pulek227

International 955

Polecane posty

pulek227    0

Witam,

Posiadam IHC 955 bez przedniego napedu i zastanawiam sie nad zakupem agregatu biernego z hydropakiem.

Mam siewnik amazone d7 3 metry.

Czy da rade sobie taki ciagnik i czy nie bedzie podnosilo przodu?

Z gory dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandit1945    5

955 to jest 4cylindry z tego co pamietam...

Z tym zestawem nie ma szans... ja mam case 885xl i 2,5m zestaw daje rade na uciag nie ma problemu tylko orzy nawracaniu z rizlozonym hydropakiem mialem problem....
Ale teraz zalalem pezednie kola płynem i powiesilem 400kg obciazenia i jest elegancko.

Tak ze dobrze sie zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandit1945    5

To nie eiem ake wydaje mi sie ze to bedzie męczarnia nie robota...

Nie masz sasiada jakiegos co ma tski sprzet zeeby podpiac i sorawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parcho1988    2

Spokojnie da radę. Ja swoim bez podnoszenia siewnika do góry spokojnie nawracam, jedynie ma ciężko jak zasypię cały siewnik pszenicą i koło wpadnie w bruzdę to lekko podniesie przód, nie mam nawet na przodzie obciążenia, może w tym roku zmienię to. Twój ciągnik waży 4 tony dasz z 200kg na przód i latasz po polu jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulek227    0

A jaki polecacie hydropak talerzowy czy z zebami.

I jaki wal?

Mam mieszane ziemie w sumie w polowie lekkie bardziej piaszczyste jak rowniez ciezkie gliniaste sie trafiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parcho1988    2

Chyba agregat jaki. Z zębami dwa rzędy, talerzowy jest dość ciężki 3m ważyć będzie 1,2-1,5t plus siewnik i daje 2 tony to już przód w powietrzu będzie. Wał rurowy bym polecił. Nie będzie się chociaż oklejał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez radar83
      Witam.Mam pytanie do użytkowników polskich bron wahadłowych,czy jest możliwość zaczepienia (sprzęgnięcia) za nią bezpośrednio siewnika?Dorabiał ktoś może szelki lub hydropak?Orginalnie niestety tego chyba nie stosowali w fabryce.
    • Przez SzymonBaran
      Witam jestem posiadaczem Ciągnika IHC 946 mam problem z dostaniem części a dokładnie wałka jezdnego od sprzęgła do skrzyni biegów czy ktoś posiada informacje gdzie można kupić,zamówić taki wałek??? z góry dziękuje za pomoc
    • Przez smokus1234
      Witam, mam zamiar kupić brone talerzową półzawieszaną 3m. Nie dokońca zdecydowałem jaką ale najprawdopodobniej padnie na Grano System z wałem oponowo transportowym bądź wózkiem transportowym hydropakiem z wałem gumowym.
       
      Bardzo proszę, jeśli macie doświadczenia w uprawie pożniwnej jak i przedsiewnej tą maszyną podzielcie się opinią.
       
      Jeśli ma ktoś doświadczenia z bronami talerzowymi półzawieszanymi innego producenta prosze o komentarz.
    • Przez Zgasio
      Witam mam problem, poniważ ucieka mi olej silnikowy pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów. Dlaczego? Jak to naprawić?
    • Przez kamil5421
      Sprzedam Agregat uprawowo-siewny ( Brona wirowa ) Krone 3m z hydro-pakiem , stan b,dobry wszystko sprawne na chodzie . Cena  7 600 do negocjacji 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj