Skocz do zawartości

Polecane posty

Kolek123    3

Witam forumowiczów.
Chciał bym zasięgnąć informacji na temat prasy belującej MCCORMICK fb12.12l 
Wiem że jest to prasa łańcuchowa, bez rotora, z szerokim podbieraczem i wydaje mi się że w standardzie miała obwiązywanie siatką i sznurkiem.

Interesuje mnie czy ktoś miał z taką prasą styczność, co o niej sądzicie, może ktoś wie jaka inna prasa może być jej odpowiednikiem, no i ciekawi mnie jak z częściami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianMC16
      Witam,mam problem z ciągnikiem Mccormick Mc 105,podczas mrozu ciągnik zapala bez problemu lecz nie rusza,dopiero po jakimś czasie pracy silnika i ponownym odpaleniu zaczyna jechać.Co może być tego przyczyną?
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam wszystkich, jaką polecacie prasę do ciągnika 100km? Rolująca lub kostkującą najlepiej w okolicach 10 tys. Ciągnik miałby z nią pracować na górzystych terenach.
    • Przez GreenFarmer
      Witam, mam problem z prasa claas variant 365 rc podczas prasowania i czestego otwierania klapy prasa "pożera" olej z ciagnika. Co moze byc problemem?

• Przez deut
      Planuję zakup prasy rolującej i mam możliwośc zakupu używanej prasy z 2015 roku marki John Deere F440E .   Potrzebuję prasy do belowania siana i słomy. Nie będzie ona służyła do robienia  sianokiszonki.  Proszę o opinie na temat tej prasy. Mam do dyspozycji ciągnik o mocy 80 KM, myślę że nie będzie problemów z brakiem mocy? jest to nie duża prasa.

• Przez PatrykBaszczyk
      Witam sam nie wiem co mam zrobić... Chce kupić prasę nh br6090 i nie wiem czy to dobry wybór robię ok  500 ponad D 500 balotow większość kiszonki i nie wiem czy da radę z ciągnikiem zetor proxima 100.. Jakie dobre robi kiszonki czy nie nadaje się do kiszonki.. Czy tylko słoma i siano.. Piszę tu o nowej prasie z siatką i rotorem