Skocz do zawartości
News
przemo75

Sprzedam części do Amazone, Bogballe, Claas, Kongskilde, Nordsten i inne.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
przemo75    1

Sprzedam części zamienne do następujących marek maszyn: Amazone, Bogballe, Claas, John Deere, Kongskilde, Kuhn, Nordsten i inne, Wystawiam faktury lub paragony.Części jest dużo,szczególnie do John Deere i Kuhn,dlatego proszę o zapytania na priv , na emaila przemo75@wp.pl lub 502 321 445post-7239-0-16386100-1458029228_thumb.jpgpost-7239-0-82814400-1458029267_thumb.jpgpost-7239-0-57431700-1458029355_thumb.jpg

Edytowano przez przemo75

Części do maszyn rolniczych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cheecko
      witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
    • Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Przez kamil800
      Witam
      Mialem problemy z ustawieniem ilosci wysiania rzepaku lecz po ustawieniu tych klapek od dolu wysiewki bylo git i rzepak powschodzil bez zadnych przerw ani nic. Teraz chcialem zasiac pszenice i robie probe krecona i wychodzi 2.1kg robie jeszcze raz na tym samym ustawieniu tylko szybciej znacznie krece kolem i wychodzi 1.9kg. Ilosc wysiewu zalezna jest od predkosci krecenia kolem. Jak krece tak samo to wychodzi idealnie taka sama waga (3 razy pod rzad) a im wolniej to wychodzi wiecej, im szybciej to mniej. Wysiewki kreca sie ladnie rowno, bez zadnych przyciec. Czy to skrzynia cos odwala? Czy jest cos jeszcze co moze na to wplywac? 

W sumie na jakiej zasadzie dziala ta skrzynia? Czy rodzaj oleju jakim jest zalana ma jakis wplyw na wysiew?
    • Przez 343
      Witam.Wie ktoś jak skalibrować noże sprzęgło w claas ares 836rz.Szukałem na forum to tylko znalazłem jak skalibrować rewers i kalibracje sprzęgła w młodszym typie ciągnika.
    • Przez dacjan123
      Witam mam pytanie czy ktoś mial taki problem z lexionem ze po odpaleniu zaraz kombajn gasł i wysfietla sie kimunikat ze zadziałał zespół ostrzegawczy silnika i wysfietla ikone ze jest maly poziom oleju w hydrostacie a olej jest zaczelo sie pierwsze raz za jakis czas tak dziac ze mi zgasł ale odpalilem i dalej kosilem a teraz juz jest tak ze odpali i odrazu gaśnie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.