Polecane posty

CamilloVII    18

Dokładnie. Nie wiem czy wszystkie maszyny ale większość facio picuje w pobliskiej stodole i wypycha po zawyrzonych cenach. Na pierwszy rzut oka ciągnikczki ładne ale co w nich siedzi nawet chyba sprzedający nie wie ich jedyny cel to wyjazd z placu i przepracowanie roku u nowego właściciela a potem niech się dzieje wola nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

warto?

 

http://olx.pl/oferta/plug-3-skibowy-obrotowy-marki-frost-mosel-CID757-ID71M0H.html#a85aaf436f

 

to jakas uznana marka?

jak jest z czesciami zamiennymi do takiego sprzetu?

ile koni potrzeba zeby sie dobrze pracowało?

 

tu jaki wynalazek

http://olx.pl/oferta/sprzedam-plug-3-skibowy-obrotowy-rabe-werk-vario-super-stan-CID757-ID8TkOP.html#a85aaf436f

Edytowano przez Cheesburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759

chodziło mi o to że jest podany numer tel. 9-cyfrowy, a we wszystkich tych ogłoszeniach ściemnianych jest nr. 8-cyfrowy, choć teraz patrzę że zaczyna się 672 czyli pewnie sie nie dodzwoni nikt i tak

no i pierwszy raz widzę takie ściema-ogłoszenia na OLX, do tej pory były tylko na allegro

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

warto?

 

http://olx.pl/oferta/plug-3-skibowy-obrotowy-marki-frost-mosel-CID757-ID71M0H.html#a85aaf436f

 

to jakas uznana marka?

jak jest z czesciami zamiennymi do takiego sprzetu?

ile koni potrzeba zeby sie dobrze pracowało?

Miałem podobny pług też frosta, ale do remontu, ale jak przyszło do wymiany części (zaraz po zakupie trzeba było to zrobić bo dziury w lemieszach były wielkości pięści) to okazało się że są drogie i zamówiliśmy u rzemieślnika. Dorobił i orało się. Przykrywać przykrywał ale takie góry i doliny że klękajcie narody ze dwa razy trzebaby było agregatem przejechać żeby zrównało. Mam zetora 5320 (bez przodka) przed 2000 rokiem i dawał radę tylko trzeba było dociążyć przód bo znosiło ciągnik na boki. To jest moje zdanie może inni mieli lepsze doświadczenie z takim pługiem.

Podsumowując części są, ale drogie. Zetorek ma około 62 KM i dawał radę. Pług sprzedaliśmy po jednym sezonie i dalej orze się grudziądzkim. 

 

 

 

Edytowano przez knox777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do jakiego ciągnika ma być ten pług. Ten ostatni Lemken nawet dobry ale drogi jak dobrze poszukasz to znajdziesz za 3 tysiące takiego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

Na pewno "wrak", a ten plug do dla picu podczepiony, jak w tamtym zetorze. :rolleyes: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knox777    4

Proxima z tego roku ma już te wszystkie dpf-y i inne pierdoły?

Edytowano przez knox777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj