_rafal

Paweł Kukiz na prezydenta!

Polecane posty

Tylko silna Polska będzie naprawdę wolna i niezależna .Silna zarówno militarnie jak i gospodarczo . W UE zachowa swoją tożsamość silne państwo ,słabe zostanie zniewolone i straci możliwość decydowania o swych losach .Polska to wspaniały kraj z ogromnym potencjałem .To od nas i naszych decyzji  zależy Nasza przyszłość !dmowski-narodnasz.jpg


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

PO 26% takie rzeczy tylko w TVN:P

Pani Premier pojechała w kukurydze 3 metrową i nie widzi problemu.

Bo my tylko ciągle problemy widzimy. W 2012 też rządziło PO-PSL, chwaliłeś ich wtedy za rekordowe dochody ??

A PO ma drugie miejsce w wyborach. Społeczeństwo to nie tylko rolnicy a kraj to nie tylko twój powiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Bo my tylko ciągle problemy widzimy. W 2012 też rządziło PO-PSL, chwaliłeś ich wtedy za rekordowe dochody ??

A PO ma drugie miejsce w wyborach. Społeczeństwo to nie tylko rolnicy a kraj to nie tylko twój powiat.

 

Kto chwalił to chwalił, ale Polska dostała wtedy dużo pieniędzy na PROW i to niby ich zasługa...


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I dzięki tym pieniądzom z PROW dobra pszenica dochodziła do 1000zł za tonę a rzepak 2000zł ?? Co do samego PROW-u, takiego rozdawnictwa jak było to już raczej nie będzie.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 Tak się dzieje zawsze, jak sie przejada pożyczone pieniądze, Gierek zrobił podobnie.

 

 

Gierek zadłużył Polskę na 19,6mld USD i powiadasz że przejadł - hmm ciekawe? co w takim razie przez 25lat prywatyzują wszystkie ekipy by łatać co rusz to większe dziury budżetowe. Natomiast jeszcze bardziej interesuje mnie co zrobiono teraz gdy twój guru Tusk zadłużył polaków na 300mld.USD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Oczywiście że przejadł, a raczej przejedliśmy. To Gierek zwiększył wydatki konsumpcyjne z około 25% PKB do prawie 40%, swoje rządy zaczął od podwyższenia najniższych pensji, emerytur i zasiłków rodzinnych oraz od podniesienia poziomu wynagodzeń średnio o 5%, rozwinęło się budownictwo mieszkaniowe z ohydnej wielkiej płyty. Zresztą podobne rzeczy naobiecywał wyborcom obecny prezydent i ugrupowanie, z którego się wywodzi. Reszta pożyczek poszła na rozwój PGR-ów i zakup technologii, dzięki którym mieliśmy zwiększyć eksport na Zachód gotowych produktów, do czego jednak nie doszło, bowiem większość inwestycji okazała się nie trafiona (przykładowo licencję na ciągniki MF Ursus wprowadzał 10 lat). Dług Gierka wynosił w 1979 roku 23,8 mld USD, w tamtym czasie kraj wchodził już w coraz głębszy krzyzys, zaczęto reglamentować żywność. Żeby być uczciwym, dług Gierka należałoby najpierw zrewaloryzować żeby go porównać do długu Tuska, poza tym epoka Gierka zakończyła się ostatecznie wyjechaniem czołgów na ulice 13 grudnia pamiętnego roku, kartkami na artykuły pierwszej potrzeby i pustymi półkami sklepowymi. Jakoś dziś jest "troszkę" inaczej, a co drugi marudzący na wszytko rolnik ma nowy zachodni ciągnik , którym może sobie wyjechać protestować na Warszawę pod wodzą handlarza rosyjskim węglem.

Poza tym "mojemu guru" Tuskowi jako pierwszemu w historii III RP udało się stworzyć stabilną koalicję w rządzie przez dwie kadencje. Na jesieni wybory wygra PiS i wtedy będzie się mógł wykazać, ostatni raz po wygranej nie utrzymali się ani jednej kadencji i mieliśmy przyspieszone wybory.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Jakże łatwo zapominamy... 

Dlaczego SLD straciło władzę?

Dlaczego PiS?

Teraz wszyscy krzyczą, że PO nic nie zrobiło. Nieprawda. Nie zrobili wiele z tego co mogliby zrobić, a część z tego co zrobili, zrobili byle jak.

Jak do tej pory Kukiz,Korwin-Mikke, PiS i wszelkie inne partie, ruchy i organizacje również NIC nie zrobili. No może poza sianiem zamętu. Nie sztuka burzyć, lecz budować.

Nie odbierajcie tego jako poparcie dla PO, bo zasłużyła na czerwoną kartkę.

Pytanie jaka jest alternatywa?

Korwin gotowy do koalicji z "kanibalami" dla dobra Polski (czy też może żeby w końcu dorwać się do władzy?)?

Kukiz, ignorant z zapleczem ignorantów, wytykający błędy innych i na tym koniec?

PiS z Kaczyńskim, Macierewiczem i Ziobrą? To już było i miło nie było...

Reszta się (na razie) nie liczy.

Co nam więc pozostało? Problem, którego rozwiązania nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Gierek zadłużył Polskę na 19,6mld USD i powiadasz że przejadł - hmm ciekawe? co w takim razie przez 25lat prywatyzują wszystkie ekipy by łatać co rusz to większe dziury budżetowe. Natomiast jeszcze bardziej interesuje mnie co zrobiono teraz gdy twój guru Tusk zadłużył polaków na 300mld.USD

 

Kto tu się może od kogo uczyć jak szybko zadłużać kraj i jak spłacać długi.

http://blogi.ifin24.pl/trystero/2010/09/10/prof-rybinski-i-dlugi-gierka/


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Ale według niektórych, dzięki temu co w 10 lat wybudował Gierek, teraz już od 25 lat "rządy złodziei" (bez względu na orientację polityczną) mają co sprzedawać żeby dziurę budżetową latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

 

Poza tym "mojemu guru" Tuskowi jako pierwszemu w historii III RP udało się stworzyć stabilną koalicję w rządzie przez dwie kadencje. Na jesieni wybory wygra PiS i wtedy będzie się mógł wykazać, ostatni raz po wygranej nie utrzymali się ani jednej kadencji i mieliśmy przyspieszone wybory.

 

no to super za 300mld. USD udało mu się stworzyć  przez dwie kadencje stabilną koalicje - takich osiągnięć jeszcze w naszej historii nie było. Chociaż biorąc pod uwagę wszystkie afery kolesi to kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Wybrał ich naród w wolnych wyborach i to Cię najbardziej boli. Puki co nijak porównywać obecne czasy do zmierzchu epoki Gierka, jeszcze katrek na masło i cukier nie wprowadzono.

Zobaczymy ile PiS wyda na swoje socjalne obiecanki, za poprzenich rządów tej partii tylko w pierwszym roku dług publiczny przyrósł o 50 mld zł a za pracą wyjechało ponad 1 mln Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Nic nie zrobił, Ja wyjechałem żeby się w krótkim czasie dużo pieniędzy nachapać, ot jestem pazerny. Wolę 10 lat tyrać na Zachodzie niż na 30 lat kredyt brać. Inni robią na odwrót. Musiałbym zarabiać z moją narzeczoną tyle samo w Polsce, żeby tu teraz wrócić. Jak dojdę do tego, co sobie zaplanowałem to wrócę, bez względu czy będzie rządzić PO czy PiS. A co zrobi teraz Duda i Szydło z procesorem Jarek Inside żeby Cie "biedni Polacy" rozbijający się nowymi autami lub siedzący na "benefitach" wrócili ?? Tylko proszę o konkrety.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Misio pysio kochany coś ci umknęło, to płatforma rządzi od 8 lat i to ja się pytam co zrobił Tusek który w expose 2007r zapewniał że za jego rządów emigranci powrócą, ba nawet nikt nigdy nie będzie musiał już wyjeżdżać bo druga Irlandia będzie tu. Przecież jesteś tak bardzo wyczulony na polityczne obiecanki, czyżby tylko te z PIS-u?

O tym co zrobi Szydło czy Duda porozmawiamy za 4 lata wszakże fachowca ocenia się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Bynajmniej nie głosowałem na PO ze względu na ich obiecanki, po prostu wstyd mi było za granicą jak krajem nieudolnie trzęsło dwóch zawziętych kurdupli, oskarżających wszystkich w koło o zdradę i wszędzie szukających spisku. Faktycznie, wtedy "fachowcy" z PiS nie potrafili wytrzymać jednej kadencji w sejmie ze swoimi tekturowymi koalicjantami, aliści był to dla nich chwalebny i profesjonalny koniec w postaci przyspieszonych, przegranych wyborów a potem 8 lat rządów opozycji.

Tymczasem Kukiz, potencjalny koalicjant kurdupla, ...yyy znaczy Pani Szydło obiecuje ten sam powrót emigrantów, co niedobry Tusk. Jakoś to Cię teraz nie razi. "Przecież jesteś tak bardzo wyczulony na polityczne obiecanki" - czyżby tylko te z PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Nadal nie rozumiesz, ja oceniam po tym co zrobili a nie po tym co będą robić. Chociaż pewne wspólne cechy mamy otóż: również ze wstydu jaki zrobił Bronek w Japonii, jak Merkel musiała popychać Kopaczową za zalany najdroższy stadion europy, za Mira Zdzicha i Rycha a na koniec za wały jakie wyszły przy ''aferze podsłuchowej'' nie głosowałem na PO. Niemniej jednak jeżeli PiS będzie tak przez 4 lata ignorować naród jak PO możesz być pewny że też to wytknę i krytyki nie poszczędze. Co do rozwiązania rządu PiS w 2007r to moim zdaniem sprawę załatwili honorowo, zaczął się bajzel - dymisja rządu i finito, niestety obecnej władzy słowo ''honor'' jest zupełnie obce bo jak można nazwać szuje Sienkiewicza który korumpuje szefa NBP co ewidentnie nagrane jest na taśmach. Tymczasem po upublicznieniu ma czelność nazywać się poszkodowanym, a do dymisji się nie poda bo musi nadzorować śledztwo - co najśmieszniejsze w swojej sprawie. Arogancja rządu sięgnęła zenitu więc PO na aut, co do PiS - na razie nie zasypujmy gruszek w popiele.

 

PS.

słyszałeś powiedzenie: ''Każda władza korumpuje, a władza absolutna korumpuje absolutnie''

Edytowano przez binek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

A jak mieli inaczej załatwić sprawę, skoro koalicja się rozpadła ?? To nie sprawa honoru, takie są procedury w demokracji parlamentarnej. Rządy PO-PSL nie były różami usłane, ale to PiS zaliczył już pierwszą czerwoną kartkę, bo stabilnego rządu nie potrafił stworzyć, traktując koalicjantów jak wasali a nie partnerów. Oceniam fachowca po tym, jak skończył, a PiS skończył w 2007 roku marnie a nie honorowo. Tak że najpierw niech ten Jarek utrzyma się 4 lata, bo puki co nawet tego nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Jakże łatwo zapominamy... 

Dlaczego SLD straciło władzę?

Dlaczego PiS?

Teraz wszyscy krzyczą, że PO nic nie zrobiło. Nieprawda. Nie zrobili wiele z tego co mogliby zrobić, a część z tego co zrobili, zrobili byle jak.

Jak do tej pory Kukiz,Korwin-Mikke, PiS i wszelkie inne partie, ruchy i organizacje również NIC nie zrobili. No może poza sianiem zamętu. Nie sztuka burzyć, lecz budować.

Nie odbierajcie tego jako poparcie dla PO, bo zasłużyła na czerwoną kartkę.

Pytanie jaka jest alternatywa?

Korwin gotowy do koalicji z "kanibalami" dla dobra Polski (czy też może żeby w końcu dorwać się do władzy?)?

Kukiz, ignorant z zapleczem ignorantów, wytykający błędy innych i na tym koniec?

PiS z Kaczyńskim, Macierewiczem i Ziobrą? To już było i miło nie było...

Reszta się (na razie) nie liczy.

Co nam więc pozostało? Problem, którego rozwiązania nie znam...

Czyli wniosek z tego że idąc na wybory wybieramy mniejsze zło.

Co nam pozostało??? żółta i czerwona kartka już była, została tylko czarna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Wbrew pozorom scena polityczna w Polsce krystalizuje się, karty rozdawać będą dwie największe partie zapraszając do koalicji tą trzecią, a jak będzie trzeba to i czwartą. A druga będzie tworzyła tzw. konstruktywną opozycję ;) . Raz na jakiś czas będzie się pojawiać klaun w postaci a to Palikota a to JKM-a. Zresztą Kukizowi też nie daleko do nich.

Edytowano przez Kaszlak79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Odkąd pamiętam scena polityczna w Polsce była zawsze  taka sam. Brudna, pazerna i odpychająca zwykłego obywatela, tak aby za dużo się nie interesował.

Ja osobiście nikogo nie nazwałbym klaunem tym bardziej jak nie znasz kogoś a media swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Za PRL-u władza była taka na pewno. Idąc tym tokiem rozumowania, nie powinienem głosować na kogokolwiek, bo go nie znam osobiście i mogę mieć niewłaściwy obraz tej osoby. Ale racja, media zawsze były stronnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

kukiz tworzy listy wyborcze, w komisji przesluchujacej kandydatow na poslow zasiada jego kuzyn[takie nowe standarty polityki] z zawodu biegly psychiatra-widac taka jest potrzeba  :D  :D  :D . chyba kazdej partii przydalaby sie taka komisja,do tego byly komunista i dzialacz z solidarnosci  walczacej,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

z ta dziennikarka to jest cos na rzeczy, wiele lat temu ,chyba za pierwszego pis-u , jej maz[teraz juz  byly] publicznie oskarzyl ja ze zdobywala materialy z ipn-u na przeciwnikow pis-u "kobiecymi metodami" cos tam o seksie czy czyms takim bylo :D

 

 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/292560,1,hejke-katarzyna-hejke-krzysztof.read   -znalazlem


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Jest czy nie jest, Ciasteczkowy najwyraźniej nie rozumie, że polityka to nie miejsce na fochy i czasem się trzeba ugryźć w język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj