Polecane posty

langedorf    0

co do tej skrzyni to macie absolutną rację ale nie łatwo coś znaleśc przejrzałem wszystkie ogłoszenia tak max.do 150 km to znalazłem z tą skrzynią tylko jednego http://agriadamski.o...gi-A113412.html ale to dosyc daleko i też nie wiadomo co się okaże na miejscu,ten gośc ma jeszcze CASE CX80 http://agriadamski.o...3524.html jako alternatywę co o nim myślicie bo ja nie wiele wiem o tych ciągnikach a w mojej okolicy nie znam nikogo co by miał coś podobnego pytanie do erciak jaki masz sprzęt do swego JD mam na myśli agregat uprawowy,pług itp.dzięki

weź też pod uwagę dostęp doczęści używanych. JD jest dużo wiecej w częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18

a jak to jest z tym panelem bocznym tzn tym co jest trzy pokrętła od nawiewów,zegarek itp. bo niektóre tego nie mają i co to oznacza czego im wtedy brak czy nie mają ogrzewania kabiny? dodam że takich jest więcej i to z czterobiegową skrzynią czy to oznacza że są wolniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
langedorf    0

Ubogi panel boczny to wersja SE czyli special edition. Pokrętła których brakuje są w dachu.

Dach jest inny i inaczej są mocowane lampy robocze na dachu. Inna jest też kolumna kierowanicza czyli zegary są na stałe i nie regulują się z kierownicą.

Często maja machaniczną skrzynie biegów i rurę wydechową przy masce a nie przy słupku kabiny.

Co do biegów to nie ma związku ilość biegów do prędkości. Powinien jechać 40. Ja mam PQ 24x24 i jedzie 40 w przód i 40 w tył. Kolega ma PQ 16x16 i też jedzie 40.

Edytowano przez langedorf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek911    0

Witam. Interesuje mnie jak w tym ciagniku zmienic mile na km /h. Swieci sie tez jakis dziwny napis a zmienia sie z motogodzinami co to oznacza?

ten napis co sie swieci to d1a co on oznacza. Jak sie przelacza zeby zobaczyc motogodziny predkosc walka i predkosc jazdy?

Aha jeszcze jedno pytanie. Gdzie znajduje sie czujnik predkosci jazdy bo mi nie pokazuje wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

czy ktoś wie który bezpiecznik jest od lampy blyskowej ?

Edytowano przez Dominik1994

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek911    0

jaki byl rozmiar opon z przodu w john deere 6300 jesli tyl jest 16.9 R38

aha jeszcze zapytam czy do tylnych R38 da sie zalozyc jakis rozmiar R24?

Edytowano przez marek911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil21    11

Witam panowie , nie wiem czy tu mogę napisać ,ale interesuje mnie czy szło by zmienić dach w john Deere 6400 z wersji SE na wersje Premium , chodzi mi o sam ten plastik wraz z halogenami ?

Edytowano przez kamil21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

jaki byl rozmiar opon z przodu w john deere 6300 jesli tyl jest 16.9 R38

aha jeszcze zapytam czy do tylnych R38 da sie zalozyc jakis rozmiar R24?

nie widząc dokumentacji ciągnika to ci nikt nie powie, dlaczego?

dlatego że są różne opcje przekładni napędu.

w 6810 były chyba 4 wersje, zależnie do tego mogą być zupełnie inne opony z przodu.

ojca 6810 wyszedł z fabryki na 16.9r24 to zostały zmienione na 13.6r28


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek911    0

ok dzieki a co do czujnika predkosci orientujesz sie moze gdzie on jest i ktorym przyciskiem zmienia sie predkosc wom predkosc jazdy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek911    0

koledzy nie pokazuje mi wogole predkosci jazdy czym to moze byc spowodowane? Gdzie moze byc czujnik predkosci jazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1994    69

panowie co może być ze nie podświetla mi zegarów i nie bije mtg na wyświetlaczu bo reszta działa może ktoś wie który bezpiecznik odpowiada za ten wyświetlacz ?


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptrk690    0

Ludzie nie jeśli chodzi o bezpieczniki to przecież widać jeśli jest przepalony i najlepiej żeby wszystkie były dobre w końcu to groszowe sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper1996    2

Jakie są wasze opinie i doświadczenia na temat ciągnika 6300 ?

Połączone

post-38161-0-13539400-1384087332_thumb.jpg

Edytowano przez Kacper1996

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptrk690    0

Ja mogę powiedzieć co nieco na podstawie 6400 bo z takim miałem styczność. Plusy to:

duży uciąg,

małe spalania w ciężkich i średnich pracach(po uprzednim "skręceniu" go na pompie, bo mocy mu nie braknie a spalanie w rzędówce spadnie poniżej 10l/h)

jak na gabaryty zwrotność

skrzynia biegów

Jedyną wadą jest wiek, czyli skłonność do drobnych awarii np odłączenie się cięgiełka gazu nożnego. Ogólnie rzecz biorąc zwykle awarie da się usunąć samemu lub małym kosztem. Słyszałem że lubi się instalacja zapalić acz sam tego nigdy nie widziałem w egzemplarzu z którym pracowałem a ma on już prawie 20tys. mtg

Edytowano przez Ptrk690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper1996    2

Właśnie też słyszałem o tym że instalacja lubi się zapalić planuje właśnie założyć jakiś główny wyłącznik prądu od aku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
langedorf    0

witam.

Instalacja Elektryczna najczęściej pali się od wiatraków (nawiew +klima) które są pod siedzeniem.

Jeżeli użytkownik nie wymienia filtrów kabinowych to kurz dostaje się do nagrzewnicy i niszczy silniki elektryczne.

Jadąc na wysokich obrotach nie słyszymy wentylatorów. Poza tym jak jeden z wentylatorów przestaje pracować to i tak drugi dmucha więc operator nic nie wyczuwa.

Kacper ma rację z wyłącznikiem sam taki założyłem kilka lat temu.

No i jeszcze dobrze mieć gaśnice w traktorze.

Edytowano przez langedorf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
langedorf    0

Tak. W dolnej części jest korek ze sprężynką do usuwania osadów przynajmniej co 10 godzin pracy z wentylatorami dobrze jest wysypać kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj