Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;)

212 odpowiedzi na ten temat

#141 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 31 październik 2010 - 21:07

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Matey, a czy mógłbyś podać mi wymiary twojej wiaty ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Dzisiaj, 07:31
  •  

#142 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 06 listopad 2010 - 20:02

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) tutaj masz:
http://www.agrofoto....#comment_387875

KS Falubaz

#143 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 maj 2011 - 11:27

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Tak jak pisałem wcześniej trza kupić kombajn, wybór padł na E-512 ewentualnie E-514. Jest jeden na allegro http://moto.allegro....1586432268.html co o nim myślicie. Jak dla mnie strasznie odpicowany. A może wiecie coś o Forschrittcie na sprzedaż z dolnośląskiego, jeżeli tak to proszę o info na beja@interia.eu

#144 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 03 maj 2011 - 12:35

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) szkoda ze byl malowany, musisz go pojechac obejrzec, bo nikt ci z nas nie wywrozy czy to dobry kombajn czy niedobry :)

w dolnoslaskim tych kombajnow jest pelno, szukales w autogiełdzie dolnośląskiej?

KS Falubaz

#145 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 maj 2011 - 13:00

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Jest ich troche, co niektórych ponosi z cenami, dla mnie jest ważne aby miał sieczkarnie, 18 tys to max co moge dać.

#146 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 03 maj 2011 - 13:05

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Wlasnie ostatnio zauwazylem ze ceny 512 poszly do góry. A nie myslales zeby kupic sieczkarnie osobno? Dwa dni montażu i masz sieczkarnie na kombajnie

zreszta, za 18 tys to powinienes znalezc dobry kombajn z sieczkarnią

KS Falubaz

#147 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 03 maj 2011 - 13:56

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Nioe jest picowany. Był malowany kilka lat temu widać po tym bo farba miejscami już odpadła. :) Jeżeli był by malowany na sprzedaż to by gosć z pędzelkiem latał i poprawiał B)
Mój Wladimirec podbija świat

#148 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 03 maj 2011 - 15:24

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Nowa sieczkarnie kosztuje ok 5 tys więc za 13 tys cudów raczej nie kupie a tak za 18 z sieczkarnią może uda się kupić coś przyzwiotego dlatego szukam takiego

#149 Share GrzesiekD

GrzesiekD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 13 maj 2011 - 20:19

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Witam piszesz o tym kkombajnie http://moto.allegro....1586432268.html to jest sprzęt handlarza więc wiesz czego możesz sie spodziewać . u mnie w żniwa kosiła ta 512 http://www.autogield...12,GI1JJ3N.html kombajn naprawde wart polecenia . Właściciel robił mu kapitalke, w sezonie bardzo ładnie procował

Edytowany przez GrzesiekD, 13 maj 2011 - 20:20.

#150 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 14 maj 2011 - 21:27

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Dziękuje GrzesiekD, na autogiełde też parzyłem ale ten kombajn jest już wystawiany od jakiegoś czasu i pewnie nie jeden był już go oglądać. A jak właściciel, idzie z człowiekiem ponegocjować cene, nie katował go przy robocie? A może zauważyłeś coś na co warto zwrócić uwagę przy oględzinach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share GrzesiekD

GrzesiekD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 14 maj 2011 - 21:50

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Właściciel wpożądku ,powinienes sie dogadać powiem tak jest bodajże 2 lub 3 letnia sieczkarnia silnik robiony na cacy u mnie i siąsiadów ładnie pracował wiadomo nieraz kosa strzeli ale tak to jest naprade dobra maszyna
Facet to stary kombajnista nie zajeżdzał go . Na co zwrócic uwage trudno mi powiedzieć ja widziałem go w sezonie jak robił to nażekać niemoge

Edytowany przez GrzesiekD, 14 maj 2011 - 22:07.

#152 Share beja

beja

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 16 maj 2011 - 23:50

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Otóż byłem i oglądałem, cudów nie ma i pewnie bym go wzioł gdyby nie podnośniki od hedra z których tryskał olej, ok 0,5 lita oleju mniej na jedno podniesienie hedra,za duży koszt naprawy. Mówi się trudno szukam dalej

#153 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 17 maj 2011 - 00:29

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) to jest normalna sprawa jesli kombajn jest odpalany po dlugim postoju, np jak odpalil go pierwszy raz od zimy

u nas jest to samo, siknie raz, max trzy razy z silowników od podajnika i tyle, a heder zostawiony w górze na noc nie opadnie :P to samo dotyczy silownikow od motowidel, z ktorymi notabene mamy przez ostatnie sezony problem

KS Falubaz

#154 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 maj 2011 - 00:41

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Normalne to nie jest. Bizon stoi nieruszany całą zimę, cyklop podobnie i siłowniki są suche.

#155 Share GrzesiekD

GrzesiekD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 17 maj 2011 - 08:01

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) to tylko z hedrem był mankament reszta dobra ja wiem jak w polu robił a co do wycieku to nieuszczelni tego ? czy potrzeba nowy siłownik ?

#156 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 17 maj 2011 - 10:53

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;)

Normalne to nie jest. Bizon stoi nieruszany całą zimę, cyklop podobnie i siłowniki są suche.

niech sobie stoi, po co mam rozbierac silownik, ktory dobrze trzyma?

zresztą, rozmawialismy z kilkoma posiadaczami 512 i podobne objawy sa u nich, takze nikt z tego tragedii nie robi

KS Falubaz

#157 Share GrzesiekD

GrzesiekD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 19 maj 2011 - 12:11

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) E512 sprzedana

#158 Share hadler

hadler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 19 maj 2011 - 20:32

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Fakt z tymi siłownikami,ze jak stoją całą zimę to później ze dwa razy sikną olejem, ale to jest normalne bo olej leci z takich specjalnych otworków(odpowietrzników?).A nawet jak leci olej cały czas to uszczelniacze kosztują ok 30zł.
Co może być przyczyną, że mój forszaj nie pali jak jest gorący silnik?
Trudno jest mu nawet kręcić!Czy możliwe że mu puchną tłoki?

#159 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 maj 2011 - 21:43

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) A no możliwe ze coś mu puchnie albo już słabe smarowanie wału :unsure:
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share hadler

hadler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 21 maj 2011 - 19:06

Fortschritt E-512 - wszystko o tym kombajnie.., zdjęcia ;) Ciśnienie jest dobre, bo jak z ojcem sprawdzaliśmy, to na zimnym oleju na pełnym gazie 6-7 atmosfer.