Zaloguj się, aby obserwować  
tower1988

Rozsiewacz Bogballe z komputerem

Polecane posty

tower1988    0

Witam, jestem nowy na forum więc jeżeli umieściłem temat w złym miejscu to przepraszam. Mam taki problem i pytanie zakupiłem rozsiewacz Bogballe Extrend 3000kg z komputerem i jak próbuję go podłączyć to znaczy plus do plusa i minus do minusa to na komputerze nie wyświetla się żaden napis tylko podświetlenie (pusty ekran) i cicho piszczy. Czy ktoś posiada taki rozsiewacz z komputerem i może mi powiedzieć czy komputer jest uszkodzony czy ja po prostu nie umiem tego podłączyć. Kompter to Calibrator 2003. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Ewentualnie proszę o informację na nr tel 667 262 676 może być sms ja oddzwonie. W załączniku zdjęcia komputera i rozsiewacza.

post-121201-0-87932800-1393712026_thumb.jpg

post-121201-0-80866400-1393712064_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez luckyy
      Witam mam takie problem bo nie wiem co to za urządzenie które jest przedstawione na obrazku. Jeśli ktoś wie proszę o pomoc.
      http://imageshack.us/photo/my-images/402/dsc000151.jpg/
    • Przez leon8875
      Witam 
      Mam pytanie do posiadaczy tego komputera otóż  ostatnio kupiłem opryskiwacz z tym pc i mam problem że gdy ustawiam wydatek 200l/ha  to w realu idzie mi gdzieś 250l, ciśnienie na komputerze pokazuje mi 3 bar a na.manometrze 3.5 I nasuwa się pytanie czy można to skalibrowac ?
    • Przez picio
      Witam powiedzcie gdzie znajdę jakiegoś przedstawiciela handlowego firmę co sprzedaje rozsiewacze Bogballe w Wielkopolsce albo  z możliwością transportu do wlkp i jakie są ceny Bogballe L1 PLUS 700 kg bo mi zawołali 18000 zł
    • Przez corrado
      Witam koledzy wie ktoś może gdzie naprawiają ogólnie rzecz biorąc sterowniki do maszyn, a szczegółowo pilot/sterownik owijarki w Claas rollant 255 Uniwrap? Ewentualnie  gdzie oprócz Claas-a można taki sterownik dostać? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj