Skocz do zawartości
fendt1992

Claas Ares 836 RZ Problem z ruszaniem i wspomaganiem

Polecane posty

fendt1992    0

Witam. Szukam pomocy przy claasie ares  836 rz. Chodzi mi o kalibracje rewesu po strasznie szarpie do tyłu. Wrecz nie idzie normalnie ruszyc?? Moga liczyc na jakos pomoc? druga sprawa to zauważyłem ze podczas skręcaniu kołami strasznie słychac orbitrol?? moze ktos cos mi doradzi??

iron    398

przede wszystkim wymiana oleju i filtra na markowy .po za tym w tym ciągniku chyba kalibracja tylko przez komputer.

Libero    16

Kalibracja jest możliwa poprzez wykonanie kombinacji czynności z kabiny operatora. W internecie są informacje na ten temat (ale kombinacje są różne dla różnych serii ciągników)

pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

karolas123    86

Podaj na pw numer seryjny ciągnika. Nie świeci sie tam przypadkiem kontrolka od niskiego cosnienia oleju w skrzyni lub zapchania filtra?

fendt1992    0

H4432EA 4432120 . jak jest zimny to sie nie raz zapali ale tak to nie. i nie raz zaswieci sie sie kontrolka czerwona akumulator przekreslony błyskawica.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez fendt1992
      Witam. Mam problem ze skrzynia w Traktorze Valtra 8450. mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem i czy coś z tym dało się zrobić?. podczas przełączania pół biegów słuchać wyraźne trzaski w skrzyni.a na pierwszym pół biegu coś wyraźnie puka w skrzyni.najmocniej słuchać to gdy szybko sie przełącza z drugiego na trzeci pół bieg i na odwrót(z trzeciego na drugi i tak w kółko) .Dzieje sie to na postoju nawet gdy skrzynia mechanicznie jest zluzowana. dzieje sie to juz od samego kupna. dodam ze skrzynia była naprawiana na zachodzie.prawdopodobnie kosze był spalone. Skrzynie miałem rozebrana i wszytko wygląda na sprawne. nie ma żadnych wyraźnych luzów.po złożeniu nie ma poprawy dodam ze na jednym z koszów był wyraźny luz po zmienieniu jednej z tarczki luz zniknął. Czekam za jakas podpowiedzia, bo juz brakuje mi siły.Może kostka sterująca albo komputer?? co myślicie. czekam za jakimiś pomysłami. Fendt1992.
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Co sądzicie o przekładni Direct?
    • Przez Hubert12011
      Witam, w mojej valtrze wyskoczyły 2 kody błędu 
      001639--31--000
      i 008019--08-003
      Valtra seria t 183 2011r czekam na odp. z góry dzieki 
    • Przez piotr2691
      Witam,

chłopaki, mam problem, kupiłem pierwszy (używany) kombajn do pora i wczoraj go próbowałem.
      Kombajn chce tak jakby sie złamać chodzi mi o wyorywacz z pasem, który wyciąga pora i podaje na taśmociąg poprzeczny zaczyna się odginać od ciągnika, znaczy sie od ramy głównej, a odchyla się od ciągnika.

Dorobiliśmy mocowanie boczne do ciagnika, do którego mocujemy siłownik którym ustawiamy głębokość kopania, tak jak nam poradził sprzedawca.

chciałbym uzyskać od was trochę pomocy, jak wy macie zamocowany kombajn po boku ciągnika, może o czymś nie wiem, bo nigdzie nie potrafię znaleźć jakichś bardzo dobrych fotek tych "konsoli"

Kombajn to Lauwers, a ciągnik MF 5425.