Skocz do zawartości
kangur95

czy ktoś chcialby zamienic się na kolo od ursus 3512?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
kangur95    0

potrzebuje zamienić koło od ursus3512 rok 97 koła sa szerokie i w bardzo dobrym stanie oryginał. a zależy mi na waskich od mf 255 czy ogólnie jakiś waskich do warzyw.

Wiadomość z agroFakt.pl

rudinho11    24

podłącze się pod kolege, zamienie koła 16.9/14 - 28 na 11.2 - 36 lub 12.4 - 36 albo takie kola sprzedaje do zetora :)

akmaly    194

Ten kolega szukał szerokich kół @bartek1190

Napisz do niego to może się dogadacie.

sawka12    0

kolego jestem zainteresowany mam wąskie koła w MF 32512 , Okolice Lipska Nad Wisła , jak byś był zainteresowany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal0079
      interesują mnie różnice pomiendzy 4512 a 5312 chodzi o silnik i skrzynie biegów bo katalog widzilem w sklepie i to niby jest to samo czemu 4512 ma 60,66,68 km a 5312 ma 72 jak sinik jest ten sam co o tym myślicie
    • Przez Dominik_1211
      Witam
      Mam okazje kupic ursusa 5024 z 2006 r na komfortowej kabinie 12/4 liczba biegow. Z racij tego ze nie za bardzo moge namierzyc jakis opinii na ten temat dlatego zakladam nowy temat. Czy warto kupic taki ciagnik mam obecmie 4512 ale chcialbym zmienic na 5024. Co w porownanoi z 4512 zostalo zmienione? Jak ze spalanie i awaryjnoscia? Czy to keszcze produkcja ursusa czy jakis skladak?

pozdrawiam
    • Przez rolkam72
      Witam.Myślę nad kupnem ciągnika i z kilku wytypowanych przezemnie jest właśnie ursus 4512. Piszcie proszę opinie na temat tego ciągnika. Chodzi mi o zakup ciągnika głównego do cięższych prac które by odciazyly c 360. Pisać wszystko na jego temat. Proszę również o własne sugestie czy zakup takiego ciągnika to dobry pomysł.
    • Przez lukaso111
      Tak jak w temacie interesuje mnie zakup agregatu talerzowego z chydropakiem i siewnik do tego. Mój traktor to ursus 5714 z turem. Nie wiem czy mój ursus podniesie tak owy skład ze zbożem w siewniku. Może ma ktoś podobny skład i mi pomoże. Z góry dzięki.
    • Przez Kamilukowiak
      Witam jestem posiadaczem ursusa 4514 i planuje kupić do niego tura. Mam w nim jedną pompę do hydrauliki i zastanawiam się  czy da on sobie radę przy oborniku lub w balotach z sianokiszonki. Czy będzie trzeba dokładać drugą  pompę ?