Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19710

ten kręcony mam od roku skalibrowałem go z punktem skupu gdzie oddaje większość i jest ok

Ja kupiłem po promocji i kosztował mnie po rabacie 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Jeśli używany tyle kosztuje to czy nie dopłacić a mieć nowy? Nie wiem jakie jest twoje zdanie ja bym polecał z seri twist grain rok czasu jest i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121


Jak by jakaś polska firma tworzyła takie cuda to cała cebula: wynalazki po co to potrzebne  a jak szwaby to; wow technologia.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewno . Nasi bardziej cwani . Po co coś tworzyć , jak można zerżnąć gotowe rozwiązania ? Właściwie to co na celu miało wklejenie tego starego filmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Tak widze ten temat wrzucanie ciekawych rzeczy.  A nie Polecam bo kolega sprzedaje albo sprzedam bo tato powiedział że jak sprzeda stare to kupi nowe a ja nie mogę się doczekać. 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Kraje takie jak Japonia czy Niemcy wydawali miliardy dolarów na rozwój technologii a nie jak u nas - działa to działa, można produkować, co z tego że konstrukcja z lat 60-tych.  Lexus tworząc w 80-tych latach model LS stworzył 400 aut koncepcyjnych i 900 prototypowych jednostek napędowych żeby wybrać najlepszy i zrobić tan super samochód

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9237

Sąsiad ciąga zetorem 6011 taką sipmę prasa-rolujaca-sipma-z-owijarka-metal-fa

Spokojnie daje radę, prasa też, tylko on ją kupił nową, nikomu nie pożycza i prasuje tylko dla siebie, nie jeździ po usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

u mnie na łąkach jeden biznesmen ciągał to 328 no prasuje wydajność w sztukach też ma :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9237

Akurat co do belek robionych przez mojego sąsiada nie ma zastrzeżeń, czasem komuś tam złapie 1 czy 2ha słomy to wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, soltys48 napisał:

Nawet sobie tym głowy nie zawracaj

naprawdę jeśli chcesz w miarę sprawnie pracować zastanów sie nad pasówką.Twoje fetorzysko da sobie radę z małą JD czy NH

Ale że awaryjne , czy po tych latach to już szroty ? Pasówki takie gabarytowo dosyć potężne . Vicony do gustu mi przypadły , a się dowiedziałem że te starsze maja można powiedzieć po 12 pasów . Właściwie nie wiem czy wada , ale spinek więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

jakie urwa awaryjne........taie jak i inne

w JD 545 przez cały okres użytkowania jedno łożysko padło i to w pierwszym roku, fakt pasy mi pękały bo były szroty ale po wymianie na gładkie po 15,-/m latała aż miło, prasa prosta w obsłudze można powiedzieć,że intuicyjnie się ją obsługuje i zetorek bez niczego będzi elatał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z awaryjnością o Warfamę zapytałem . Wiem że Jon to Jon ¬¬

Czyli szukać Jona 550 ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale takie to chyba tylko z wąskim podbierakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj