no tak... ja wstawiłem filmy bo było mi najprosciej to pokazać, generalnie to 1 rok uprawiam derricka i tak własnie mnie to zastanawiało bo ostatnie 5 lat uprawiałem Aganosa od syngenty i tam to o nic sie nie bałem w tym rzepaku... zadne susze czy przymrozki ew robaka, specyficzny rok i te rzepaki jakies takie nijakie... zobaczymy co bedzie w zbiorniku
Pytam jak ludzi ale x raz mi się potwierdziło się że na tym forum nikt ci nie pomoże, jedynie dowali jak typowy Polak rolnik, jakbym miał taki rok jak 2026 to bym ocenił ale nie potrafię rozpoznać czy rozwinie się dalej czy będzie się redukował najprościej mi było wstawić film, film jak wygląda pojedynczy specjalnie wczoraj wrzuciłem nie pod oglądalność, a napewno nie chciałem żeby tacy jak ty go oglądali
wiem o jaką sprężynę chodzi, wymienię i zobaczę co będzie się dalej działo natomiast moja wydaje mi sie ze jest w porządku, sprzęgło kłowe? jak ząbki wykruszone to ono tam sie jakoś ślizga czy rozłącza czy na jakiej zasadzie to może źle chodzić ?
mało mi to podpowiada, sprężyna na dźwigni czy w środku w przekładni? generalnie problem mi się rozpoczął jak dźwignia do włączania napędu mi sie rozkręciła, skręciłem to bo tylko śruba wyleciała i zaczęło to się robić, wyregulowałem aby sprężyna mocniej dociskała mechanizm włączający napęd ale problem pozostał
Zetor 7745 rozłącza przedni napęd pod obciążeniem, i słychać pykanie jakby ktoś trytytką się bawił dodatkowo drży dźwignia załączania napędu, ktoś borykał sie z takim problemem ? dzieje się to losowo, czasami pod większym obciążeniem czasami pod mniejszym, czasami 2 hektary zrobi i nic a czasami nie da się pracować bo co chwilę pyka i rozłącza .... szukam rozwiązania
4.2x4.2x3.5= 61,74m3 61,74x0,800=49,392kg Prosta matemtatyka, a mam jeszcze części na pół metra w górę i mogę podnieść ale, na razie nie będę potrzebował
Cześć, post z zapytaniem czy wie ktoś gdzie można dostać częsci do przystawki Rolmako chodzi mi o części do lewej kosy zaznaczone na czerwono na zdjęciu, Lubelskie Podkaprackie a najlepiej przez internet
Czy jest potrzeba mocowania tego silosa do posadzki? trochę szkoda mi posadzki bo ładnie zatarta na przemysłową.
Drugie pytanie czy nic nie przeszkadza jak będe składował zboże na posadzce ew rozścielę folię czy trzeba robić podłogę chociaż z jakiejś OSB?
ew wie skąd dostać podłogę ażurową
widzisz jaki ty jestes super, jak najman w 30 sekund, ja potrzebowałem więcej czasu, nie będę ci tłumaczył dlaczego bo i tak nie dotrze, ale jak ty tak wszystko wiesz i masz wiedzę na każdy temat to może opowiesz tutaj kiedy przestaniesz spamować bez sensu i tasować sie do czyjegoś pytania ?
dzięki za pomoc
Weź chłopie koło i jebnij się w czoło, z takimi argumentami to pod sklep na wsi a nie do ludzi co nie chcą się zniżyć do twojego poziomu
Weź chłopie koło i jebnij się w czoło, z takimi argumentami to pod sklep na wsi a nie do ludzi co nie chcą się zniżyć do twojego poziomu
Nie ma głupich pytań za to są głupie odpowiedzi twój iloraz inteligencji został zaprezentowany
Troszkę teraz mi dałeś do myślenia, niby to w większości będzie farba na farbę więc wydaje mi się że nie powinno być problemu, na c330 mam już tą farbę 7 lat i jedynie odeszła w miejscach gdzie było źle umyte wicklens też ma polireutanową ale, nie widzę dostępności na internecie, może jakiś dystrybutor