Skocz do zawartości
News
bugiursus

Stosowanie oprysku rimel 25 sg na chwasty w ziemniakach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MMi5    0

Jeśli stosowałeś Titus kiedyś to jest to ta sama substancja tylko w innej nowszej formulacji i dużo tańsza. Działa tak samo.

Zgoda tak jak Titus na komosę nie działa dobrze w etykiecie wpisana jest jako średnio wrażliwa, trzeba coś dodać.

Koniecznie musi iść z olejem, powinien być tak sprzedawany.

Wiadomość z agroFakt.pl

zoxim    11

jechałem titus + adiuwant + agritox 100 ml na ha i mocznik ziemniaki nie odczuły i ładnie czyści
ziemniaki nawet większe

bugiursus    1

A to na serio z tym chwastofoxem?On przecierz dziala tak jak randap jak go pobierze czesci zielona to po ziemniakach 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzesiek0530
      Witam jakie macie doświadczenie w tej uprawie, oprysk kiedy od ,czego itp. Ile siejecie na ha?
    • Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 
    • Przez TomaszStach
      Witam. Mam takie pytanie na szybkości. Nigdzie nie ma na ten temat informacji. Po ilu dniach po oprysku na chwasty dwuliścienne (goltix) mogę opryskać na chwasty jednoliścienne (perenal)? 
    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Agaiko
      Panowie pryskna była mieszanka z wsiewka 1.65l a h chwastoxem extra trochę lepiej niż pół dawki dałam, po tygodniu wygląda kumosa tak, trochę ja poskrecalo jak myślicie uschnie czy nie podziałal oprysk

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.