Gość Luke16

Obsypnik do pryzm. Jaki?

Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Mam już dość rozrzucania ziemi po pryzmie. Z wujkiem chcemy kupić obsypnik. Pytanie za 100 punktów czym się np. różni taki:

http://olx.pl/oferta/obsypnik-do-okrywania-kopcow-pryzm-fabrycznie-nowy-wersja-wzmocniona-CID757-ID180Rn.html#3d152d42ec;promoted

od takiego?

http://olx.pl/oferta/akcja-kiszonka-obsypnik-do-kopcow-pryzm-kiszonek-nowy-tanioo-CID757-ID34K1R.html#436c711f98;promoted

 

Czy tylko ceną czy faktycznie to 1000zł robi jakąś różnicy za tzw. markę? 

 

Sprawa PILNA!

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Odpowiedz masz w opisie aukcji z pierwszego linku. Pierwszy to wyrób jakiejś firmy, z gwarancja a drugi to produkt rzemieslniczy. W pierwszym przypadku gdy polamia się noże, pourywaja łopatki to masz szansę na naprawę w ramach gwarancji, w drugim przypadku może być tak, że w razie bubla możesz szukać wiatru w polu.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Czyli który byście wybrali? A może jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Szukał bym używanego, nie wydaje się za dużo kasy na sprzęt, którego używa się ze 4 dni w roku.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

No właśnie dlatego nie widzi mi się wydawać 2700zl na marke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Jest jeszcze jeden typ z lemieszem i łopatkami, nie wiem który jest lepszy ten z lemieszem jest na pewno droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Oba podane są z lemieszami i łopatkami. Ja bym kupił używke, dłużej posłuży niż wyrób warsztatowy niewiadomego pochodzenia.Lub szukaj nie markowego ale produkowanego przez rzemieślnika z jakąś renomą.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Robiłem opsypniki na przekładni 5:1 z sześcioma łopatami o średnicy 125cm i redlica 90cm .
Koszt przekładni 350zł a reszte materiału też za 350zł kupisz i zrobisz sam tak prostą maszyne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

Mysle ze nalezalo by to przetestowac. I biorac firmowe masz gwarancje. I zawsze cos mozna negocjowac. Zresztą jak dlugo bedziesz tego uzywal 15 min co roku ? To jest raczej tez prosta maszyna. Zawsze coś można poprawić samemu w razie awari


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Frisma to porządna firma z tego co wiem, tylko trzeba uważać czy to na pewno frisma.

Posiada ktoś może obsypnik Promar złotki ? Dzwoniłem dziś do faceta co biorę maszyny u niego i tylko taki ma. 

Jeżeli ma ktoś to będę wdzięczny za podzielenie się spostrzeżeniami czy warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj