matrixowy

Rozsiewacz BOGBALLE DZ 500 TREND

Polecane posty

matrixowy    0

Panowie mam pytanie jeśli chodzi o regulacje dawki wysiewanego nawozu . Tym płaskownikiem reguluje się wielkość otworów wypuszczających nawóz na tarcze i moje pytanie dotyczy tego jak odczytywać wielkość otworów górną częścią płaskownika , jego dolną częścią czy też środkową ? Z góry dzięki za pomoc

post-183329-0-75944100-1458677598_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470

nijak.... kady nawoz jest innej wielkosci i sam musisz sobie ustawic i potem zapisac gdzies jak ustawiac do poszczegolnych rodzajow nawozow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

To nie jest DZ Trend tylko zwykly DZ. Nastawa dawki nie jest oryginalna chyba. Zajrzyj na tabele wysiewu na stronie bogballe moze to jakos Tobie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrixowy    0

Chodzi o to że mam tabele wysiewu wszystkich rodzajów nawozów mam tylko problem jeśli chodzi o ten płaskownik do regulacji wielkości otworów wysypujących nawóz na talerze czym się kierować czy górną krawędzią tego płaskownika dolną krawędzią czy środkiem tego płaskownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fento    4

Na skali z cyferkami powinien być taki ogranicznik który ustawiasz sobie np. tak, że górna krawędź jest na 3 i tym płaskownikiem otwierasz tak mocno aż się oprze o ten ogranicznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tower1988
      Witam, jestem nowy na forum więc jeżeli umieściłem temat w złym miejscu to przepraszam. Mam taki problem i pytanie zakupiłem rozsiewacz Bogballe Extrend 3000kg z komputerem i jak próbuję go podłączyć to znaczy plus do plusa i minus do minusa to na komputerze nie wyświetla się żaden napis tylko podświetlenie (pusty ekran) i cicho piszczy. Czy ktoś posiada taki rozsiewacz z komputerem i może mi powiedzieć czy komputer jest uszkodzony czy ja po prostu nie umiem tego podłączyć. Kompter to Calibrator 2003. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Ewentualnie proszę o informację na nr tel 667 262 676 może być sms ja oddzwonie. W załączniku zdjęcia komputera i rozsiewacza.


    • Przez przemo75
      Sprzedam części zamienne do następujących marek maszyn: Amazone, Bogballe, Claas, John Deere, Kongskilde, Kuhn, Nordsten i inne, Wystawiam faktury lub paragony.Części jest dużo,szczególnie do John Deere i Kuhn,dlatego proszę o zapytania na priv , na emaila przemo75@wp.pl lub 502 321 445
    • Przez picio
      Witam powiedzcie gdzie znajdę jakiegoś przedstawiciela handlowego firmę co sprzedaje rozsiewacze Bogballe w Wielkopolsce albo  z możliwością transportu do wlkp i jakie są ceny Bogballe L1 PLUS 700 kg bo mi zawołali 18000 zł
    • Przez Fortis160
      Witam dostałem ofertę na Bogballe L1 plus hydraulicznie otwierane zasuwy,plandeka,nadstawki na 1200l za 22tyś netto co myślicie o tym rozsiewaczu mówią że to "mercedes" wśród rozsiewaczy,może są jacyś użytkownicy takiego i się wypowiedzą na jego temat
    • Przez Marcin06
      Witam,
      od niedawna jestem posiadaczem rozsiewacza bogballe l1 plus. Mam obawy odnośnie ustawienia szerokości roboczej, aktualnie ścieżki mam co 12 metrów. Przeglądając instrukcje obsługi oraz tabele wysiewu zauważyłem, że podczas ustawienia rozsiewacza na 12 lub 15 metrów nie ma żadnej różnicy (ustawienie łopatek, wysokość zawieszenia maszyny oraz kąt pochylenia jest taki sam). 
      I odnośnie tego mam pytanie jeśli nie ma żadnych różnic w ustawieniu i będę siał co 12 metrów to nie będzie za dużych nakładów i po czasie na polu będzie widać pasy.
      Może ktoś z was sieję tym modelem na 12 metrów i wypowie się jak to wygląda w praktyce?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj