Skocz do zawartości
marcin13963

odpowiedzi egzaminu zawodowego R 03 2016

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kamil96
      Witam wszystkich przyszłych i obecnych rolników 

Założyłem ten temat z myślą po to aby wszyscy którzy mają zamiar zdawać egzamin zawodowy w postaci pisemnej i praktycznej mogli się zgromadzić w jednym miejscu.
      Nie ukrywam, że też będę zdawał ten egzamin w tym roku który odbędzie się na przełomie maja-lipca.
      A więc jak u was wyglądają przygotowania do tego egzaminu czy poprzez rozwiązywanie testów z poszczególnych przedmiotów zawodowych bo właśnie w mojej szkole tak to wygląda.

• Przez karol67893
      Witajcie.
      Chodzę ostatni rok do gimnazjum i chciałbym wybrać odpowiedni profil w liceum do studiów rolniczych ale niewiem jaką. Pomożecie mi doradzić co najlepiej. Chciałbym też aby studenci i absolwenci takiego kierunku studiów, napisali po jakiej szkole średniej skończyli studia.
    • Przez TheXxKamilxX
      Na początku chciałbym się dowiedzieć czy mogę  chodzić np do zawodówki rolniczej i do liceum na dzienne ?? 
      Większość szkół  (zaocznych) wymaga 17 lat mam 16 czy stanowi to większy problem bo niektóre nie mają takich wymagani? 
      Co jest wymagane przy ubieganiu się o młodego rolnika (w sensie jaka szkoła ) ??Czy nie wystarczyły by tak jak kiedyś kursy czy coś w tym stylu ???  
       -szukam zaocznego technikum lub zawodówki interesuje mnie okolica Radomia, jakieś propozycje ?? 
      Z góry dzięki za odp

• Przez xmatekx
      SIemanko!
      Mam zamiar w tym roku przystąpić do Olimpiady Wiedzy i Umiejetności ROlniczych.
      Blok agrobiznes :D

Jak sobie dobrze przygotować? Jak u was to wyglądało ?
      Pomocy !!! :D

• Przez mateuszsoja1
      Witam, juz niedługo bede stał przed wyborem szkoły po gimnazjum zastanawiam się nad:
      Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki 
      http://zsckrsichow.pl/cms/37648/technik_mechanizacji_rolnictwa_i_agrotroniki

Lub Techink Budownictwa tgz "Budowlanka"

Wiem, że było mnóstwo już takich tematów ale chciałby się dowiedziec gdzie bardziej opłaca się iść i gdzie można by pracować bo skończeniu tego technikum rolniczego. Z góry dziękuje za odpowiedzi :D