pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

wiesko    15

Zdaje mi sie ze kolega @kris31 ma racje. Uklad CR + zawor EGR wystarczaja aby spelnic bardziej surowa norme. Tak czytam w prospekcie NH T5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

A czy kolega wiesko ma już jakieś propozycje cenowe od Dealerów. Bo ja kupuje NH T6.120 to powiedziano mi 200tyś netto za niego. A za T5 który mnie mniej interesuje ale z ciekawości zapytałem. Powiedziano mi cenę 165tyś netto.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Byłem wczoraj u dealera NH w Turku. Na placu nie mają już żadnych modeli i nie można ich zamówić. Zamawiać można już te z nowej serii jedna czas oczekiwania moze osiagnąć pół roku. Zamiast T6000 ma być T6 i ma nie być tam wersji plus, elite, delta, tylko jakby jeden model. Pytałem się o cenę dwóch modeli, jednak nie wiem jakie dokładnie one nazwy będą miały, ale jeden miał 115 KM (+37 KM zapasu) i drugi 125 KM i taki sam zapas. Skrzynie 16x16 te w jednym joysticku. Cena mniejszegoto 200 tysiecy netto a drugiego 207 tys. netto. Oba ciągniki w standardzie klima, obciążniki, opony z tyłu 600. Przedni tuzto koszt około 11 tys netto, przednia oś podobna cena. Tyle się wczoraj dowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Cennik jaki dostalem podalem kilka stron wczesniej. Przeslali mi to panowie z Raitech`u o. Potegowo. Jako tako zamowienia na ktorys z tych modeli jeszcze nie skladalem lecz mam zamiar zrobic to chyba w tym miesiacu. Narazie nie maja duzo informacji o nowej serii wiec kazali poczekac.

Troche ich wysmialem ze powiedzieli ze nie przyjmuja jeszcze konkretnych zamowien:) Zmotywowalem ich konkurencja:D

A tak poza tym panowie powiedzieli ze maja pelen plac jeszcze serii TD T5000 i T6000 wiec narazie nad tym sie glowia.

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesbilis    0

Ja panowie zamówiłem NH T6.120 klima obciążniki pompa 113 litrów kabina amortyzowana szersze opony i cena 192tys netto :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Wiesko a nie wiem czy te stare t6000 to już sprzedane czy jeszcze wolne stoją? Dał byś mi numer tel do Raitechu?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Wielkie dzięki kris14 :).


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

zupełnie nie mam wiedzy, jaki jest cennik w tym roku,czyli od 1 stycznia 2012,ale...w grudniu cena T5.95 była około 142000zł w opcji 502,a teraz to musisz u dealera sprawdzić i będziesz wiedział za ile sprzeda taki ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Z tego Co się orientuję to się raczej nie zmieścisz w tej cenie 136tyś netto. Najwyżej trochę kasy dołożysz z własnej kieszeni. :)


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexreed    1

jest to do zrobienia pod warunkiem ze raz -traktor bedzie bez pneumatyki dwa- 102 trzy - juz kiedys zostawiles pól bańki u tego dilera ;-)

Edytowano przez rexreed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bgbg    5

raczej nie jest to do zrobienia,ponieważ ciągniki serii T5 są na razie oferowane bez pneumatyki i taką cenę podają dealerzy New Holland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Cena dla zainteresowanych T5 105KM -211tys brutto przed nowym rokiem kosztował 193 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Cena NH T6.120 to 200tyś netto.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Wyjściowa. Ja wynegocjonowałem do 193tyś netto :).


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Cena dla zainteresowanych T5 105KM -211tys brutto przed nowym rokiem kosztował 193 tyś.

Negocjowales czy tylko tak jak idzie z katologu podali Ci cene? Z pneumatyka juz?

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Ta cena jest sztywna no może na równo czyli 210 tyś .Oczywiście z pneumatyką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Witam. Podzielę się z Wami informacją bo mnie silnie zastanawia. W kwietniu zaliczkowałem kwotą 5 tyś zł nh t5060 za 172.000 brutto i dealer jeszcze w październiku mówił ,że mogę go na następne żniwa (2012) odebrać w tej cenie , tzn ,że bedzie dla mnie trzymał ten model? czy będe musiał dopłacać za niby ten sam ciągnik 30 tyś ??

 

Wiem , powinienem najpierw dzwonić do niego itd ale jakoś liczę na wasze opinie ;p


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

To znaczy ze cena po prostu dla ciebie sie nie zmieni w tym czasie i nie jest to nic dziwnego ja w grudniu zaliczkowalem T5040 i mialem wybor albo biore ciagnik z placu i mam go po zalatwieniu wszystkich formalnosci w styczniu a jesli chce to moge dostac ciagnik wyprodukowany w 2012 i bedzie on u mnie na przelomie marca i kwietnia wniosek jest prosty NH ma stale ceny i nie mami jak inni producenci ze odliczaja od kursu euro jakies 40 do 70 gr

Co do doplacenia tych 30 tys to koledzy mowia juz o nowszym modelu tzn T5 i on o tyle jest drozszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

jak on będzie kosztował 210tyś brutto to ja im podziękuję , czym on się będzie różnił od t5060 , za tego t5.115 to może i warto te 200tyś zapłacić .


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

Witam znawców tematu

Mam mały dylemat mam nadzieje że mi ktoś przedstawi swój punkt widzenia. Otóż zamówiliśmy nh T5060 pod koniec roku 2011 w przystępnej cenie ok.170 tys brutto w wersji wyposażenia chyba 403, wchodzi teraz T5.115 moim zdaniem nieźle rokuje na przyszłość i może namieszać innym producentom traktorów. Za nowy model trzeba zapłacić około 200 tys. brutto i tu pojawia się moje pytanie czy Waszym zdaniem jest sens taka różnicę dopłacić? Dodam ze dla handlowca to bez znaczenia jaki traktor nam sprzeda bo dla niego to i tak marże swoją dostanie więc zaliczka nie przepadnie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Moim zdaniem jest sens dopłacic. W T5.115 masz lepszy komfort i wgl. Moim zdaniem jest ładniejszy. Ja miałem brac w 2011 roku Nh t.6020 delta. Wtedy powiedzieli mi za niego 204tyś brutto. Ale przemyślałem to i postanowiłem poczekac na Nowe modele NH. Mam już zamówionego T6.120 za 236tyś brutto. I moje zdanie jest takie że warto trochę poczekac i dołożyc kasy.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj