michalmr99

Mccormick x4.35

Polecane posty

pawel121    7

Może być i dobry . Znajomy ma dużego 180 KM mc cormicka od 7-8 lat i oprócz nowego silnika to dobrze śmiga :) .Pomyśl jeszcze nad valtrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalmr99    22

A czemu mccormick ma nowy silnik ?

Oglądałem valtrę A83  i nie spodobał mi się, nie wygodna kabina i wysoka cena  na tych samych podzespołach jest dużo tańszy ursus 8014h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszC5    23

Ursus nie jest na tych samych podzespołach bo ma lepszy silnik (4 Cylindrowy Perkins a Valtra ma 3 cylindrowe Sisu).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel121    7

Nie wiem co sie stalo w silniku ze az wstawili nowy , widocznie siadlo cos przez co silnik nie byl wart remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Qbus0000
      Witam posiadam mccormicka mtx 125 i nie mam wycieraczki w tylnej szybie a chciałbym założyć, znalazłem kostkę na końcu i wężyk od spryskiwaczy,problem polega na tym że nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać kostki od włącznika w środku w kabinie. Mam nadzieje że ktoś z posiadaczy Mccormicka czy też Case mi podpowie gdzie wpiąć się z włącznikiem
       
    • Przez Arturo1610
      Witam.
      Kupię McCormicka 120 lub 135 cos okolo 2005-2006 roku, jeszcze z czerwonym podwoziem, najlepiej zeby były nowe liczniki. Z silnikiem IVECO beta power.
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie moje pytanie dotyczy ciągnika McCormick Mc 115 pracował by on na 30ha + usługi byłby głuwny traktorem na gospo pracował by w agregatem biernym 3m pługi Gruber głembosz 3 zębowy belowanie i dużo innych cięższych pracach chodzi mi o spalanie i awaryjność tu macie link do takiego https://www.otomoto.pl/oferta/mccormick-mc-115-ID6zipol.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
      Z GÓRY DZIĘKUJĘ 
    • Przez Kolek123
      Witam forumowiczów.
      Chciał bym zasięgnąć informacji na temat prasy belującej MCCORMICK fb12.12l 
      Wiem że jest to prasa łańcuchowa, bez rotora, z szerokim podbieraczem i wydaje mi się że w standardzie miała obwiązywanie siatką i sznurkiem.

      Interesuje mnie czy ktoś miał z taką prasą styczność, co o niej sądzicie, może ktoś wie jaka inna prasa może być jej odpowiednikiem, no i ciekawi mnie jak z częściami.
    • Przez DamianMC16
      Witam,mam problem z ciągnikiem Mccormick Mc 105,podczas mrozu ciągnik zapala bez problemu lecz nie rusza,dopiero po jakimś czasie pracy silnika i ponownym odpaleniu zaczyna jechać.Co może być tego przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj