Polecane posty

banan575    104

Przypuszczam że @banan wiedziała by co zrobić z takim chłopakiem który by chciał zobaczyć coś więcej :)

 

 

No to co myslisz to tego nie chcial zobaczyc, i tu sie zastanawialam czy on nie chory jakis


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No po czasie tak. :D

 

Ale jak kiedys pisalam. Chcesz dziewczyne zobaczyc w sukience i szpilkach jak wyglada, ale nie mowic jej tego zeby tak sie ubrala to poprostu zapros ja na kolacje.

 

Ale wtedy przyjedz w garniturze i pod krawatem, a wtedy zobaczysz piorunujaca roznice w wygladzie jak bedziesz na kolacji. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafals2    6

Dziewczyna zawsze robi piorunujące wrażenie na chłopaku gdy jest ubrana w sukience i szpileczkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oprócz kolacji zostaje jeszcze zaproszenie na jakieś przyjęcie, wesele, chrzciny, opcji jest dużo ale jak dziewczyna ma to coś w sobie to się facetowi podoba we wszystkim nawet w gumofilcach i drelichach jak obornik wyrzuca , może to i skrajne porównanie ale tak jest, przynajmniej w takich prostych czynnościach widzisz jak dziewczyna wygląda naprawdę, pozatym zaraz kolacja przy świecach nie ma to jak randka w pizzerii można się najeść i pogadać o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale nie zawsze jest tak ubrana, a zeby tak byla poprostu trzeba zaprosic na kolacje i byc w garniturze.

 

Wtedy mozna podziwiac to co w domu sie nie widzi :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale to też działa w drugą stronę... facet w garniaku no niezły widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ale to facet musi zrobic ten krok i to on musi tak to robic zeby kobieta pod jego dyktando sie dostosowala :D

 

A to sie robi nie uzywajac slow, jedyne slowa to tylko zaprosic na kolacje.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Teraz to sukienka, rajstopy i kozaczki na obcasie :D

 

 

@Krisma kto nigdy nie sprobowal to tego nie bedzie wiedzial

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

Izka jaka szybka zaraz by pod kołderkę chciała, na początek to kocyk wystarczy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ze swojej strony obiecuję że kobieta ze mną zimna nie będzie czuć mam taką powierzchnie grzejną ze uzbiera się z parę kilowatów spokojnie kocyki mi są nie potrzebne, przyznawać się która śpi teraz przy otwartym oknie. Dziś widziałem laskę w kościele jak miała mini, nie wiem czy taka gorąca laska czy co ale ciekawi mnie czy jej się sople nie porobią tam na dole. Izka no no niezły awatar widzę że nie próżnujesz tak trzymać dziewczyno

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

popieram kolege wyżej iza fajne zdjecie az dziw ze jeszcze samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Jedno zdjęcie , a jakie poruszenie na forum .. teraz to z 10 h ziemniaków nie wystarczy . pierwsi amatorzy frytek pewnie już wyjechali.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Na ziemniaki Izka sie juz nienabierze.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Wpadnie taki jeden z drugim , popatrzy jej prosto w oczy i powie : prosty chłopak ze wsi jestem , jeszcze nie całowany , zrobi oczy jak kot ze szreka ,i Izka ulegnie hehe :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj