pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

gajor24    1

sam chciałęm nh t5 jezdziłęm nawet stara t6000 ale za duza dla mnie a na t5 tyle czekania ze za tydzien odbieram jd 5100R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

cen 208tys netto. nie wiem co ma w standardzie. czy obciążniki przód 14 mam koła standard 380 przod 480 tył. wieksza pompa siedzenie lepsze. klima radio to co chyba jest. do tego ładowacz oryginalny jd z połbiegami na drążku szufla i paleciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirasgn    0

Witam!!! Panowie proszę o informacje, za ile wynegocjowaliście NH T5.95?? Jutro ma być u mnie Dealer z NH i myślę coś zamówić, bo ponoć od 1 kwietnia ceny idą w górę (tak przynajmniej zapewniał przedstawiciel NH na targach w Kielcach). Bardzo proszę o możliwie szybkie odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

 

... oczywiście chodzi mi o full opcje tego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Tak od kwietnia NH ida o 2.5% do góry wczoraj dostałem taką inormację od dealera


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirasgn    0

Kolego mi za ten model udało sie wynegocjować 159000 netto na full wypasie typ 502

 

No to trochę kolego przepłaciłeś, mi udało się wynegocjować 155000 netto + pierwszy serwis gratis, również w opcji 502. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

Odstąpię NH T5060 (wyposażenie opony 420 przod 520 tył, rewers elekt., 2 sekcje hydrauliki, klima, pneumatyka,radio,biegi 24x24) stoi już na placu u dilera, ewentualnie zamienię na T5.115. Zainteresowanych proszę o koantakt na PW

Edytowano przez dzich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

 

No to trochę kolego przepłaciłeś, mi udało się wynegocjować 155000 netto + pierwszy serwis gratis, również w opcji 502. Pozdrawiam

 

Kolego a z pneumatyką zamówiłeś ?? u jakiego dilera zamawiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1114    0

Odstąpię NH T5060 (wyposażenie opony 420 przod 520 tył, rewers elekt., 2 sekcje hydrauliki, klima, pneumatyka,radio,biegi 24x24) stoi już na placu u dilera, ewentualnie zamienię na T5.115. Zainteresowanych proszę o koantakt na PW

ma ehr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił dzisiaj do mnie diler u którego zamówiłem T5.105 i potwierdził wiadomość o przesunięciu produkcji na września. Zaproponował mi T5060 zapytałem się ile będzie kosztował a on mi na to ze 162 tys netto i bardzo się zdziwiłem bo tego T5 miałem cene uzgodnioną 157 tys. I w dodatku miał lepsze wyposażenie. Teraz nie wiem co zrobić czy czekać czy iść po inną marke. A jak tam u was wygląda sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Jak w wyposażeniu flagowym to niech zejdzie do jakichś 138-140netto, w innym wypadku nie ma sensu przepłacać. Jeśli da rade nawet dopłać parę groszy i zastanów się nad MF5400, albo Axosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarsek    1

T5060 za 138 netto w wypasie :blink: .... to nawet w grudniu 2011 cena była wyższa bo 145 netto.Teraz chcą około 10 tys. więcej bo mają ciągle na nie klientów w kolejce ( i to sporo..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze jak się zapytałem czy zagwarantuje mi ze T5 będzie we wrześniu to powiedział ze nigdzie takiej gwarancji nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel20    49

Jedną z największych zalet tych ciągników była dość korzystna cena, a podałem ofertę z września 2011.

Edytowano przez Pawel20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

kolego Traktorzysta 25!

Pisałem swoje zdanie na temat opóźnień z T5 i sugerowałem,żeby przycisnąć dealerów.

Beztrosko podchodzą do tematu,skoro zaproponowali takie rozwiazanie.

Jeśli proponują alternatywne rozwiązanie z postaci innego ciągnika,to z ceną która obowiązywała w dniu podpisania umowy.

Teraz za NH T5060 162 netto?chyba ich powaliło!

Powinieneś obśmiać gościa i postawić na swoim!!!

Jestem w tej samej sytuacji, na razie nie dostałem żadnej konkretnej propozycji,ale na pewno będę walczył o rekompensatę,bo uważam opóznienie za niepoważne.

Mamy swoje plany,często sprzęt jest kupowany pod potrzeby różnych programów,czas laeci a my ponosimy straty.

U mnie np.przez to zamieszanie z T5 mam cały sezon stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

No na pewno nie jeden ma stracony cały sezon... A tak z ciekawości zapytam. A jeżeli byście się zdecydowali na t5000 to ile byście czekali? Bo od ręki to chyba raczej nie pójdą.:)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

z tego,co udało mi się dowiedzieć,to w przypadku rezygnacji z T5 na korzyść np.T5060,odbiór w czerwcu.

Dealer u którego ja kupowałem,zapewnił mnie,ze bedę mógł zamówić w zamian T5060 w wersji odpowiadającej T5,czyli z EDC(EHR) itp, a cena ma być liczona z dnia podpisania umowy.

NH wie o problemach od dawna,bo T5 miały wejść do produkcji w styczniu,a teraz mamy końcówkę marca i nie wiem na co czekają z podaniem konkretnej wiadomości.

W ubiegłym tygodniu kontaktował się ze mną pracownik NH z Płocka i obiecał,ze po weekendzie poda szczegóły i rozwiazania.

do dziś...cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekNH    0

Ja wczoraj wypowiedziałem umowę na T5.

 

To miał być mój piąty NH. Model T5. 115.

 

Sytuacja jest komiczna i niepoważna ze strony New Holland. Na szczęście konkurencja ma mase fajnych propozycji. Więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Czas na zmiany barw :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

jakoś nie do końca mnie przekonujesz,bo w tej klasie i za takie pieniądze ja nie mogę znaleźć innego rozwiazania,bo też chętnie bym zrezygnował z T5.

warunek!ciągnik w przedziale 100-115KM z podobnym wyposażeniem i za podobną kwotę.to co zaproponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

W podobnej cenie Agrofarm GS, droższe ale zdecydowanie z lepszymi przekładniami: JD 5R, MF 5440, oraz DF Agrofarm PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

dodaj jeszcze MTZ,Farmtraca,zetora...(nikomu nie ujmując),ale sam napisałeś tylko jeden model .od dawna się rozglądałem i nic sensownego do porównania z T5 nie mogłem znaleźć.jedynie case jxu,ale nie był już dostepny do zamówienia.przynajmniej handlowcy z case nie ściemniali,tak jak NH,który nas klientów omamił,a teraz wiadomo...jakoś tam bedzie i chłop poczeka,bo innego wyjścia brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj