Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nie piję ja prowadzę ;)

Mironeks    6

Nie wolno pić jak sie jedzie !!!!!! Trzeba stanąć ,wypić i dopiero jechać ;) mimo że wyłapują tylu pijanych kierowców ,nadal giną niewinni postronni ludzie „ za kieliszek wódki " . Nie życze nikomu aby stanoł nad grobem kogoś bliskiego , czy znajomego który zginoł „ za kieliszek wódki " .

• Like 1

Bogdan-BP    0

jak wypije kieliszek chleba to 2 i poboczem albo za rowem z buta moze dlatego, ze kiedys pijakowi uciekłem z przed maski, dosłownie

Mironeks    6

@Bogdan ten pijany kierowca napewno Cie nie widział bo kamizelki odblaskowej nie miałeś ale pobocza ,rowy nierówne zakrzaczone i może lepiej jest sie kimnąć w rowie i dojść do formy bo iść i potykać sie to też można se krzywde zrobić . Nieraz widziałem jadąć autem jak zawodniki w rowach wypoczywali :D

Piotr3p    13

Ja po takiej " księżycówce"  dwa dni do tyłu chodziłem... najgorsi są kierowcy pijani którzy spowodują wypadek i się zabiją a jeżeli są to jeszcze jacyś przydupasy prokuratorów to koniec. Sprawę obrócą w taki sposób że to właśnie ten trzezwy będzie winny... I trzeba żyć ze świadomością że się zabiło ( czego nikomu nie życzę ) nie dalej jak w piątek niedaleko mnie koleś z Czech jadąc TIR-em został zatrzymany przez policję miał w krwi 2,5 promila... gdzie tu rozum takiego to tylko pier*** czymś ciężkim w głowę. 

Żadne pierd, zabijesz i co nic nie da moja rada jedna kara za mała jest, jak by była kara 50tyś po pijaku oduczyło by się towarzystwo momentalnie pić i siadac za kółkeim

Piotr3p    13

zetor- kara pieniężna nic nie pomoże zapłaci i dalej będzie pił i zabijał, mieszkam w zagłębiu stolarskim mam do czynienia z osobami co 50 czy 100 tyś zł noszą w przysłowiowej kieszeni. Sam mam w rodzinie właściciela dużej stolarni ( zatrudnia 400 osób ) wierz mi tacy ludzie nie boją się kary ponieważ kasa ratuje wszystko... Ostatnio był u nas przypadek młoda policjantka zatrzymała właśnie takiego ( bananowego króla ) wlepiła mu mandat na drugi dzień została pobita i zostawiona nago w szczerym polu ( kto to mógł jej zrobić jak nie taki władca ) mało tego została zwolniona z pracy a dlaczego ? Ponieważ ten koleś co dostał od niej mandat zakupił komendzie samochód... Moim zdaniem powinni od razu za jazdę po pijaku wsadzać do wiezienia po 10 lat 

artur125    278

Bimber zrobiony przez doświadczoną osobę jest dużo lepszy od czesto podrobionej wódki. następny plus to jego cena i oczywiście produkt w 100% naturalny.Tak więc nic ino nastawia zacier :lol:

andrzej2110    529

zetor- kara pieniężna nic nie pomoże zapłaci i dalej będzie pił i zabijał, mieszkam w zagłębiu stolarskim mam do czynienia z osobami co 50 czy 100 tyś zł noszą w przysłowiowej kieszeni. Sam mam w rodzinie właściciela dużej stolarni ( zatrudnia 400 osób ) wierz mi tacy ludzie nie boją się kary ponieważ kasa ratuje wszystko... Ostatnio był u nas przypadek młoda policjantka zatrzymała właśnie takiego ( bananowego króla ) wlepiła mu mandat na drugi dzień została pobita i zostawiona nago w szczerym polu ( kto to mógł jej zrobić jak nie taki władca ) mało tego została zwolniona z pracy a dlaczego ? Ponieważ ten koleś co dostał od niej mandat zakupił komendzie samochód... Moim zdaniem powinni od razu za jazdę po pijaku wsadzać do wiezienia po 10 lat 

To ty już na dożywocie się załapałeś :D

Krassus    95

Bimber zrobiony przez doświadczoną osobę jest dużo lepszy od czesto podrobionej wódki. następny plus to jego cena i oczywiście produkt w 100% naturalny.Tak więc nic ino nastawia zacier :lol:

Raz to skąd wiesz jak bardzo doświadczona osoba robiła bimber który pijesz. A dwa, z czego się robi wódkę ze sklepu, że jest nienaturalna?

slawek2209    78

Napij się dobrego bimbru i dla porównania wódki ze sklepu.Jeśli ktoś miewa bóle głowy na drugi dzień po spożyciu poczuje różnice

daremw    128

co fakt to fakt, po kupnej w 80% przypadków ostro "mózg rośnie" następnego dnia, chociaż fakt faktem zależy jak sie pije, czy jest odpowiednie zaplecze (jedzenie i popitka), sam piłem samogon nie raz, tyle że to z pewnego źródła i fakt faktem że po nim zawsze lepiej się czułem, tutaj dla nie bezdyskusyjna sprawa.

może kupna dlatego jest gorsza że po prostu jak to w przemyśle na chemii się opierają i bez chemii nic już chyba nie potrafią wyprodukować no i wiadomo taniej i szybciej, na jakość sie nie patrzy tylko ilość

biedroneczka    16

Teraz wódki, czy wogóle alkohole są nawymyślane - smakowe, zapachowe, żeby nie były takie śmierdzące, łagodne, może jeszcze " light " ?, żeby lepiej wchodziły. I co to wszystko jest naturalne ? Nie dziwota, że się na drugi dzień zdycha, jak nie wiadomo, co się wypiło. Nawet czyste wódki - tyle ich jest, a czemu każda ma inny smak. Teraz chemię idzie dodać do wszystkiego.

karol210    12

Po ,,Stock"-u miewalem najmniejszego kaca.Niektórzy mówią ze tylko ,,Finlandii"

,,Stock" ma 6- krotna destylacje

Apropo chemii to chyba do smakowych bo chemię do produkcji tylko słyszałem,jak w rosji ze produkują wódkę z tabletek:P ino ciort wie, duzo gadali tylko

bo do produkcji nie ale do zacieru dodają(firma: lubelski polmos)mocznik nawozowy :D

A wiecie ze ,,Finlandia" jest 1904 razy destylowana? :o

i tyle samo pewnie wiecej podrobek

Edytowano przez karol210

a czy wiecie co to jest słynny royal spisytus, a z czego nasze polmosy robią wódkę, macie jeszcze u nas gorzelnie, na palcach można policzyć, z wódkami jest różnie bardzo dużo podróbek, czy finlandie czy inne. Mam znajomego, jego mama robi najlepszy bimber jaki piłem, po za tym górskie okolice Łęcka i ich niezapomniana śliwowica ^^

Krassus    95

A po co Ci tysiące gorzelni skoro obecnych kilka jest wstanie pokryć zapotrzebowanie krajowe? Z jakiegoś powodu inne gorzelnie upadły.

miroM1984    6

na jakiej podstawie twierdzisz ze obecne sa w stanie pokryc krajowe zapotrzebowanie i co wiesz na temat przyczy upadlosci pozostalych??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się