Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
banan575    104

Nicka pod zadnyw wzgledem nie zmieni. Sama 6lat temu chcialam zmienic. Ale nie ma takiej mozliwosci.

klopocik91    1

A co do odległości do niej/niego to nie ma znaczenia. Czasami 10 km to za daleko, a czasami 100 to nie problem jak się poczuje (to coś)

mietek86    4

30 km to bliziutko, ja na MILANO mam 50km , a jak na jaski to 80km, najbizsza dyskoteke mam 7km od domu, ale tu to same dzieci, mało osób w moim wieku, ale zdazało mi sie jezdzic na dysko nawet 150 km, ja akurat lubie w nocy jezdzic

Kolego mówisz o milano w jeziorku

banan575    104

A co do nicka skąd Twoja nazwa Bananku? :)

To konto mojego meza, on je zalozyl, a potem ja zaczelam wchodzic i pisac, i tak juz zostalam.

I tak to na poczatku wychodzilo, moj cos napisal po swojemu, ja po swojemu i tak wychodzilo ze nie wiadomo czy to chlopak czy dziewczyna, potem Ja juz tylko zostalam na tym koncie.

mietek86    4

To gdzie ty mieszkasz dokładnie bo ja do jeziorka mam 20 km mieszkam 10km od łomży

rolstudent    94

tylko nie mów ze w budach czarneckich, zdjecie mi tam strzeliło 2 miesiace temu

mieszkam w Łodygowie gmina Biała Piska

rafal3050    73

nie ja nic do was nie mam, piszcie sobie dalej, ale co ma być to będzie, samo do was przyjdzie i znajdziecie tego wymarzonego księcia/księżniczkę jak wy to mówicie

:D

malorolny45    0

a ja jestem ze swoim mężczyzną już 7 lat. przeprowadziłam się do niego na wieś z miasta i to właśnie tam znalazłam swoje miejsce na ziemi. Nie powiem jest dużo pracy ale jestem zadowolona że mam zdrową żywność i jestem sama sobie pracodawcą. A DO TEGO POSTANOWILIŚMY RAZEM PRACOWAĆ W POLU.

Już latem uczyłam się jeżdzić ciągnikiem i KIPROWAĆ ZBOŻE MAM NADZIEJĘ ŻE DOJDĘ DO PERFEKCJI I UCZEŃ BĘDZIE LEPSZY OD MISTRZA.

rafal3050    73

rolstudent tez oglądam ale nie wiem po co to piszesz że gratuluje jak on tego nie przeczyta ;)

kawakawa    3

a ja jestem ze swoim mężczyzną już 7 lat. przeprowadziłam się do niego na wieś z miasta i to właśnie tam znalazłam swoje miejsce na ziemi. Nie powiem jest dużo pracy ale jestem zadowolona że mam zdrową żywność i jestem sama sobie pracodawcą. A DO TEGO POSTANOWILIŚMY RAZEM PRACOWAĆ W POLU.

Już latem uczyłam się jeżdzić ciągnikiem i KIPROWAĆ ZBOŻE MAM NADZIEJĘ ŻE DOJDĘ DO PERFEKCJI I UCZEŃ BĘDZIE LEPSZY OD MISTRZA.

a już myślałam, ż nie chcą dziewczyn z miasta :) a tu proszę, pozytywny przykład.

malorolny45    0
Napisano (edytowany)

DZIEWCZYNY KTÓRE NIE CHCĄ ŻYC NA WSI SZUKAJĄ LEKKIEGO ŻYCIA JEDNAK NIEJEDNA SIĘ PRZELICZYŁA NIE WIEDZĄ CO TRACĄ NIE MA JAK TO CHŁOP WYMŁÓCI :-)

Edytowano przez Marcin91
post napisany z włączonym Caps Lock

izolda789    12

to ja już wole czytać o Sochi niż znów że nie ma dziewczyny na gosp, to jest jak brazylijska telenowela :P

rolstudent    94

jakieś złoto mamy? ja nie ogladam ale coś mnie doleciało

tak mamy złoto Kamila Stocha, pierwszy medal i to złoto , ekstra

banan575    104

malorolna nie kazdy ma gospodarke co dochody przynosi, wiec trzeba szukac innej pracy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się