News
fendt1992

Claas Ares 836 RZ Problem z ruszaniem i wspomaganiem

Polecane posty

fendt1992    0

Witam. Szukam pomocy przy claasie ares  836 rz. Chodzi mi o kalibracje rewesu po strasznie szarpie do tyłu. Wrecz nie idzie normalnie ruszyc?? Moga liczyc na jakos pomoc? druga sprawa to zauważyłem ze podczas skręcaniu kołami strasznie słychac orbitrol?? moze ktos cos mi doradzi??

iron    756

przede wszystkim wymiana oleju i filtra na markowy .po za tym w tym ciągniku chyba kalibracja tylko przez komputer.

Libero    16

Kalibracja jest możliwa poprzez wykonanie kombinacji czynności z kabiny operatora. W internecie są informacje na ten temat (ale kombinacje są różne dla różnych serii ciągników)

pozdrawiam

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Wiadomość z agroFakt.pl

karolas123    86

Podaj na pw numer seryjny ciągnika. Nie świeci sie tam przypadkiem kontrolka od niskiego cosnienia oleju w skrzyni lub zapchania filtra?

fendt1992    0

H4432EA 4432120 . jak jest zimny to sie nie raz zapali ale tak to nie. i nie raz zaswieci sie sie kontrolka czerwona akumulator przekreslony błyskawica.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wrodarek
      Witam
      Mam problem ze skrzynią w traktorze władimirec t-25. Otóż po wbiciu biegu szosowego sprzęgło nie odbija do końca, zatrzymuje sie w połowie, po przejechaniu ok 10,15 metrów bieg wyskakuje i słychać tylko zgrzyt. Po rozłożeniu skrzyni okazało sie ze na ruchoma zębatka na wałku głównym nie zazębia sie do końca w tej od przełożenia szosowego. Co może być tego przyczyną ?
    • Przez Strogonow
      Witam Panowie, Posiadam w swoim 7745 wspomaganie na orbitrolu z siłownikiem po prawej stronie osi (poprzeczny). Jako że sporo cofam z przyczepami itp. owy siłownik mi tego nie ułatwia, praca w polu też nie jest niczym przyjemnym i nie chodzi mi tu o trudności z obrotem kierownicą bo w porównaniu do serwa to niebo a ziemia. Chodzi mi głównie o różnicę obrotów w lewą i prawą stronę, jak i różnice w maksymalnym skręcie w obie strony. Jeżdżę już tak od dwóch lat i ni cholery nie mogę się do tego przyzwyczaić. Przechodząc do sedna, czy montował ktoś z was siłownik do wspomagania taki jak w zetorach z młodszych serii typu 7340/5340? Znalazłem takie rozwiązanie do ciągników typu C385/912 ale tylko dla tych bez przedniego napędu. Czy montaż dla ciągnika z przednim napędem nie przystosowanym do tego typu rozwiązania będzie mieć jakieś negatywne skutki?
    • Przez KemBiX
      Witam zakupiłem ostatnio pług 4skibowy kverneland eg85 vario na wiezy 160 do ciagnika new holland tl100 i moj problem polega na tym ze ciagnik podnosi pług do połowy na wolnych obrotach i dalej nie chce, nawet dodalem lekko gazu i nic z tego słychać aby ze pompa pracuje. Ktoś ma jakies pomysly ? Czy jest to za ciezki plug czy problem jest w czyms innym 
    • Przez cheecko
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez alojzy110183
      witam. Czy orientuje się ktoś czy w Renault Ares 815 kalibruje się skrzynię biegów ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? z góry bardzo dziękuję za informacje i proszę o pomoc

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.