Polecane posty

kopin    3791
2 minuty temu, debrzyna napisał:

Ciekawe ile ważył 

ze 3 tony bo troszkę do umycia zostało,w końcu to rozrzutnik 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

W mojej młodości można było dostać w tryby, choć nie wiem dlaczego nie mówiono że w zęby Domyślam sie tylko ze dlatego bo tamtym czasie młodzi mieli co drugi ząb i to mogło wygładzać jak tryb 

3 minuty temu, kopin napisał:

ze 3 tony

To namierzyłem po 1,2

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

W technikum jak ktoś powiedział tryby na lekcjach zawodowych to z automatu miał laczka na semestr


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

a zatrybił czemu laczka dostał czy też zazębił ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031
5 minut temu, sumek666 napisał:

miał laczka

Laczkiem można było dostać , znaczy z buta. Jak ten język sie zmienia Dobrze ze na starość pogrzebie w necie to jako tako jestem na bieżąco, bo inaczej to mógłbym dać plamę w towarzystwie ,choć nie wyłażę z lasu 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

No dokładnie,a co jest najśmieszniejsze to te młode Siurki co się z nas nabijają że czegoś nie wiemy albo nie kumamy za 20 -30 lat sami nie będą wiedzieli jak podnieść elektroniczną deskę na kiblu 😉

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9265

Nie warto, agregat 2,5m kupisz za 6 tys nowy jak poszukać, a siewnik za 3-4 tys zachodni że ścieżkami o klasę lepszy od poznaniaka. Uwierz mi, warto. Ścieżki też warto robić, zrobisz raz i nie będziesz chciał wrócić do siania bez. Na wiosnę rozsianie nawozu to sama przyjemność, jedziesz, włączasz rozsiewacz i do przodu, równo, bez łażenia z tyczka po polu. Ja kupiłem isarie za 2700 i jedynie w ciągu 3 lat wymieniłem oponę. Bez porównania do starego Poznaniaka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062

@stempos1980 bo sąsiad za mały docisk ustawił a te oryginalne zagarniacze są *uja warte, ja mam założone tzw jaskułczy ogon. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, jahooo napisał:

Nie warto, agregat 2,5m kupisz za 6 tys nowy jak poszukać, a siewnik za 3-4 tys zachodni że ścieżkami o klasę lepszy od poznaniaka. Uwierz mi, warto. Ścieżki też warto robić, zrobisz raz i nie będziesz chciał wrócić do siania bez. Na wiosnę rozsianie nawozu to sama przyjemność, jedziesz, włączasz rozsiewacz i do przodu, równo, bez łażenia z tyczka po polu. Ja kupiłem isarie za 2700 i jedynie w ciągu 3 lat wymieniłem oponę. Bez porównania do starego Poznaniaka.

Jaki siewnik za 3tys. będzie miał takie wyposażenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1560

Jak do tej pory sialismy starym poznaniakiem na docisku z mechaniczna skrzynią ale w tym roku to tragedia,jak się nie ustawi to za mało wysiewa,a zagarniacze x lat wygięte jak ludzie pożyczali i stawali na nich,po siewie na polu zboże na wierzchu i bronowanie później. Wg mnie to strata paliwa ale teść nie rozumie. Ojciec ma poznaniaka na olejowej skrzyni,coś takiego jak z linku wyżej ale niebieskiego i zagarniacze dają radę,elegancko kryją. Sam bym pojechał w Polske coś kupił porządnego nawet 3m zestaw ale już nie miałbym co się w domu pokazywać bo teść by się obraził że ja chce decydować(pomimo że gospo na żonę stoi). Dla niego najlepiej żeby blisko ktoś sprzedawał,tak jak kupił bizona w jeden dzień a ja 3 lata się wku****m w żniwa 😁

Edytowano przez Belaruss820
Dodanie tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Jak ktoś szuka rozrzutnika to szwagier ma w stanie idealnym jednoosiowy polski, aparat na dwa wałki, w komplecie tylna burta, cały w oryginale max 10 letni, woził nim tylko kostkę spod pieczarek, po każdej akcji myty i garażowany, nawet farba na całości w stanie bdb. Jak ktoś szuka to naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakiej firmy , za ile i jaka lokalizacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
21 minut temu, PRIMO napisał:

@stempos1980 bo sąsiad za mały docisk ustawił a te oryginalne zagarniacze są *uja warte, ja mam założone tzw jaskułczy ogon. 

PRIMO w tym agregacie tylny wał jest strunowy a sąsiad ma wał Parkera i już jest różnica w sianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9265

Jak dobrze poszukać to się znajdzie. Ja mam isarie 6050 2,5m z drobnym wysiewem, skrzynia na 250kg ziarna, znacznikami, ścieżkami po 2 lejki zamykane no i ma porządne grabki, a także klapki przeciw zapychania przy stawianiu. Za 2700 z transportem. Ostatnio widziałem takie po 3-3,5 tys. Smażone D5 czy fionevtez dostanie w takich pieniądzach,  one mają tylko skrzynie mniejsze.  Hassia du250. Wybór spory ale nie od ręki za miedzą u somsiada. U mnie ludzie poznaniaki wywożą na złom bo nawet na Ukrainę tego nie chcą. Ci co mają nowsze na olejowej skrzyni 3m to jeszcze ktoś tam trzyma, ale jak kupi agregat to zaraz i siewnik wymienia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128
34 minuty temu, zetorki12 napisał:

Jakiej firmy , za ile i jaka lokalizacja ?

Nie wiem co to za firma, jakiś krajowy, po południu może wrzucę jakieś fotki, koło 4 chce za niego, okolice Zbuczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9265

Tak na szybko chyba wart zainteresowania i ceny https://m.olx.pl/oferta/siewnik-hassia-dkl250-2-5m-CID757-IDyYXpY.html#position=5&page=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Niby tak , ale jak to mówią , mocno ztyrany się wydaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może . Drugie tyle cenią . Podejrzewam że cena ma jakieś przyczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez sintia
      Získání dokumentů EU, pasů, občanského průkazu, řidičského průkazu a lodního průkazu je s naší pomocí snadné. Nabízíme rychlou a efektivní službu, díky které získáte dokumenty, které potřebujete, během okamžiku. Kontaktujte nás https://continentaldocs.com/cs/
      Telegram: @ChooseAn
        E-mail: minskoert@gmail.com
       
    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj