Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam nie wiem czy to odpowiedni dział dla tego tematu ale chciałbym sie zapytać czy ktoś z was miał styczność już z taką lub podobną siekiera rozłupującą http://allegro.pl/siekiera-rozlupywania-wlokno-szklane-2000g-860mm-i5311717051.html Wiem że to nie będzie to samo co fiskars ale jest mi potrzebna w miarę dobra bo taty siekiera choć zrobiona z klina to głowica jest pod zbyt małym katem jest za długa i sie klinuje w klocku to tego była spawana u góry i z pewnością ma większe opory niż ta na allegro.Jak na ta cenę to bym ją kupił ale nie jestem pewny co to trzonka  i łatwości rozłupywania ostatnio byłem w lesie z tata w samo południe z racji tego że mieszkam  w małopolsce to wyciagniete bale rabałem na łące i myślałem że szlak mnie trafi bo po paru minutach rabania takim shitem nie miałem już dość.Widziałem nawet film z podobna siekierą i widze ze idzie facetowi jak by masło rąbał

Edytowano przez KamilMacheta

kali828    15

dołoż do fiskarsa i będzie na lata ha mam tego 1500 g i tygodniowo łupie 20 kubikow

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ktos
      Jakiej firmy elektronarzędzia (m.in. wiertarka, szlifierka, itp.) są najwytrzymalsze? Mam na myśli urządzenia z linii profesjonalnej, gdzie cena ma drugorzędne znaczenie. Myślę, że na tym forum są osoby co dzień pracujące tego typu urządzeniami więc liczę na ich opinie.
    • Przez zetor14
      Witam. W niedalekiej przyszłości czeka mnie zakup mniejszej szlifierki kątowej. Chciałbym żeby miała 900-1400w. Jakiej firmy polecacie takie urządzenie?? Zastanawiałem się nad Boschem z niebieskiej serii lub jakimś De-Waltem ale chętnie zapoznam się z waszymi propozycjami :D

Pozdrawiam @zetor14
    • Przez bob123
      Jaką polecicie firmę co robią klucze i grzechotki żeby byłe wytrzymałe( u mnie w domu nie ma klucza 10 bo wszystkie złamanie, a grzechotka nie działa zepsuła się nie złamała ale da się tylko odkręcać śruby ale pełnymi obrotami ).
      Co sadzicie o firmie Stanley??
    • Przez Kondzio342
      Witam koledzy pomozcie potrzebny kompresor urzywany w gospodarstwie. Agregat malarski od czasu do czasu czasami jakies kolo montarzownica zdjac czy cos przedmuchac. Co polecacie rozsadne i zeby popracowalo troszeczke????
    • Przez agroKadzice
      Witam. Mam pytanie do kolegów odnośnie pompy opryskiwacza termit pilmet 60 litrów na minutę. Chcę zmodernizować troszkę mój opryskiwacz tzn powiększyć lance na 15 metrów i teraz nasuwa się pytanie czy pompa zdoła tej szerokości? Czy wystarczy jej wydajności?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.