Skocz do zawartości

Zdjęcie

ile motogodzin wytrzyma t25

46 odpowiedzi na ten temat

#21 Share biszu

biszu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów
  • Zainteresowania:ogólnie motoryzacja i rolnictwo :)

Napisany 14 luty 2009 - 19:01

ile motogodzin wytrzyma t25 Witam.
Taty Władimir ma przerobione ponad 15 tyś mth !!! szok!! , a teraz czeka na remont kapitalny czyli wał, tłoki, itd.
Tyle mth na robił na usługach, zeby wróciły tamte czasy to bym jeździł drugim ciągnikiem. T25 to zaajje*****sty ciagnik drugi po 30-stce.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ile motogodzin wytrzyma t25 Dzisiaj, 19:53
  •  

#22 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 18 luty 2009 - 18:59

ile motogodzin wytrzyma t25 ile????? nie no to już na prawdę rekord. Słyszało się o 7-8 tysiącach ale nie 15 :) tylko pogratulować udanego modelu. Mój jest z 81 roku ma ok 6 tyś ale swoje w warsztacie już przestał. Ważne jest też to co podczas nabijania tych motogodzin było robione...!

#23 Share DamianCar

DamianCar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 wrzesień 2009 - 12:25

ile motogodzin wytrzyma t25 Witam ... ja jestem tu nowy i przepraszam za wszystkie nie dociągnięcia za jakie uda mi sie zrobić :) Posiadam w swoim garażu Władka w którym licznik moto godzin nie chodzi od kąd go kupiłem a mam go ponad 15 lat .
Wiem że dużo roboty to nie kosztuje ale jkoś nie moge sie zabrać za to :)
Mam do was pytanie .... Ile litrów ropy spali wam władek i ile mniej więcej robicie na na tych litarch ropy motogodzin :)

#24 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 19:35

ile motogodzin wytrzyma t25 T-25+ pług UG 2 skibowy podczas podorywki spalił niecałe 10L ropy. Zrobił 3mth i zaorał 0.5ha piachu na 3 biegu i 0,6ha gliny na 2 biegu na głębokośc około 14cm.
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

#25 Share Nomad

Nomad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 październik 2009 - 11:03

ja mam 4250mth i też opony od c330 i śruby od koła zamachowego jeszcze mi się nieurwały a strzynia niebyła ruszana
(Te opony od c330 to fajna sprawa ja mam jeszcze dodatkowo obciążniki na kołach tynych od c 360 jest bardziej przyczepny)

Witam
Zainteresowała mnie informacja na temat obciążników, czy nie zużywają się wtedy szybciej zwolnice. Posiadam obciążniki od C-355 i też bym chciał go dociążyć. Czy mógłbym prosić o więcej informacji na ten temat (tzn chodzi mi o szpilki) jak to wygląda od strony technicznej. Za wszelkie informacje z góry dziękuje i pozdrawiam.

A tak przy okazji mój "władek" z 1987r. ma 3500 mtg. Wymieniany był wałek poprzeczny w skrzyni, wymieniłem w tym roku taśmy hamulcowe oraz tuleje wahacza i na osiach kół przednich.

#26 Share tommot003

tommot003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Mororyzacja, rolnictwo

Napisany 05 październik 2009 - 15:21

Witam
Zainteresowała mnie informacja na temat obciążników, czy nie zużywają się wtedy szybciej zwolnice. Posiadam obciążniki od C-355 i też bym chciał go dociążyć. Czy mógłbym prosić o więcej informacji na ten temat (tzn chodzi mi o szpilki) jak to wygląda od strony technicznej. Za wszelkie informacje z góry dziękuje i pozdrawiam.

A tak przy okazji mój "władek" z 1987r. ma 3500 mtg. Wymieniany był wałek poprzeczny w skrzyni, wymieniłem w tym roku taśmy hamulcowe oraz tuleje wahacza i na osiach kół przednich.

wypal spawarką 3 dzióry w feldze na 16mm i daj z 2 strony nakrętki. Jak założysz to Władek będzie miał lepszy uciąg.
A co do zwolnic to nic nie zauważyłem żeby się coś zurzyło, prawie od nowości mam obciążniki na kołach i niebyło nic ruszane w zwolnicach.
Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> T25A + kopaczka
Jak chcesz to moge porobić jeszcze jakieś fotki z bliska

#27 Share kamyk86

kamyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 29 październik 2009 - 09:23

ile motogodzin wytrzyma t25 mój wladek ma ok 4500mtg, rocznik 88 i jeszcze ani grama oleju nie bierze, miał tylko jedną awarie po roku od kupna tryby w zwolennicy się ścięły ,ale był wtedy na gwarancji :D

#28 Share miecho123

miecho123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 17:34

WitamZainteresowała mnie informacja na temat obciążników, czy nie zużywają się wtedy szybciej zwolnice. Posiadam obciążniki od C-355 i też bym chciał go dociążyć. Czy mógłbym prosić o więcej informacji na ten temat (tzn chodzi mi o szpilki) jak to wygląda od strony technicznej. Za wszelkie informacje z góry dziękuje i pozdrawiam. A tak przy okazji mój "władek" z 1987r. ma 3500 mtg. Wymieniany był wałek poprzeczny w skrzyni, wymieniłem w tym roku taśmy hamulcowe oraz tuleje wahacza i na osiach kół przednich.

Słyszałem, że po nadmiernym obciążeniu kół ścina wałek pośredni w skrzyni biegów. Może ktoś potrafi to dokładniej określić, od jakich obciążeń ścina i czy wogóle.

#29 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 11 listopad 2009 - 20:00

ile motogodzin wytrzyma t25 No duze obcciążenie to ma jak sie kopie, jak się zakopie i nei zadusi to znaczy ze dosc duze obciazenie było. Mi się nawet z obciąznikami tak zdarzyło i nic, żaden wałek sie nie ścioł. Jeszcze na AF chyba sie nikomu to nie zdarzyło.
Mój Wladimirec podbija świat

#30 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 04 październik 2010 - 19:52

ile motogodzin wytrzyma t25 mój jeden ma 5000 motogodzin. Rocznik 82 raz wymieniane cylindry tłoki głowice,druga pompa wtryskowa,druga pompa hydrauliczna,3 lub 4 opony już nie pamiętam (od c-330).Skrzynia nie ruszana od nowości! Jestem zdania im starszy władek tym lepiej wykonany.Od zawsze pracuje z rotacyjną, glebogryzarką, czy tam wożenie beli nie jest mu straszne. Ostatnio zrobiła mu się dziura w głowicy ale nie traci jeszcze na mocy no i trochę krwawi :D. Za jakiś czas czeka go kolejna wymiana tłoki cylindry itd. i kolejne 10 lat będzie chodził :)

drugiego od nowości nie mam a gdy go kupiłem miał 7000 motogodzin w co raczej wątpie żeby miał tyle zrobione. Jest dużo mniej zużyty niż ten powyżej ale on z równin kupiony a mój zawsze w ciężkim terenie może dlatego.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 05 październik 2010 - 17:10

ile motogodzin wytrzyma t25 To mój jest chyba jak na razie tu najstarszy. 1979r. 31 lat bez remontu. Chyba 5700mth. Przez ostatnie 2 lata robi tylko przy zgrabiarce do siana, sadzarce do ziemniaków i opryskiwaczu, bo nie ma już u nas roboty dla niego ze względu na zbyt małą moc. Gdyby nie to że w rządki w ziemniakach się mieści to już dawno by go nie było

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#32 Share Firek

Firek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet,

Napisany 04 grudzień 2010 - 19:52

ile motogodzin wytrzyma t25 Mój T-25A ma 8000 mtg i silnik nigdy nie był ruszany ;d I jak narazie nie daje oznak jakiegokolwiek zużycia, a dostaje po garach ile może...

#33 Share kuba12345

kuba12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 grudzień 2010 - 19:29

ile motogodzin wytrzyma t25 Mój T-25 A2 ma już 3210 mtg i jedyne co było w nim robione to zakładany nowy rozrusznik, nowe akumulatory, rurka od oleju bo się przetarła i nowy lakier kładziony w tamtym tygodniu i trzyma się na pełnej mocy i nawet trochę niesłabie a ma trochę pracy :D

#34 Share anpion

anpion

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 08:24

ile motogodzin wytrzyma t25 Mój t-25 jest z 1977grudzień ma w tej chwili 16840mtg .8 lat temu miał zmienione tłoki,pierścienie cylindry i głowice na nowe.3lata temu zmieniona pompa wtryskowa,oczywiście akumulatory i opony były zmieniane kilkakrotnie od 3 lat ma lżej bo ciężką robotę robi za niego jumz.

#35 Share KarolT25

KarolT25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 31 grudzień 2010 - 10:05

ile motogodzin wytrzyma t25 Mój aktualnie ma 2925 i na wiosnę bedziemy wymieniać tłoki tuleje i uszczelki i inne pierdoly bo pojawiaj sie dorobne przecieki wczesniej nic powazniejszego nie bylo robione ;)

#36 Share pronarek8140

pronarek8140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 styczeń 2011 - 19:07

ile motogodzin wytrzyma t25 z własnego doświadczenia wiem że "rusek" wytrzymał mi 23lata około 2195mth,do remontu ktury był konieczny , ponieważ na 2mth "brał"około1 litry oleju ,teraz po dziewięciu latach ma 32lat i 4214mth. w silniku było zmienione wszystko oprócz tłumika i miski olejowej .Uważam że teraz silnik jest zrobiony lepiej niż w fabryce.

#37 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 05 styczeń 2011 - 19:27

ile motogodzin wytrzyma t25 U mnie też silnik wytrzymał coś koło 2000 tyś mtg też trzeba było zrobić kapitalkę bo był cały olejem za lany i go dużo brał.

#38 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 05 styczeń 2011 - 19:29

Witam.
Taty Władimir ma przerobione ponad 15 tyś mth !!! szok!! , a teraz czeka na remont kapitalny czyli wał, tłoki, itd.
Tyle mth na robił na usługach, zeby wróciły tamte czasy to bym jeździł drugim ciągnikiem. T25 to zaajje*****sty ciagnik drugi po 30-stce.

Mój tata tez dobrze wspomina te czasy zarobków.i władki które na dzisiejsze pieniądze kosztowały 18000zł. Mój ma 9tys i jest z 89 roku

#39 Share pronarek8140

pronarek8140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 styczeń 2011 - 21:52

ile motogodzin wytrzyma t25 Ale katujecie te swoje włdki ,ja użytkuję władka od nowości to znaczy od 77r i ma dopiero 4214mth jestem z niego bardzo zadowolony ,jego zalety przewyższają wady.

Edytowany przez pronarek8140, 05 styczeń 2011 - 22:03.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 07 styczeń 2011 - 16:41

ile motogodzin wytrzyma t25 he to można powiedzieć ze jesteś hobbystą heheheh

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez milanreal1, 07 styczeń 2011 - 21:04.