Skocz do zawartości
ENDRIUROL

jaki plug do renault 106.54

Polecane posty

ENDRIUROL    18

witam

mysle o zakupie pluga obracanego do renault 106.54. ziemia 2-3 klasa. 100km ciagnik. podstawowe pytanie- jak jest lepszy np plug 3x40 czy 4x30? jaki plug na tych ziemiach (15ha ornych) tzn ile skib?, (zachodni plug), z jakim da sobie rade? gorek dolkow nie ma, na polach tylko 2-3klasa ziemi- nie ma jakichs gniazd piachu. jakie marki polecicie?

kozob    0

ze wzdledu na szerokość opony 3x40

Nowy81    26
(edytowany)

Ja aktualnie jechałem 110,54 obrotówką na 4x35 ale przestawiam na 4x40cm.Opona szerokość 52cm i było ok. Na równym terenie jak wszystko sprawne, dobre opony, obciążniki przód, da radę 4x40.

Edytowano przez Nowy81

Wiadomość z agroFakt.pl

ENDRIUROL    18

obciazenie przodu 380kg mysle ze wystarczajaca. moze ktos sie wypowie haloo??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzes1986
      Witam!
      Ostatnio w mojej renówce 103.14 zauważyłem wyciek oleju z silnika spod jednej z tych zaślepek w bloku co na fotce zamieściłem. Czym to jest uszczelnione? Oring, silikon, na wcisk? I czy trudno wyszarpać tą zaślepkę z bloku, bo to akurat ta franca co za pompą hydrauliki jest cieknie i kiepski dostęp do niej jest.

• Przez rolnik_profil
      Jak w temacie. Jest problem z guzikiem w joysticku do zmiany biegów. Guzik chodzi bardzo ciężko i nie odskakuje. Jak się do tego dobrać ? Co mogło się uszkodzić? Może sprężyna wyskoczyła ?jak to się fachowo nazywa ?

• Przez BobsMF
      Witam jak w temacie raz działa raz nie działa obrotomierz, alternator zrobiony i sprawdzony. Dodam jeszcze że w czasie gdy nie działa obrotomierz zaświecaja się kontrolki od oleju i zapchanego filtra.
    • Przez 1994kuba1994
      Witam. Szukam ciągnika od 80 km w górę do maks  50 tyś i mam okazję na zetor 9540 za 42000 tyś ale do tej pory szukałem case i renault. Ale zetor młodszy, komfort też jest a najważniejsze części dużo tańsze. Ma być głównym koniem narazie na 30 h. Ogólnie to mało tych zetorow jest i to dlatego że dobre czy że były złe i nie produkowali  ich więcej? 
    • Przez Paweł1234
      Mam problem z biegami po odpaleniu miga na 8 biegu i nie jedzie  co to może być

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.