niech dokupi c-360 bo jeden ciagnik w gosp, nie wyobrażam sobie.

A wady to ja 2 natrafiłem, oczywiście układ kierowniczy, jak miałem zwrotniece wybite już to na szosie niz nie rzucało i jedna ręką się kręciło a teraz idzie prosto ale z gorki z full przyczepą troche rzuca trzeba powoli jechac. A 2 to zaczep przedni, nie da rady zaczepić przyczepy
Mój Wladimirec podbija świat

#55 Share Teddy

Teddy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Zainteresowania:Informatyka, głównie sieci i systemy(Unix, NT), muzyka

Napisany 30 lipiec 2009 - 22:12

Mi się podoba własnie wajcho od podnośnika. 100 razy lepiej mi się podoba tak niż w C-360, tak C-360 u mnei powinna być, no i cicha kabina, łatwo można uniesc dach żeby wyprowadzić instalacje do halogenów przez słupki w kabinie. :D Skrzynia biegów. Przez tyle lat ani razu się nie zblokowała. Jego masa z obciążnikami od c-328 :) Na polu z moim sanokiem na 3 bez problemu a na drodze z 5 ruszałem, fulll jęczmienia, fakt zmuliło go ale szedł. Hamulce też są super, bynajmniej u mnie, trzeba uważać żeby za mocno nie duciś bo koła stana i z dużym ładunkiem to niebezpieczne jak nie masz w przyczepie hamulcow. i takie tam różne bajery.
@ Ursusc385. Po co sprzedawać, to niech dokupi c-360 bo jeden ciagnik w gosp, nie wyobrażam sobie.

A wady to ja 2 natrafiłem, oczywiście układ kierowniczy, jak miałem zwrotniece wybite już to na szosie niz nie rzucało i jedna ręką się kręciło a teraz idzie prosto ale z gorki z full przyczepą troche rzuca trzeba powoli jechac. A 2 to zaczep przedni, nie da rady zaczepić przyczepy

to jaki Ty masz ten zaczep ? :) kolega ma T25 i normalnie zapina pod niego przyczepę :)

#56 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 lipiec 2009 - 22:37

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Oryginalny, tam zaczepu nie wsadze w środek, jak mam odpowiednni bolec to położe nad zaczep i wtedy jakoś przodem cofne z nią
Mój Wladimirec podbija świat

#57 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 31 lipiec 2009 - 08:54

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Ja też ma orginalny i mogę przyczepe zapną ale dwu kółki już nie bo mam za ruby zaczep i musze zawsze klucz wkładać.

#58 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1961 postów

Napisany 31 lipiec 2009 - 09:52

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) Mi się te ciągniki podobają bo mają sporo bajerów i chętnie bym c330 zamienił na niego ale ten wygląd i to sprzęgło .... :D

#59 Share bartek1992

bartek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Zainteresowania:ciągniki rolnicze

Napisany 03 grudzień 2010 - 19:08

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) mi też wyślij na ursusc-360t25a2@wp.pl
Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share rudinho11

rudinho11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Piłka nożna

Napisany 05 grudzień 2010 - 16:49

Co wam się najbardziej podoba w waszych T25, (to coś czego inne traktory nie mają) można go do dojarki podłączyć jak nie ma prądu