Skocz do zawartości
UrsusCzesio

Wladimirec T-25 LEDA-Opinie i informacje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

kamilo124    0

30 kilometrów o demnie była firma leda co robiła wladimirce bez przedniego i z przednim te po 30 koni i te po 45 koni

jozek    0
30 kilometrów o demnie była firma leda co robiła wladimirce bez przedniego i z przednim te po 30 koni i te po 45 koni

masz jakies foto

Kamil360    0

mój dziadek ma Lede z 2003 roku nie jest wcale gorsza od oryginału bo wszystkie

podzespoły są z Rosji w Polsce to składają i zakładają kabinę już krajową

Vladimir    19

Panowie, każdy z was pisze co innego i tylko paru dobrze. Władimirec Leda były produkowane od 1996 i jeszcze dziś można kupić nowego, ale w Polsce ciężko o to. Ja mam Władimirec T-45A i Ledę- są to sprzęty nie do zajechania, mocne silniki jak i konstrukcje. Pracuję nimi u stóp BABIEJ GÓRY głównie w lesie, ale w polu też coś podoram- pług 4-skibowy za T-45 idzie bez problemu biorąc pod uwagę teren. W Ledzie trochę słaba jakoś wnętrza kabiny, ale po dobrym konserwowaniu nic się nie dzieje- po wszystkim innym widać, że to porządne ciągniki.

slawek3220    595

u nas w agromie był kiedyś do sprzedania T25 z przednim napędem i wspomaganiem super wyglądał ten traktorek a koła z przodu to jeśli nie mylę się to 18 były

Atyjas    0

kolo mnie bała firma ledy i robili wladimirce widzialem nawet te z przednim napędem co maja 30 koni spoko maszyny

Witam!

Czy mógłby mi Pan podpowiedzieć co to znaczy "koło mnie" - t.j. gdzie dokładniej szukać tego producenta - bardzo mi na tym zależy!

Pozdrawiam

Maciej.

akadaka    0

Widzę, że temat o moim ciągniku :D. Firma Leda nie produkowała ciągników a tylko je składali z ruskich części importowanych i szły na polskie składnice. Leda niczym szczególnym się nie różni od zwykłego. Ma trochę polskich części jak opony, instalację pneumatyczną, opcjonalnie kabinę z Sokółki (mój ma ruską z otwieraną szybą), mają inne światła, później miały też tarczowe hamulce. Reszta podzespołów to ruskie. Na reflektorach roboczych mam jeszcze CCCP. Silnik i skrzynie mam w kolorze czarnym. Ojciec jak go kupował to miał do wyboru dwa: Z ruską kabiną i czarnym silnikiem i z polską kabiną i czerwonym silnikiem. Wziął oryginała bo polska kabina była gorzej wyposażona. Ursusczesio chyba że chodzi Ci o te nowe z okragłymi maskami to nie wiem, bo się z takim nie spotkałem jeszcze.

Vladimir    19

Koledzy Leda Ledą, ale były też Ledy T30A80???!!! :D kurde im więcej czytam o tym ciągniku tym bardziej mnie pozytywnie zaskakuje :P B)

Tą Ledę raczej na allegro już widzieliście??? lux maszyna

http://allegro.pl/wladimirec-t-30a-80-leda-i2031493370.html

Czy ktoś z Was spotkał się już z takimi Ledami? :rolleyes: bo nas z ojcem garnie za 2 lata ściągnąć T30 albo T45 z Rosji, ale zobaczymy jak z kasą będzie ;)

Witek2010    32

Tak wszystko pięknie tylko ceny tego są jak za mtz a wiadomo ma się już wtedy większą moc za te same pieniądze. :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez adi972
      dlaczego w ruskim jak wrzucam wsteczny i na 1 to coś huczy
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Po odpaleniu na jałowym bietu gdybdodaje gazu to z 700 obr. na 1800 zbiera się elegancko, lecz sprawa się typie gdy chwilę pojeżdze. Pod lekkim oporem wejście z 900 obr. na 1500-1600 to zajmuje z 10 sekund!! Nie wiem w czym rzecz, od średnich do max obr. wkręca się tak jak powinien. Pompa po regeneracji, nowa sekcja. Próbowałem delikatnie podregulować dawkę paliwa na większą, i to też nic nie dało. Kąt wtrysku idealny, co do mm. Co robić Panowie? Mam drugą pompę Ale w niej trzeba by było ustawić poprawną dawkę paliwa na stole probierczym. Jest może ktoś z okolic Elbląga i mógł polecić dobrego pompiarza? Ja zawiozłem do niby specjalistycznego zakładu to zmienili sekcję i mi ją oddali, nawet na stole jej nie regulawali bo założyłem ją to musiałem obroty regulawać i ten wkręt stop od gaszenia bo wykręcili. Zawiozłem drugiego zakładu w okolicy to opowiedzieli że pomp od ruskich nie przyjmują...