Skocz do zawartości

Polecane posty

farmer333    0

Witam, nie mogłem nigdzie znaleźć odpowiedzi, dla tego zakładam temat. Otóż co jest lepsze dla opasów ziemniaki (surowe) czy wysłodki ? Proszę o konkretne i uzasadnione odpowiedzi.

Z góry dziękuję 

RafaKdziela    135

Oczywiście ,że ziemniaki .Ale trzeba mieć umiar w ich skarmianiu i całych nie dawać .Najlepiej jest je pomielić i takie skarmiać .Ideałem ,były by ugotowane ,ale komu chce się w to bawić .Po wytłokach to włosy im urosną jedynie ;) .A po ziemniakach widać jest efekt :D

Wiadomość z agroFakt.pl

artur125    278

Jak od małego nauczone to można całe dawać.Ja kupuje ziemniaki odpadowe w tym roku po 150zł i uważam że są lepsze niżł młóto po 170zł

Edytowano przez artur125

szkodnik14    3

A co robicie teraz jak zaczynaj kiełkować ziemniaki macie jakiś sposób  bo obrywanie  kiełków to żmudna robota  

reebok    4

Ile skarmiacie tych surowych ziemniaków na sztukę? Zadowoleni z przyrostów? Wysłodki nie mają skrobi ani cukru i wiem, że na przyrosty nie ma co liczyć.

pozdrawiam

Edytowano przez reebok

Ziemniaki są lepsze pod względem kalorii dla opasów,codo tego chyba nikt nie ma wątpliwości,tylko też nie przesadź z ich podawaniem bo wtedy łatwo możesz je przekarmić.

ramzes1224    2

Jak przechować większą ilość ziemniaków na dworze? Można to okryć folia i ukisić jak kukurydze?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się