Skocz do zawartości
Piters182

Wspólne wyjazdy na imprezy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piters182    18

Plusy:
-poznaje sie nowych ludzi
-oglada sie z nimi maszyny
-podczas podrozy jest z kim pogadac
-wyjazdy wychodza taniej na osobe

Wiadomość z agroFakt.pl

Szymi40    373

To  ja myślałem  że  Ty o    ,polowaniu  na  panienki''  a   tu  o  oglądaniu  maszyn...... ;)

daremw    128
Napisano (edytowany)

ech ci młodzi... Szmyi ja też ich nie zrozumiem :blink:

Edytowano przez daremw

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?