karol45010

chłodnica case 745xl

Polecane posty

karol45010    0

Witam wszystkich użytkowników casa mam problem z chłodnicą wody muszę ją wymienić bo jest tak zaniedbana że szok aż mi się ciągnik grzeje( takie ciągniki przyjeżdżają do nas z francji). Moim problemem jest to że chłodnice są strasznie drogie , a więc może da się chłodnicę założyć od jakiegoś innego ciągnika op podobnej moc ale trochę tańszą jeśli tak to proszę o sugestie i podpowiedzi a może jakieś zdjęcia jak macie to rozwiązane i gdzie kupiliścię taką chłodnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

w mtz są duże :huh: , na dole powrót z lewej na górze na środku , do mf 699 pasowała góra czy dół (bo skręcana jest) ,

 

a patrzałeś w googlach chłodnice i ceny bo może dużo nie zaoszczędzisz a dużó przerabiania ,

 

 

A pewny jesteś ja do tej pory tyle że na naszych zetor i mtz to Ci powiem że przegrzewały się od silnika bo na wodzie były wcześniej (niekoniecznie z kranu) i namół był na ostatniej tulei co powodowało słabsze krążenie i przegrzewanie a chłodnice to tylko ciekły jak już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol45010    0

U mnie w to prześwitu wcale nie było jak kupiłem i się strasznie grzal. Jak przeczyscilem ją to trochę było lepiej ale i tak to nie wystarczyło ja dlatego ten temat założyłem bo Nowa chłodnica do niego kosztuje 1200 1300 zł to jednak jest sporo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest case w końcu wiec sa i ceny


Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacek62    4

Też mnie ten problem do rozwiązania czeka.Myślałem już nawet o kupnie jakiejś chłodnicy o odpowiednich rozmiarach i oddaniu do warsztatu na przeróbkę.U mnie w 845XL węże od i do są z prawej strony  i to są cechy charakterystyczne chłodnic Case.Mocowanie dół to wydaje mi się że da się przylutować na wymiar natomiast całą górną część trzeba było by albo przelutować od starej lub zrobić na nowo.Nie wiem tylko jak by to wyglądało po kosztach -czy czasami nie wyjdzie to prawie jak zakup nowej.Za starą z demontażu chcą 700-800zł i nie wiadomo do końca czy jest dobra .Niektóre części do Casi-ków naprawdę powalają cenowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 800 to sie nie opłaca zbytnio starej brać bo nową można kupić za 1100 może nawet troche taniej


Diagnostyka komputerowa i naprawa ciągników rolniczych

Części do polskich i zachodnich ciągników rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

no i kiedyś do mtz chcieli coś koło 800 zł ,

 

jak za 1200 chcą to wcale nie dużo jeśli miedziana nie chce mi się szukać ale niewiele mniej są do ursusów (nie mówię o 360 i 330) czy zetorów a przeróbka robocizna też sporo kosztuje

 

Jak stara jeszcze szczelna to ją wyjmij namocz w ropie czy nafcie i przedmuchaj umyj , tyle że po tym zabiegu może gdzieś popuścić bo syf może robić za uszczelnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kolibee
      Witam, orientuje się ktoś jakie powinno być prawidłowe ciśnienie oleju silnikowego w case 845xl ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez volteno
      case mx 100c gdy używam hydrauliki  zewnetrzne to czasami  ginie  cisnienie .Nie jedzie ,nie skreca i nie podnosi,po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy.Jakie mogą być przyczyny?
    • Przez Drobna2021
      Witajcie. Mam problem z podnośnikiem w ciągniku case cs 86. Problem polega na tym, że odrazu po odpaleniu ciągnika podnośnik sam zaczyna podnosić i podnosi do samego końca nie rozłączając się gdy już podniesie się do najwyższego poziomu. Na kontrolce diagnostycznej  mogą dioda 3 razy i za chwile 7. (3-7) czy ktoś odczyta ten kos usterki? Może ma ktos instrukcje obsługi tego ciągnika? Lub wykaz części hydrauliki tego ciągnika, zawór ehr, kody błędów, wykaz przekaźników? Proszę o pomoc. 
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj