Polecane posty

FarmerB    12

jak masz pewność że nie wymrozi to coś tam można pisać....

ja takiej pewności narazie nie mam:)

 

Panczo kto nie ryzykuje szampana nie pije.

Tak na poważnie dzisiaj jakbym dostał propozycję w okolicach 1800zł netto to 20% spodziewanego plonu podpisałbym od ręki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Zwyżką cen pomaga słaba złotówka, oby szybko nie spadła to ceny mogą jeszcze podskoczyć.

 

Pamiętaj tylko, że jak już sprzedasz swoje zboże to będziesz chciał kupić nowego albo starego germańca z zachodu albo sprowadzanego golfa to wtedy zapłacisz w tym drogim OJRO! Na giełdach pszenica jakoś leci w dół. Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A w opolskim bez zmian 590 -600 netto za konsumpcje, z tydzień poczekam i sprzedaje. To już widzę, że na wschodzie idzie dostać lepszą cenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Bodaczow 1935 netto styczen

A gdzie tak sprzedaleś? Bezpośrednio w zakladzie? Z kim podpisana umowa? A korciło mnie po te 1880 już sprzedawać. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

Z Krzywą mówisz oni w tym sezonie mają najlepsze ceny sprzedawałem owies do nich bo tylko oni brali i płacili lepiej niż w Parcewie za pszenżyto, chcieli nawet podstawiać węglary a nie mam czym ich ładować.dryndne jutro do nich i popytam. dzięki za info. 

 

Kolego, a po ile sprzedawałeś dla nich owies i jaką gęstość miał?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

masio513 we wrześniu płacili 490pln gęstość miał dobrą nie mówili ile ale ponad norme ,trochę wilgotny był ale dostałem 490 za tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2263

Mój zaraz z pola po 480 netto z gęstością ponad 52. Teraz to może z 550 byłoby  :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 695pln czyli na porcie 725 cena grudzień, gęstość min. 78

Pszenica 12.5 - 685pln czyli na porcie 715 cena grudzień, gęstość min. 77

Pszenica z niską gęstością 660pln netto FCA

Rzepak 1875netto loco gospodarstwo grudzień

Rzepak nowe zbiory 1725pln netto

Pszenica 12,5 nowe zbiory 700pln netto

Zainteresowanych zapraszam na priv

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Edytowano przez MarcinBrzozowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Polskie Młyny Teresin konsumpcja 680 + vat  Cedrob, Wipasz 650+vat za paszową pszenice pozostałe podmioty skupujące na pograniczu Mazowsza i Łódzkiego 620-630+vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KupiecPL    3

Kluczbork polskie mlyny, 610 konsupcja,ogolnouzytkowa 580

 

 

 

 

 

w tych okolicach spokojnie mozna dostać za konsumcpję 620 a za paszę 585-590 z gospodarstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1986    1

Panowie rzepak znowu do góry myślicie że to już "ten" moment na sprzedaż??? Niestety na matifie chyba zaczyna się zjazd pszenicy ale euro drogie wiec ceny nie powinny spadać :) 

 

w okolicach Sokołowa Podl. pszenica paszowa z gospodarstwa 605-610zł netto od tony. konsumpcja 625netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamberool    2

w tych okolicach spokojnie mozna dostać za konsumcpję 620 a za paszę 585-590 z gospodarstwa.

Daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie rzepak znowu do góry myślicie że to już "ten" moment na sprzedaż??? Niestety na matifie chyba zaczyna się zjazd pszenicy ale euro drogie wiec ceny nie powinny spadać :)

 

w okolicach Sokołowa Podl. pszenica paszowa z gospodarstwa 605-610zł netto od tony. konsumpcja 625netto

 

Kto tyle daje za paszówkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Cena pszenicy niestety spadła trochę

Tydzień temu w piątek była cena 590 netto ( paszówka) z podwórka, dziś jest 560 . Szkoda że nie sprzedałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Podaj jakies namiary?




w tych okolicach spokojnie mozna dostać za konsumcpję 620 a za paszę 585-590 z gospodarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

A jak u was z pszenzytem?od tygodnia cos sie ruszylo ale cena max 550netto na podworku, centrum


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

dzisiaj sprzedana paszówka do portu cena 600 netto loco gospodarstwo także dla ryczałtowca wychodzi całkiem przyzwoicie.  Warmia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj