DamianMC16

McCormick Mc 105-Nie rusza po odpaleniu na mrozie

Polecane posty

DamianMC16    0

Witam,mam problem z ciągnikiem Mccormick Mc 105,podczas mrozu ciągnik zapala bez problemu lecz nie rusza,dopiero po jakimś czasie pracy silnika i ponownym odpaleniu zaczyna jechać.Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

jest coś takiego jak czujnik temperatury oleju w przekłądni, jak jest za niska to sterownik prawdopodobnie odcina możliwośc jazdy nim się ta temperatura nie podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444
nawet oryginalny olej przy tej temperaturze zmienia swoje właściwości i parametry

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ed2000    5

Elektrozawór może być słaby i na mrozi nie daję rady przełączyć przepływu na gęstym oleju albo styku gdzieś nie ma na cewce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Mam podobnie w CX. Gdy postoi na mrozie przez noc to jest problem z jazdą. Ale gdy jest powyżej zera już ten problem nie występuje (zimą garażuję ciągnik w oborze gdzie jest na plusie).  Drugi CX którego mam nie ma tej przypadłości. W obu jest ten sam olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez frytass
      Cześć! Kilka tygodni temu kupiliśmy Ursusa 914 z 1989 i teraz poprawiamy go trochę wizualnie i przy okazji wymieniamy to co zepsute do około. Do rzeczy... chcemy wymienić koło pasowe na wale z przodu silnika. Niestety po zapięciu biegu silnik dalej się obraca tak jakby sprzęgło nie trzymało w ogóle i nie mogę odkręcić śruby która trzyma koło. Przed rozkręceniem przodu ciągnik normalnie jeździł i nie wykazywał zużycia sprzęgła. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z taką maszyną i nie mam pojęcia czy tak ma być czy sprzęgło jest do wymiany czy co? 
    • Przez tokarz
      Co może być przyczyną zgrzytania (trzeszczenia) wydaje się że w skrzyni lub w tylnym moście (ciężko zlokalizować).  Dodam że stało się to raptownie  przy siewie po zawróceniu się na nowy przejazd (podniesienie i opuszczenie TUZ, użycie rewersu i wyjścia hydraulicznego). Trzeszczenie ustępuje przy obciążeniu hydrauliki (przy podnoszeniu TUZ, przy skręcaniu, przy używaniu wyjść hydrauliki). Pompa jest sprawna i nie ma luzów na wałku ani też na łożysku przy skrzyni. Trzeszczy i zgrzyta tak samo przy jechaniu  jak i na postoju, nasila się przy zwiększaniu obrotów silnika. Czy to może byś jakiś zawór, czy poleciało coś w skrzyni?  Sprawa pilna bo siewy stoją, pozdrawiam
    • Przez case-and-case
      Witam , mam do was pytanie , może głupie ale wolę się dopytać . Mianowicie niedawno stałem się posiadaczem ładowarki JCB 526s 2004r ze skrzynią 4 biegową mechaniczną . I tu się rodzi moje pytanie które kieruje do posiadaczy tej maszyny . Czy powiedzmy jak jadę na 1 biegu i dojeżdżam do np rozrzutnika to muszę wysprzęglać przyciskiem albo rewersem i dopiero hamować , czy można po prostu bez niczego zahamować ? Z góry dziękuję za wyrozumiałość 🙂

    • Przez gipek69
      Witam wszystkich
      Szukam osób które posiadają ciągnik BELARUS ze skrzynią 24/12. Zależy mi na opisie przełożeń. Dostępności u dealerów. I opinie z użytkownia. Pozdrawiam
    • Przez Daniells80
      Witam. Znajomy zakupił ładowarkę manitou 741 lsu 120 PowerShift. I problem jest w tym że jak jest zimna to wszystkie biegi są a jak się zagrzeje to nie ma biegu do przodu 3 i 4 a do tyłu 2,4,5. Czyli zostają biegi do przodu 1,2,5 do tyłu 1,3 i na tych biegach siłę ma można pracować ale dlaczego znikają tamte mial ktoś może taki przypadek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj