Skocz do zawartości

Polecane posty

smokus1234    0

Witam, mam zamiar kupić brone talerzową półzawieszaną 3m. Nie dokońca zdecydowałem jaką ale najprawdopodobniej padnie na Grano System z wałem oponowo transportowym bądź wózkiem transportowym hydropakiem z wałem gumowym.

Bardzo proszę, jeśli macie doświadczenia w uprawie pożniwnej jak i przedsiewnej tą maszyną podzielcie się opinią.

Jeśli ma ktoś doświadczenia z bronami talerzowymi półzawieszanymi innego producenta prosze o komentarz.

Edytowano przez smokus1234

Wiadomość z agroFakt.pl

tlewandowski    47

rok temu zakupiłem grano 4 metry talerze 560 wał gumowy mogę tą maszynę  śmiało polecić jest dobrze wykonana waga 2400kg talerze ofas  a najważniejsze to cena 0k.30 tyś. brutto  niestety nie był wtedy dostępny wał  oponowy ma już zrobione ok.200ha nie polecam jednak talerzówki do oprawy przedsiewnej w systemie bezorkowym  chyba  że na bardzo słabej glebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zbynio
      Czy ktoś z Was talerzuje Władkiem? Jeśli tak to jaką talerzówką i jak sobie radzi ciągnik.
    • Przez kamil5421
      Witam posiadam do sprzedania bronę talerzową firmy Kverneland

- Szer robocza 3 m 
      - regulacja głębokości
      - regulacja kątów pracy talerzy
      - zabezpieczenie resorowe 
      - średnica talerzy ok . 50 cm w bardzo dobrym stanie,
      - elementy czyszczące talerze w dobrym stanie 
      - możliwość przystosowania siewnika lub wału . 

Więcej informacji proszę dzwonić
      10.500 Cena do negocjacji

• Przez kamil5421
      Sprzedam agregat uprawowo siewny z brona wirowa i walem kolowym wyposazony w hydro pack . w komplecie siewnik stegsted 3m 25 rurek. , mechaniczny ,stan bardzo ladny . 
    • Przez tomaszek767
      Cześć. Szukam talerzówki do uprawy ścierniska po kukurydzy ziarnowej. Raczej produkt polski (zagraniczne za drogie ewentualnie używka). Szerokość 3 lub 4 metry/ Wał gumowy (będzie też używana do uprawy pod kukurydzę). Zależy mi na dobry cięciu i mieszaniu. 
    • Przez kamil5421
      Witam . Posiadam do sprzedania Siewnik zbożowy stegsted 3m 25 redlic , stan bardzo dobry, redlice nie wytarte , licznik hektarów, znaczniki , grabki zgarniające , Cena 7 000 zł go negocjacji Tel 503-459-794

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.