News
ravcio

Renault Ceres wymiania żarówki od włącznika przedniego napędu?

Polecane posty

ravcio    0

Witam,

W renault Ceres 85x przepaliła się żarówka w włączniku przedniego napędu. Nie wiem jak ją wymienić. Odkręciłem ze spodu plastykową nakrętkę, wypiąłem wtyczkę, odkręciłem z góry plastyk z symbolem blokady ale nie mogę nijak dostać się do żarówki. Czy to może nie rozbieralne? Na necie widziałem taki włącznik kosztuje 60zł, trochę głupio wymieniać kiedy działa. A wymienić warto bo czasem nie wiem czy napęd włączony czy nie, a jak się świeci to wiadomo... Poniżej miniaturka.

post-115917-0-58346800-1469650034_thumb.jpg

Jeszcze jedno pytanie. Poprzedni właściciel naczarował coś w światłach przednich. Kiedy włączam światła mijania świeci się tylko pozycja. Kiedy przełączam na długie świecą się mijania a długie nie. Długie świecą się jedynie kiedy migam (skrajne położenie dźwigienki). Jeszcze się w to nie zagłębiłem i się zastanawiam czy to wina dźwigienki czy też jakieś kable pozamieniane..?

DTaras    404

Jeżeli ruszasz dźwignią i przełącznik wewnątrz nie przeskakuje to wina przełącznika zespolonego. Żaróweczkę trzeba za łeb wyciągnąć a lekko nie idzie. Pewnie pęknie to wtedy wydłubiesz...
Przełącznik zespolony ma dwie pozycje przez obracanie i jedną na przyciągnięcie?

ravcio    0

Tak przełącznik ma 2 pozycje na obracanie i jedną na przyciaganie. Przełącznik przeskakuje we wszystkich polozeniach.
To z zaroweczka sobie wymyślili. Trzeba będzie się podlubac.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez grucha87
      witam czy przy wymianie sprzęgła kpl ze starego typu, na nowy w c-330 trzeba wymieniać koło zamachowe?
    • Przez Rolnik_DaST
      Czy wie ktoś czy jak się wyjmnie fotel pasażera w belarusie 1025 to będzie dostęp do zbiornika paliwa do wskażnika
    • Przez arkadian12
      Witam
      Proszę o podpowiedź. Mianowicie chcę wymienić uszczelniacz w przednim napędzie na wałku. Jest tam nakrętka na klucz 55mm. Według instrukcji odnośnie części powinno się ją dać wykręcić, na schemacie nie widzę żadnych dodatkowych zabezpieczeń, jednak próbując ją odkręcić nie che ruszyć. Proszę o podpowiedź  dla pewności jaki jest tam gwint - lewy czy prawy, czy mam próbować aż do skutku. Na rysunku jest to ta nakrętka numer 2 a ja chcę wymienić uszczelniacz numer 3. Kolejne pytanie rozumie, że tą nakrętką mogę zniwelować luz na tym wału, są tam na schemacie dwa łożyska stożkowe i dokręcając likwiduje luz? Wałek ma trochę luzu jak go ruszam.
      Pozdrawiam
      Arek
      getPDFAttachment.pdf

• Przez livebird
      Witam muszę wymienić ramie kierownicy w ursusie c330 i chciałbym was spytać jak po kolei się do tego zabrać, co w jakiej kolejności trzeba zrobić.
    • Przez rolkam72
      Witam.Otoż uszczelka pod druga glowica puszczala olej w ciezkiej robocie na zewnatrz wiec wymienilem na nowa i tu maly problem.
      Otóż glowica zostala dokrecona delikatnie krzywo wiem ze luz na szpilkach to milimetry ale jest delikatnie krzywo i nie moge uszczelnic jej przy kanale wydechowym ( poprostu tam gdzie jest odchyl nie dochodzi uszczelka za nic w swiecie) jest to doslownie pol milimetra ale troche dmucha.I tu pytanie sprobowac zalozyc nowa uszczelke pod kolektor czy sie nie bawic kupic nowa pod glowice i zrobic jak nalezy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.