pulek227

International 955

Polecane posty

pulek227    0

Witam,

Posiadam IHC 955 bez przedniego napedu i zastanawiam sie nad zakupem agregatu biernego z hydropakiem.

Mam siewnik amazone d7 3 metry.

Czy da rade sobie taki ciagnik i czy nie bedzie podnosilo przodu?

Z gory dzieki za opinie

bandit1945    5

955 to jest 4cylindry z tego co pamietam...

Z tym zestawem nie ma szans... ja mam case 885xl i 2,5m zestaw daje rade na uciag nie ma problemu tylko orzy nawracaniu z rizlozonym hydropakiem mialem problem....
Ale teraz zalalem pezednie kola płynem i powiesilem 400kg obciazenia i jest elegancko.

Tak ze dobrze sie zastanów

Wiadomość z agroFakt.pl

bandit1945    5

To nie eiem ake wydaje mi sie ze to bedzie męczarnia nie robota...

Nie masz sasiada jakiegos co ma tski sprzet zeeby podpiac i sorawdzic

Parcho1988    1

Spokojnie da radę. Ja swoim bez podnoszenia siewnika do góry spokojnie nawracam, jedynie ma ciężko jak zasypię cały siewnik pszenicą i koło wpadnie w bruzdę to lekko podniesie przód, nie mam nawet na przodzie obciążenia, może w tym roku zmienię to. Twój ciągnik waży 4 tony dasz z 200kg na przód i latasz po polu jak szalony.

pulek227    0

A jaki polecacie hydropak talerzowy czy z zebami.

I jaki wal?

Mam mieszane ziemie w sumie w polowie lekkie bardziej piaszczyste jak rowniez ciezkie gliniaste sie trafiaja

Parcho1988    1

Chyba agregat jaki. Z zębami dwa rzędy, talerzowy jest dość ciężki 3m ważyć będzie 1,2-1,5t plus siewnik i daje 2 tony to już przód w powietrzu będzie. Wał rurowy bym polecił. Nie będzie się chociaż oklejał.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez radar83
      Witam.Mam pytanie do użytkowników polskich bron wahadłowych,czy jest możliwość zaczepienia (sprzęgnięcia) za nią bezpośrednio siewnika?Dorabiał ktoś może szelki lub hydropak?Orginalnie niestety tego chyba nie stosowali w fabryce.
    • Przez SzymonBaran
      Witam jestem posiadaczem Ciągnika IHC 946 mam problem z dostaniem części a dokładnie wałka jezdnego od sprzęgła do skrzyni biegów czy ktoś posiada informacje gdzie można kupić,zamówić taki wałek??? z góry dziękuje za pomoc
    • Przez smokus1234
      Witam, mam zamiar kupić brone talerzową półzawieszaną 3m. Nie dokońca zdecydowałem jaką ale najprawdopodobniej padnie na Grano System z wałem oponowo transportowym bądź wózkiem transportowym hydropakiem z wałem gumowym.

Bardzo proszę, jeśli macie doświadczenia w uprawie pożniwnej jak i przedsiewnej tą maszyną podzielcie się opinią.

Jeśli ma ktoś doświadczenia z bronami talerzowymi półzawieszanymi innego producenta prosze o komentarz.
    • Przez Zgasio
      Witam mam problem, poniważ ucieka mi olej silnikowy pomiędzy silnikiem a skrzynią biegów. Dlaczego? Jak to naprawić?
    • Przez kamil5421
      Sprzedam Agregat uprawowo-siewny ( Brona wirowa ) Krone 3m z hydro-pakiem , stan b,dobry wszystko sprawne na chodzie . Cena  7 600 do negocjacji 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.