xxxMarcin3

HUMUS ACTIVE czy UGMAX ???

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
xxxMarcin3    4

Witam proszę wszystkich o porady, wasze doświadczenia który środek jest lepszy na duże ilości resztek pożniwnych i jednocześnie do użyżniania gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

No nie kolego bo to koleżanka. Mogła byś coś więcej powiedzieć o tym środku, ile kiedy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KacperDemczuk    309

Koleżanko powiedz coś więcej o tym środku. jaką dawkę dajesz kiedy i ile razy w roku. bo z tego co wiem to humus daje się w kilku dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2262

Chodź nie myślcie że to zastąpi Wam nawożenie bo tu już nie jeden tak myślał. Co do stosowania to UG max raz w roku chyba jasne jak się popatrzy na cenę. Z tego co pamiętam ponad litr pierwsze lata, potem 0.6-0.9l i niby gleba lepiej się sypie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Nie rozchodzi się o to że bez nawożenia się obejdzie, czy że będzie się sypać. Rozchodzi się czy słoma szybciej jest rozkładana po tym środku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Ug max od 3 lat stosuje i widac roznice. Rozkladaja sie resztki no i plon lepszy

 

Koleżanka by się obudziła, i skrzynkę opróżniła!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Żaden z nich.

Tylko poplon i obornik,kompost i inna materia organiczna może poprawić żyzność gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrek87    1

Ja stosuję Composter Uniwersal Pro w dawce 1 litra na ha chyba że po rzepaku to 1,5-1,8 l na ha. Cenowo dobrze wychodzi już 3 rok na słomę to stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major_89    36

A teraz pytanie za 100pkt. Kto próbował dociec co i w jakich ilościach jest w tych produktach. Żaden producent nie udzieli rzeczowo odpowiedzi na ten temat. A jeszcze lepiej ile wynosi koszt produkcji ? Na pewno nie 50 %  nie 40% ani nie 30 % kosztu produktu w detalu .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2016 o 16:22, major_89 napisał:

A teraz pytanie za 100pkt. Kto próbował dociec co i w jakich ilościach jest w tych produktach. Żaden producent nie udzieli rzeczowo odpowiedzi na ten temat. A jeszcze lepiej ile wynosi koszt produkcji ? Na pewno nie 50 %  nie 40% ani nie 30 % kosztu produktu w detalu .  

Sprawdź sobie produkty firmy Agraplant, np. HumiAgra, to są skoncentrowane kwasy humusowe,  producent podaje skład produktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez ursusikc330m
      Witam czy mogę rozsiać wapno razem z nawozem fosforowo potasowym i to zatalerzować czy lepiej rozsiać wapno zaorać i dopiero nawóz i talerzowanie?
    • Przez asaledr
      Witam,
      Mam taką działeczkę 4 ary, tak sobie leży nieużywana a szkoda żeby tak leżała, pomyślałem posadzę na niej choinki to sobie za 7 lat sprzedam i zawsze coś będzie. Tylko, że ona jest kawałek odemnie a te sadzonki z nadleśnictwa wielkości dłoni to w chaszczach nie bedzie to rosło a mi się nie chce jeździć tam specjalnie i kosić między drzewkami, nie mam na to czasu. Pomyślałem kupie agrowłókninę i całą działkę 4 ary tym wyścielę i zrobie otwory i kosturem posadzę te choineczki. Tylko pytanie czy na całości najlepiej ją dać czy np. między rzędami tylko. Albo może zamiast robić małą dziurkę na drzewko to wyciąć jej otwór o średnicy 30 cm na każde drzewko to będzie miała więcej wilgoci może choinka? 
    • Przez ENDRIUROL
      witam
      chcialbym zapytac o bakterie aktywujace uwsteczniony fosfor w glebie oraz o bakterire wiazace azot z atmosfery czy to na roslinie czy doglebowe. co polecacie czy uwazacie ze warto? widac roznice ? nie tylko w portfelu.. w dobie drogich nawozow kazdy kombinuje ale cxzy warto
      pozdrawiam
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj