Skocz do zawartości

ARTI2019

Members
  • Postów

    95
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O ARTI2019

  • Urodziny 03/11/1998

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia ARTI2019

Współpracownik

Współpracownik (5/14)

  • Dedicated Unikat
  • Reacting Well Unikat
  • First Post Unikat
  • Collaborator Unikat
  • Conversation Starter Unikat

Najnowsze odznaki

8

Reputacja

  1. 😂😂😂 usuwam bo sie rzygać chce, więcej na to forum nawet nie wchodzę, patola
  2. no tak... ja wstawiłem filmy bo było mi najprosciej to pokazać, generalnie to 1 rok uprawiam derricka i tak własnie mnie to zastanawiało bo ostatnie 5 lat uprawiałem Aganosa od syngenty i tam to o nic sie nie bałem w tym rzepaku... zadne susze czy przymrozki ew robaka, specyficzny rok i te rzepaki jakies takie nijakie... zobaczymy co bedzie w zbiorniku
  3. Pytam jak ludzi ale x raz mi się potwierdziło się że na tym forum nikt ci nie pomoże, jedynie dowali jak typowy Polak rolnik, jakbym miał taki rok jak 2026 to bym ocenił ale nie potrafię rozpoznać czy rozwinie się dalej czy będzie się redukował najprościej mi było wstawić film, film jak wygląda pojedynczy specjalnie wczoraj wrzuciłem nie pod oglądalność, a napewno nie chciałem żeby tacy jak ty go oglądali
  4. Jak oceniacie rzepak w tym roku? u mnie wygląda to tak ale nie wiem czy przypadkiem nie redukuje dolnych pędów....
  5. ARTI2019

    łuparka do drewna

    Witam, czy mał ktoś większą styczność z łuparkami do drewna? szukam czegoś konkretnego, łatwe w transporcie i dobra siła może być 20 ton
  6. testowałem, wszystko chodzi jak należy
  7. regulacja blachy pomogła, napę chodzi całkowicie inaczej, sprężynę również wymienię
  8. wiem o jaką sprężynę chodzi, wymienię i zobaczę co będzie się dalej działo natomiast moja wydaje mi sie ze jest w porządku, sprzęgło kłowe? jak ząbki wykruszone to ono tam sie jakoś ślizga czy rozłącza czy na jakiej zasadzie to może źle chodzić ?
  9. mało mi to podpowiada, sprężyna na dźwigni czy w środku w przekładni? generalnie problem mi się rozpoczął jak dźwignia do włączania napędu mi sie rozkręciła, skręciłem to bo tylko śruba wyleciała i zaczęło to się robić, wyregulowałem aby sprężyna mocniej dociskała mechanizm włączający napęd ale problem pozostał
  10. Zetor 7745 rozłącza przedni napęd pod obciążeniem, i słychać pykanie jakby ktoś trytytką się bawił dodatkowo drży dźwignia załączania napędu, ktoś borykał sie z takim problemem ? dzieje się to losowo, czasami pod większym obciążeniem czasami pod mniejszym, czasami 2 hektary zrobi i nic a czasami nie da się pracować bo co chwilę pyka i rozłącza .... szukam rozwiązania
  11. u mnie dzisiaj nawet trochę ponad 0.5l przez przypadek wyszło 250l/ha na mokrą ziemię 1/2 liść i czekam na efekty
  12. w jakiej fazie stosujesz ?
  13. podłączam sie pod pytanie, myslę dawac 0.5/ha jak z efektem na wiosnę bez poprawek ? ktoś robił ?
  14. Odchwaszczacie jesienią pszenice czy wiosną ?? ja zawsze wiosną ale mysle teraz jesienią użyć Elipris co powiecie ?
  15. czym pryskacie powschodowo rzepak od chwastu ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v