Skocz do zawartości

Zdjęcie

ciągniki JCB Fastrack

205 odpowiedzi na ten temat

#41 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 28 listopad 2008 - 18:58

ciągniki JCB Fastrack Gdzieś czytałem w internecie że wojskowa wersja fastrac-a poleci nawet 120 km/h ;)
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ciągniki JCB Fastrack Dzisiaj, 04:17
  •  

#42 Share wombat

wombat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 13:39

ciągniki JCB Fastrack Witam posiadam Fastraca 189 KM i 80km/h, nie pamiętam w tej chwili oznaczeń. Natomiast nie przeceniał bym tego ciągnika. Owszem do transportu nie ma lepszego, ale jest dość awaryjny. Z fastraciem jest tak że wyciąga koło 80 i można 70 jechać swobodnie bez problemu mieszcząc się na jednym pasie. Mam te NH co leci 50 i nim jest gorzej jechać 50 niż fastraciem 70, bo trzeba go bezustannie pilnować. Po za tym fastrac jest bardzo wygodny, dzięki zawieszeniu kół, tym bardziej obciążony. Gdyby nie awaryjność to byłby całkiem fajny.

#43 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 13:43

ciągniki JCB Fastrack A możesz napisań co dokładnie w nich ulega awarjom??
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#44 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 13:45

ciągniki JCB Fastrack to fakt znajomy kupil nowego fastracka pol roku temu i sewris juz pare razy jezdzil, ciagnik tez juz stal jakies pare dni niezdolny do pracy ;)
takze troche lipa ;)

EDIT

do posta wyzej, po jakims miesiacu rozmawialem z uzytkownikiem i wiem, ze z klima i wentylacja mieli problemy, a jakies 2 tygodnie temu wlasciciel mowil, ze pare razy nawalil, ale nie bylo okazji by sie wypytac dokladnie
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#45 Share wombat

wombat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 styczeń 2009 - 23:08

ciągniki JCB Fastrack U mnie były problemy ze skrzynią, nie wchodziły biegi z niektórych zakresów, okazało się że to czujniki położenia takich słowiczków. Od dłuższego czasu cierpiał na niewydolność hydrauliki, po regeneracji pompy chwilkę było dobrze potem znowu. Wymieniona pompa wspomagania. No i ostatnio, pękła obudowa jakaś z okolic silnika i olej ciekł.

#46 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 16:55

ciągniki JCB Fastrack hehe mowisz mini pewnie ze sa ;) wpisz w google zabawki rolnicze itp a napewno kupisz ;p

#47 Share citko77

citko77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:04

ciągniki JCB Fastrack Mój znajomy rok temu kupił popokazowego JCB 8250 zprowadzony z angli i bardzo sobie go chwali ma około 3 tyś mtg i nic się nie działo w życiu nie zamieni go na innego resorowana kabina i obie osie robią swoje komfort pracy nieporuwnywalny do żadnch marek głównie pracuje z agrisemem 5 m jak siał to potrafił go rozbujać nawet do 30 km/h a na drodze to do około 80 km/h ;)

#48 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 19:42

ciągniki JCB Fastrack Ten gościu nie ma gospodarstwa koło zdun ? Co kupił tego popokazowego fastraca ;).
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#49 Share michcio123

michcio123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 21:07

ciągniki JCB Fastrack I ja przylączam sie do pytania.

Nie cytujemy poprzedniego postu ;)-mod

#50 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 01 luty 2009 - 08:28

ciągniki JCB Fastrack ja też mam fastraca ale 155 i jak narazie to jestem z niego zadowolony w czasie 20 stopniowych mrozów palił na dotyk ale co do awaryjności to mam go zakrótko żeby coś więcej powiedzieć ale jak narazie to niechcę innego ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 01 luty 2009 - 11:50

ciągniki JCB Fastrack koło zdun ale z jakiego wojewodztwa ?

#52 Share citko77

citko77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 01 luty 2009 - 12:18

ciągniki JCB Fastrack Nie koło zdun tylko w samych zdunach ;)

#53 Share Power

Power

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 02 luty 2009 - 00:22

ciągniki JCB Fastrack a w jakim wojewodztwie? ^_^

#54 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2009 - 09:56

ciągniki JCB Fastrack http://pl.wikipedia.org/wiki/Zduny innych na google nie ma ;) przynajmniej na głównej stronie
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#55 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2009 - 10:43

ciągniki JCB Fastrack osobiscie przez 2 miesiace jezdziłem fastrackiem 155 z 94roku 150KM jak dlamnie ciagnik bardzo fajny, zwinny, zwrotny do transportu idealny i w pole tez jednym słowem ciagnik do wszystkiego "moj" miał takie małe problemy z hamulcami, wysiadła pompa wspomagania i juz silnik zaczynał siadac ale ciagnik miał 9tys mthg, ale pod moja noga troche widział ale co do komfortu jazdy to mercedes 1800 podobnie sunie po drodze....

#56 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 luty 2009 - 13:46

ciągniki JCB Fastrack Na google może i niema ale w Polsce jest 9 miejscowości o nazwie "Zduny" ;)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#57 Share michcio123

michcio123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 02 luty 2009 - 15:22

ciągniki JCB Fastrack Napewno chodzi o te Zduny kolo Krotoszyna a właściciel ciągnika to zapewne Wojciech M.

#58 Share citko77

citko77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 02 luty 2009 - 15:38

ciągniki JCB Fastrack Dokładnie tak ;)

#59 Share barthez96

barthez96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sport

Napisany 02 luty 2009 - 17:32

ciągniki JCB Fastrack Dość fajne ciągniki i ta prędkość którą osiągają.Ojciec mówił że jakby przybyło ziemi i jakby Case siadły (odpukać) to kupiłby właśnie Fastracka. W transporcie jedzie się 80km/h w tych najszybszych to moment pojedziesz do skupu ;)
D-358 DT-239 DT-436 IH

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 luty 2009 - 17:37

ciągniki JCB Fastrack ale nie uwierze w to, ze w polu radzi sobie tak samo jak konwencjonalny ciagnik.
wiec jak ktos potrzebuje bardzo uniwersalnego to ok, ale w pozostalych wypadkach to dla mnie bezsens.