Polecane posty

piotr200    2
20 minut temu, daro189 napisał:

Pany, kupujcie kamery i jazda w pole 😊

Robią coś więcej to mają korzyści, nie wiem co to komu przeszkadza

Kolego daro jazda po polu z kamera nie każdego musi interesować; przeszkadzać też mi to zbytnio nie przeszkadza; potrafię ocenić przydatność danego produktu. Po prostu to co jest publicznie udostępniane mam prawo komentować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

To racja ale co niektórzy z tych jutuberów na początku uważało się za takich co chcą się dzielić wiedzą z tymi mniej doświadczonymi i chwałą im za to. Ale jak z biegiem czasu  ich popularność wzrosła, poszli w marketing i tu też nie mam nic przeciwko ale jak jest lokowanie produktu to wypadałoby poinformować o tym odbiorców. I teraz jest tak, że jak ktoś nie jest świadom, że jutuber dostał profit (kasę, zniżkę czy produkt za darmo) to myśli, że ten produkt jest naprawdę dobry.

No ale cóż, najlepiej zarabia się na jeleniach ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, kopin napisał:

jak dziwka-robi coś wiecej niż żona to na tym zarabia,co to komu przeszkadza?;-)

Dziwka to tylko jedno robi . A żona to i ugotuje i posprząta 😂.nie wiem czemu niektórzy mają ból czterech liter że jakiś YouTubowiec dostał coś za darmo czy coś tam reklamuje. Nik wam nie broni brać kamery w pole i nagrywać . Odwagi panowie i nie zazdrościć komuś że im się chce ganiać z tą kamera, montować i wrzucać do sieci.

Edytowano przez robercikj100

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobek    93

Problem nie leży w tym, że oni to reklamują tylko w tym, że nie informują o lokowaniu produktów.  Niech się pochwalą jakie dostali za to profity.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, robercikj100 napisał:

Dziwka to tylko jedno robi . A żona to i ugotuje i posprząta 😂.nie wiem czemu niektórzy mają ból czterech liter że jakiś YouTubowiec dostał coś za darmo czy coś tam reklamuje. Nik wam nie broni brać kamery w pole i nagrywać . Odwagi panowie i nie zazdrościć komuś że im się chce ganiać z tą kamera, montować i wrzucać do sieci.

nie, że reklamuje. Ale że ma kij w d... jak uzyska już jakieś profity od firm (znaczy się jak już go zauważą sponsorzy) i zaczyna odchodzić od swoich pierwotnych założeń nt. kanału. Poza tym nieuczciwe trochę jest jeżeli nie mówi, że dany materiał jest np. sponsorowany przez producenta herbicydów X i zachwala ten herbicyd w samych superlatywach potem, a już na drugi sezon mówi coś zupełnie innego i reklamuje konkurenta Y. Często da się to wyłapać jak ktoś śledzi dany kanał. Nie mam nic do reklam, bo dzięki temu wiadomo co stosować i w jakich terminach, ale nachalna czasem reklama bez informacji o sponsoringu? 

33 minuty temu, Kobek napisał:

Problem nie leży w tym, że oni to reklamują tylko w tym, że nie informują o lokowaniu produktów.  Niech się pochwalą jakie dostali za to profity.

Ich profity najmniej powinny interesować, niech mówią że mają sponsora i dany odcinek zawiera lokowanie produktu...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobek    93
9 minut temu, WiesiekTraktorzysta napisał:

Ich profity najmniej powinny interesować, niech mówią że mają sponsora i dany odcinek zawiera lokowanie produktu...

Dokładnie o tym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kobek napisał:

Dokładnie o tym piszę.

Tylko inaczej. Wywnioskowałem, że mają się dzielić informacjami co uzyskali (np czy im basf dał flaszkę, czy intermag  darmowo paletę nawozu), a to najmniej mnie jako ich oglądacza interesuje bo nie o to chodzi, żeby ich wyliczać z kasy- mają to ok, będą inne odcinki, ale niech robią to co obiecali, a nie nachalną reklamę bez info że to reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobek    93
4 minuty temu, WiesiekTraktorzysta napisał:

Tylko inaczej. Wywnioskowałem, że mają się dzielić informacjami co uzyskali (np czy im basf dał flaszkę, czy intermag  darmowo paletę nawozu), a to najmniej mnie jako ich oglądacza interesuje bo nie o to chodzi, żeby ich wyliczać z kasy- mają to ok, będą inne odcinki, ale niech robią to co obiecali, a nie nachalną reklamę bez info że to reklama.

Może nie do końca dobrze się wyraziłem, ale dokładnie o to samo mi chodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Wiadomo że są tacy co bez mydła jadą z reklama jak np jokerfarm ale tam widać że mają z tego profity i chyba tylko debil nie rozumie że dostają coś za promocję . Ale bez przesady każdy ma swój rozum i wie co jest dobre a co nie . Jak ktoś powie że pryska np. capallo to od razu lecicie do sklepu i to kupujecie. Mają mówić że teraz pryskam produktem x a na t 2 będę dawał produkt y 🙄?


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano    948
1 godzinę temu, melon10641 napisał:

To racja ale co niektórzy z tych jutuberów na początku uważało się za takich co chcą się dzielić wiedzą z tymi mniej doświadczonymi i chwałą im za to. Ale jak z biegiem czasu  ich popularność wzrosła, poszli w marketing i tu też nie mam nic przeciwko ale jak jest lokowanie produktu to wypadałoby poinformować o tym odbiorców. I teraz jest tak, że jak ktoś nie jest świadom, że jutuber dostał profit (kasę, zniżkę czy produkt za darmo) to myśli, że ten produkt jest naprawdę dobry.

No ale cóż, najlepiej zarabia się na jeleniach ;) 

Kulę oglądam, czasem Perqinsa, nawet jeśli coś reklamują to zazwyczaj skuteczne środki. Jeśli coś z tego mają to ich sprawa. Gorzej jakby jakieś gówno reklamowali i udawali, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, robercikj100 napisał:

Wiadomo że są tacy co bez mydła jadą z reklama jak np jokerfarm ale tam widać że mają z tego profity i chyba tylko debil nie rozumie że dostają coś za promocję . Ale bez przesady każdy ma swój rozum i wie co jest dobre a co nie . Jak ktoś powie że pryska np. capallo to od razu lecicie do sklepu i to kupujecie. Mają mówić że teraz pryskam produktem x a na t 2 będę dawał produkt y 🙄?

Nikt myślący tego poważnie nie traktuje, przynajmniej nie od razu. A ktoś zainteresowany raczej się będzie opierał nie na youtube, a na badaniach, opiniach, doświadczeniu, nawet handlowcach. No ale i są też tacy co oglądają i zawierzają. Youtube może zachęcić do poszukania większej ilości informacji o danym produkcie, ale raczej nie jest to podstawowe źródło wiedzy a tym bardziej pewniaków. Owszem są również  wartościowe materiały, tak jak w każdej dziedzinie.

Edytowano przez WiesiekTraktorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr200    2
1 godzinę temu, robercikj100 napisał:

Dziwka to tylko jedno robi . A żona to i ugotuje i posprząta 😂.nie wiem czemu niektórzy mają ból czterech liter że jakiś YouTubowiec dostał coś za darmo czy coś tam reklamuje. Nik wam nie broni brać kamery w pole i nagrywać . Odwagi panowie i nie zazdrościć komuś że im się chce ganiać z tą kamera, montować i wrzucać do sieci.

Wyobraź sobie że na prawdę nie każdy lubi nagrywać swoją robotę, nie chodzi również o  odwagę, zazdrość czy co tam masz jeszcze na myśli.

Najłatwiej użyć takich argumentów  aby tylko kogoś i jego opinię zdyskredytować.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4063
26 minut temu, PanPawel napisał:

A ja chłopaki z innej beczki. Ktoś może kojarzy co to za chwast moze być?

20190602_112117_HDR.jpg

konopie indyjskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110
8 godzin temu, Adam86 napisał:

GPS-u nie trzeba mieć. Ale różnica w cenie jest spora. A o przypalenich mówią Ci co mało go stosują.

A ja stosuję  nawet bardzo mało. Trzeba dobrać odpowiednią wysokość i wstrzelić się w termin i w odpowiednie warunki. Dużo się można o tym dowiedzieć, zamiast lać bezmyślnie. U mnie rsm 32 poszedł na próbę na II dawkę gdzie w 1 miejscu pszenica miała już 2 kolanka i przypaleń brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230

Tak z innej beczki, mam C 360 i pługi u3. Co myslicie o tym żeby alternatywa głębsza było oranie plugiem u2 głęboko po sama rama też na 3-4 lata?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Jak dasz po sama ramę to możesz wybrać złoty piasek czy coś innego ale równie ubogiego dla roślin. 

Zauważ, że głębosz raczej nie wyciąga Ci nic spod spodu, oprócz chwastów. 60tak ciężko będzie Ci robic albo się nie da, nie wiem. No i ważne, że nie trzeba robić po sama ramę a jedynie trochę głębiej niż orzesz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARKPANTER    18
24 minuty temu, aro1975 napisał:

ja zawsze daję tylko tebukonazol w dawce 250g i jest czysto.

też myślałem dać tylko tebukonazol 250g, ale ostatnio czytałem artykuł w topagrarze i prochloraz i tebukonazol najlepiej działają na choroby kłosa, a taka mieszanka wychodzi ok 75 zł a sam tebukonazol ok 50zł

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
1 godzinę temu, piotr200 napisał:

Wyobraź sobie że na prawdę nie każdy lubi nagrywać swoją robotę, nie chodzi również o  odwagę, zazdrość czy co tam masz jeszcze na myśli.

Najłatwiej użyć takich argumentów  aby tylko kogoś i jego opinię zdyskredytować.

 

wyobrażam sobie, bo ja nigdy bym sie na to nie zdecydował. Po prostu nie miał bym ochoty żeby kilkadziesiąt tysięcy ludzi patrzyło mi na ręce, ale też potrafię wyłapać co jest wartościowe a co jest czystą rozrywką bądz komercją i tym bardziej nie mam spiny ze ktoś dostał za nagrywanie bańkę randapu czy pług na testy

  • Like 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
    • Przez sports2011
      Witam , mam pytanie pszenica od kolanka w górę idzie w bok zamiast wptost oraz kłosy są poskręcane . Nigdy nie miałem takiego przypadku i nie wiem czy to objaw choroby czy oprysk jakiś zaszkodził ?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj