picketteq

W pełni mechaniczny zbiór fasoli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
picketteq    0

Witam!

 

Chciałbym podzielić się z Państwem informacjami nt, maszyn do zbioru fasoli. Otóż w grudniu 2015 roku nasza firma otrzymała status dealera maszyn światowego producenta maszyn do zbioru fasoli "Pickett Equipment". Firma ta ma 27 letnie doświadczenie w produkcji maszyn do wyrywania fasoli, oraz 16 letnie w produkcji kombajnów, przez ciągłe ulepszanie maszyn są one teraz na takim poziome, że są w stanie wyrwać oraz wymłócić fasole ze stratą nie przekraczającą 3%. Wydajności maszyn wahają się na poziome 3-7ha/godz (w przypadku kombajnów) oraz 2-5ha/godz (w przypadku wyrywaczek). Na maszyny są również dostępne dofinansowania unijne 70%. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać 

post-199921-0-09703600-1472804422_thumb.jpg

post-199921-0-81780600-1472804422.jpg

post-199921-0-90205800-1472804423_thumb.jpg

post-199921-0-02484600-1472804474_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afgan    7

Macie jakąś stronę internetową? 

Jakiś cennik? 

Filmiki z polskich pól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picketteq    0

Wszystkie filmiki są dostępne na naszej stronie na facebook-u https://www.facebook.com/mcmagrico/?fref=ts   strona internetowa: http://www.mcmagrico.pl/

Filmy na facebook-u nie pokazują co prawda pracy maszyny która jest przedstawiona na zdjęciach powyżej, ponieważ nie byliśmy w stanie zorganizować na ten sezon tej maszyny, czerwona jest tylko zubożoną wersją tej z powyżej. Jest ona również na sprzedaż jako po pokazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krecikuryn
      Otwieram temat bo nie znalazłem konkretnych i aktualnych informacji w tym temacie. Planuje spróbować zasiać groch tarchalska i mam pytanie do kogoś kto ma troche doświadczenia: ile wysiewa sie na ha , czym najlepiej zaprawić, jakie herbicyby, fungicydy terminy?? prosze o pomoc
    • Przez velFoka
      Panowie pomocy. Co dać na oprzędzika w wyce?
    • Przez marcin330
      Witam.
      Chciał bym się dowiedzieć jakim opryskiem mam opryskać fasolę dokładnie oprysk miał by wziąśc wszystkie chwasty 2 liścienne. Większość oprysków wycofano ale może są już jakieś inne
      Pomóżcie bo nie chce mi się dziabać 2 ha
    • Przez mati2450
      Witam 
      Posiadam pierwszy raz zasilany łubin wąskolistny gorzki i po ostatnich mrozach zrobił się żółty. Nie mam pojęcia czy się odmłodzi czy odrazu lepiej przesiać. Zalacze zdjęcia prosił bym o pomoc 

    • Przez riderZ056
      Make dating stress-free and enjoyable with the best casual dating experience.
      Genuine Ladies
      Prime Сasual Dating
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj