Polecane posty

Kondrado18    0

Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Przecież wiesz na jakim ciągniku będziesz zdawał, zazwyczaj mają jeden ciągnik na egzamin. Co za problem podejść do kogoś kto ma taki ciągnik? lub znaleźć film z obsługi w Internecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondrado18    0

Znaczy wiesz ogólnie czasami jest tak ze jak ktos sie bardzo stresuje to go odcina w stresie i zapomina najprostszej rzeczy zrobic wiec wedlug mnie napewno byly takie przypadki ludzie sa rozni. Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale w stresie jest wystrzal adrenaliny i mozesz zemdlec albo moze Cie odciac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Jeżeli masz takie przypadki to może lepiej odpuść jazdę ciągnikiem dla własnego bezpieczeństwa?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4137
Napisano (edytowany)
Dnia 4.05.2023 o 17:08, Kondrado18 napisał:

 Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale w stresie jest wystrzal adrenaliny i mozesz zemdlec albo moze Cie odciac

Aż tak? przy dziewczynie to słyszałem o wystrzałach adrenaliny i nie tylko,   :P ale mdlenie i w tej sytuacji nie jest dobrym rozwiązaniem,   :D a co dopiero za kierownicą.   

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondrado18    0

Nie chodzi mi o mdlenie dokladniej chodzi o ''paraliz''. Moj kolega jezdzil ciagnikiem na jazdach rewelacyjnie luk parkowanie nauczyl sie w 5 godzin a jazd bylo 20 godzin. Przypomne ze kolega pochodzi z duzego miasta to nie mial stycznosci z ciagnikiem ale zrobil ze wzgledu na kierunek szkoly. A w stresie na egzaminie dostal ataku paniki ze nie mogl myslec logicznie nie mogl nic zrobic nawet odpalic wszystko mu sie mieszalo. Wiec tak to bylo

Dnia 7.05.2023 o 19:44, Desperado napisał:

Aż tak? przy dziewczynie to słyszałem o wystrzałach adrenaliny i nie tylko,   :P ale mdlenie i w tej sytuacji nie jest dobrym rozwiązaniem,   :D a co dopiero za kierownicą.   

Oj uwierz zdarzaja sie takie przypadki on pochodzi z rejonow Krakowa. Zdawal na John Deere 5050e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

co prawda żadnego prawka teraz nie robiłem ale chyba jest możliwość wykupienia godzin w wordzie w którym zdajesz na pojeździe na którym zdajesz egzamin. Zadzwoń zapytaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondrado18    0
2 godziny temu, thor1984 napisał:

co prawda żadnego prawka teraz nie robiłem ale chyba jest możliwość wykupienia godzin w wordzie w którym zdajesz na pojeździe na którym zdajesz egzamin. Zadzwoń zapytaj. 

On o tym nawet nie wiedzial ale faktycznie mozna

Dnia 7.05.2023 o 19:29, SamaPrawda napisał:

Jeżeli masz takie przypadki to może lepiej odpuść jazdę ciągnikiem dla własnego bezpieczeństwa?

Powiem Ci ze to nie kwestia odpuszczenia.Bo chlopak dobrze jezdzil ale na egzaminie cos sie stalo autem jezdzi normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondrado18    0

Ogólnie to tak na egzaminie byl tak stres ktory zapanowal nad chlopakiem i niestety nie byl w stanie nawet odpalic. Na jazdach dobrze jezdzil ale egzaminator mogl mu pomoc z odpaleniem jak widzial jak chlopak sie trzesie i ma atak paniki. Zrazil sie do ciagnikow i juz nie chce zdawac Kat T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondrado18    0

No w sumie to tak chlopak bardzo przewrazliwiony. Zalamal sie ale jest juz lepiej niby blachostka no ale przezyl to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
    • Przez Reno_Ares_550_RZ
      Siema nie wiecie przypadkiem jaki był w zeszłym roku próg pkt aby się dostać na kierunek rolniczy w Bolesławowie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj