Polecane posty

Ferdek07    75

spuszczał ktoś olej ze skrzyni w agrofarmie tylko tym korkiem na ampul 19 czy trzeba też odkręcać taką dużą podkkładkę na klucz 13 pod skrzynią bliżej sprzęgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Agro-Plus nie spisuje sie zle jesli chodzi o przeglądy ale gdy zamarzła mi Forrtera to koles kazal pod nia rozpalic ognisko xD ale ogolnie sporo od nich brałem i nie miałem wiekszych problemow (poza ogniskiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latekkot    0

Mam problem , przepala mi się bezpiecznik F35 w ciągniku Deutz-Fahr6.05s , a na wyświetlaczu pojawia mi się EE i nie mogę jechać ciągnikiem ani do przodu ani do tyłu . Co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cipekfan69    0

witam czym czyścicie te szare plastiki w środku konkretnie chodzi o te o które się dotyka przy wchodzeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

białe światło czy siwe? musisz to wyczyścić i obserwować jeśli powierzchnia szkiełka jest jasna i gładka tzn że jest olej jeśli jest struktura taka krateczka jakby na szkiełku to nie ma oleju, olej możesz "odnaleść metodą prób i błędów, najpierw podnieś i opuść podnośnik może się pojawi poziom, jeśli nie wjedz w bruzdę lub delikatnie ustaw ciągnik przodem pod górę i podnnieś podnośnik, chyba wiesz o co chodzi, do skutku ustawiaj ciągnik aż trafisz na poziom, a jaki ma być poziom to też różne szkoły są na ten temat, jedno twierdzą że na postoju ma być widać kreska na szkiełku inni że na zapalonym silniku, u siebie mam tak że na zapalonym po podniesieniu ramion pojawia się poziom, ale ja zalałem u siebie po wymianie łącznie z zalaniem filtrów 56-57l oleju, na mój gust zawsze lepiej jak jest więcej bo w razie ubytku zobaczę ubytek zanim zatrę skrzynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravo95    2

Witam od niedawna interesuje sie df agrofarm i mam do was pytanie czym rozni sie wersja DT od wersj E3

oraz ile trzeba doplaic za wersje gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piasek1507    1

kupisz zetora a wj***esz 2 tyle w klamoty a deutz jest oszczednym silnikiem wiadomo ze na dotarciu wiec wezmie paliwa ale pozniej to odda a silnik deutz jest niemiecka technologia niezawodna jednostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

Drodzy forumowicze POMOCY !!

 

Dziś po powrocie z orki na podwórku zadusiłem agrofarma 85 gs próbując cofnąć poczym miałem/mam problemy z odpaleniem "rzuca" traktorem a wzasadzie podnośnikiem z pługiem podczas próby odpalenia .... :( :( :( w czasie pracy nie było żadnych oznak nieprawidłowości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18

mam agrofarma 410 i ciężko idzie wajcha od opuszczania w momencie najniższego opuszczania.. co może być przyczyną ? po drodze do siłownika nie ma nigdzie ciężko ani nigdzie nie blokuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

Hej mierzył ktoś z was dokładnie spalanie w agrofarmie ? Ile wam spala np. w zimowej orce (6-7km/h 2000 obr) bo mam wrażenie ze jakoś dużo mi łyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

u mnie 6-7 litrow na godzine i podczas pracy w waszych agrofarmach gdzie znajduje sie wskazówka od temp wody? koł srodkowej czarnej kreski czy miedzy dolna czarna a srodkowa czarna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizuza    6

Temat dotyczy 85 ale nowszy 410GS  6-7 to na małych obrotach wciąga .W prasie walcowej 8-10l a w pługu 4X40 to i 17l.oczywiście na godź.zegarową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

Witam panownie :) od niedawna uzytkuje agrofarma 410 i mam problem. Z tyłu ciągnika słychać jak strasznie głośno chodzi sprężarka czy u was też tak jest czy coś tam się może dziać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

ona cały czas tak działa po prostu cały czas dmucha powietrzem, a nie tak jak jest np w ursusie c360 ze nabije a później puszcza. Wszystko jest ok

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek1996    4

czy wam też odbezpiecza się maska w agrofarmie ? na poczatku było ok teraz się ciagle odbezpiecza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6716

wymieniał ktoś z was ten cienki przewód z rurką od sprężarki? ponieważ sączy mi się trochę z niego olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Givera    0

Witam ostatnio miałem akcję z tłumikiem drgań oleju który jest pod kabiną z lewej strony (jest to banieczka o średnicy około 10cm i długości 25cm) pękła na spawach. Nówka 900zł parę złotych jest ale to nie problem trzeba się liczyć z kosztami przy zachodnich sprzętach. Problemem jest jego wyjęcie, jednyny nieinwazyjny sposób to podniesienie kabiny. Zamiast zrobić w podłodze blatu rewizyjnego który oczywiście samemu wycięliśmy i poszło w 2 godziny wyjęcie i pospawanie banieczki :) Trzeab sobie jakoś radzić.

 

Co do tego  przewodu wyżej pewnie niedrogi jest ale z drugiej strony cala klima ci wyleci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj